Triatlon Hurbanovo starší(P.O.N.) a mladší žiaci, deti, 18.07.2015

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Žiacky triatlon 400m/8km/2km ; 200m/4km/1km ; 100m/2km/0,5km plávanie/cyklistika/beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1221Adam Slavomír2004M11-Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
2222Adamove Jakub2006M11-TK Žabka ČadcaSVK
3248Bálintová Hanka2003Z12+SPK BratislavaSVK
4290Balla Bálint2000M14+ OH HUN
5223Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
6316Bělinová Natálie2000Z14+ OH TJ Bižuterie Jablonec CZE
7315Bohater Paulina2000Z14+ OH Mluks Triathlon KołoPOL
8327Botka Anikó2000Z14+ OH HUN
9295Brunovský Samuel2001M14+TRIAXSVK
10328Bukovszki Tünde2000Z14+ OH HUN
11286Burian Matěj2000M14+ OH SK Slavia Praha CZE
12249Cisárová Mirka2003Z12+Prestigio Realiz TeamSVK
13329Csák Virág2000Z14+ HUN
14291Dévay Zsombor2000M14+ OH HUN
15320Dunckova Pavlina2001Z14+SKIGLSVK
16284Dunčko Juraj2000M14+ OH ŠK Iglovia Sp. Nová VesSVK
17285Dzik Szymon2000M14+ OH SSP Orka IławaPOL
18233Farkaš Jakub2003M12+3NT BASVK
19330Ferenczi Nikoletta2001Z14+ OH HUN
20292Fiala Gergely2000M14+ OH HUN
21250Fiťková Martina2003Z12+ŠK Atom LeviceSVK
22224Fotul Richard2008M11- 1. Triatlonový klub KošiceSVK
23238Fotulová Alexandra2007Z11-Triatlonový klub KošiceSVK
24296Frlička Eduard2000M14+ŠK Iglovia Spišská Nová VesSVK
25281Grman Matej2000M14+ OH Aquasport LeviceSVK
26262Hájnik Michal2003M12+Triatlonový klub KošiceSVK
27263Hájniková Anna2004Z11- 1. Triatlonový klub KošiceSVK
28331Hangya Adrienn2001Z14+.HUN
29251Hanzlikova Simonka2003Z12+Triatlon Team TrnavaSVK
30239Haulíková Paulína2005Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK
31297Hettych Daniel2000M14+Prestigio Realiz TeamSVK
32225Holly Matej2007M11-ZahorskaSVK
33226Holly Matus2005M11- 1. ZahorskaSVK
34313Horváthová Hana2001Z14+ OH HOSPITALITY team TrnavaSVK
35317Hrdličková Anna2001Z14+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
36298Hrtan Maťo2002M14+3nt BratislavaSVK
37318Hrušková Alžběta2000Z14+ OH EKOL TeamCZE
38252Ivanovova Eliska2002Z12+SKIGLSVK
39253Jánošová Karin2002Z12+SK Atom LeviceSVK
40254Jencusova Nora2002Z12+SKIGLSVK
41311Jesenská Kristína2000Z14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
42227Juhász Attila2005M11- 1. KN KomárnoSVK
43228Kacic Kristian2004M11- 1. nove mesto nad vahomSVK
44336Kanyik András2000M14+ OH HUN
45321Kašubová Aneta2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
46255Kašubová Karolína2003Z12+TK Žabka ČadcaSVK
47299Konečný Damián2001M14+prestigio realiz spor teamSVK
48300Konečný Krištof2001M14+REALIZ sport team BratislavaSVK
49234Koreň Matúš Jakub2002M12+3NT BratislavaSVK
50293Kovács Balázs2000M14+ OH HUN
51287Kříž Tomáš2000M14+ OH TJ Spartak Třebíč CZE
52256Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
53322Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
54312Machálková Petra2000Z14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
55240Marčeková Viktória2004Z11-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
56323Mináriková Alexandra2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
57257Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
58332Nyers Kamilla2000Z14+ OH HUN
59301Obergries Boris2000M14+New-wave multisportSVK
60319Ondrášková Adriana2000Z14+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
61241Oroszová Lucia2004Z11- NZ Gymnastický klub Nové ZámkySVK
62282Paulíny Andrej2001M14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
63229Paulíny Šimon2005M11- 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
64258Paulínyová Ema2002Z12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
65230Peťkovský Šimon2007M11- 1. KN PO KomKo KomárnoSVK
66242Pivarčiová Nikol2005Z11- 1. ŠK Atom LeviceSVK
67302Ponek Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
68243Poneková Zuzana2005Z11-TK Žabka ČadcaSVK
69288Pospíšil Matyáš2000M14+ OH PK Jindřichův Hradec CZE
70303Purgat Lukáš2000M14+TRIAN ŠKUMBSVK
71335Ravas Matej2000M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
72264Ravasová Viktória2003Z12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
73304Riška Dalibor2000M14+SenecSVK
74324Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
75259Roháčiková Silvia2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
76261Sági Fanni Lili2002Z12+Martfűi ÚTKHUN
77235Serafin Juraj2003M12+Žabka ČadcaSVK
78294Schwarz Botond2000M14+ OH HUN
79244Siekelová Emma2004Z11- 1. Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
80334Simon Szimonetta2000Z14+ OH HUN
81236Slimák Adam2004M12+KP AquacitySVK
82305Slivka Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
83265Soós Gergó2004M11-Fergeteg riatlonHUN
84289Stříhavka Jindřich2000M14+ OH Czech K.V. CZE
85231Suchý Gabriel2004M11-Štúdio L+SSVK
86232Ščevlík Jakub2005M11- NZ TK Nové ZámkySVK
87306Ščevlík Matej2001M14+ NZ TK Nové ZámkySVK
88325Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
89307Toma Jakub2001M14+ŠK ATÓM LeviceSVK
90245Tomová Nina2005Z11-ŠK Atóm LeviceSVK
91246Vajová Patricia2004Z11-TRIAN ŠK UMBSVK
92308Vančo Michal2000M14+SenecSVK
93266Višňovský Roman2004M11- NZ TknzSVK
94260Vlčková Dáša2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
95283Vojník Filip2000M14+ OH TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
96237Vrábel Jozef2002M12+Nová DubnicaSVK
97247Vráblová Margaréta2005Z11-Nová DubnicaSVK
98309Walter Jarko2001M14+3NT BASVK
99310Walter Jaromír2001M14+3NT BratislavaSVK
100314Walterová Janka2000Z14+3NT BratislavaSVK
101326Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK