Triatlon Hurbanovo starší(P.O.N.) a mladší žiaci, deti, 18.07.2015

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Žiacky triatlon 400m/8km/2km ; 200m/4km/1km ; 100m/2km/0,5km plávanie/cyklistika/beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1221Adam Slavomír2004M11-Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
2222Adamove Jakub2006M11-TK Žabka ČadcaSVK
3223Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
4224Fotul Richard2008M11- 1. Triatlonový klub KošiceSVK
5225Holly Matej2007M11-ZahorskaSVK
6226Holly Matus2005M11- 1. ZahorskaSVK
7227Juhász Attila2005M11- 1. KN KomárnoSVK
8228Kacic Kristian2004M11- 1. nove mesto nad vahomSVK
9229Paulíny Šimon2005M11- 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
10230Peťkovský Šimon2007M11- 1. KN PO KomKo KomárnoSVK
11265Soós Gergó2004M11-Fergeteg riatlonHUN
12231Suchý Gabriel2004M11-Štúdio L+SSVK
13232Ščevlík Jakub2005M11- NZ TK Nové ZámkySVK
14266Višňovský Roman2004M11- NZ TknzSVK
15233Farkaš Jakub2003M12+3NT BASVK
16262Hájnik Michal2003M12+Triatlonový klub KošiceSVK
17234Koreň Matúš Jakub2002M12+3NT BratislavaSVK
18235Serafin Juraj2003M12+Žabka ČadcaSVK
19236Slimák Adam2004M12+KP AquacitySVK
20237Vrábel Jozef2002M12+Nová DubnicaSVK
21290Balla Bálint2000M14+ OH HUN
22295Brunovský Samuel2001M14+TRIAXSVK
23286Burian Matěj2000M14+ OH SK Slavia Praha CZE
24291Dévay Zsombor2000M14+ OH HUN
25284Dunčko Juraj2000M14+ OH ŠK Iglovia Sp. Nová VesSVK
26285Dzik Szymon2000M14+ OH SSP Orka IławaPOL
27292Fiala Gergely2000M14+ OH HUN
28296Frlička Eduard2000M14+ŠK Iglovia Spišská Nová VesSVK
29281Grman Matej2000M14+ OH Aquasport LeviceSVK
30297Hettych Daniel2000M14+Prestigio Realiz TeamSVK
31298Hrtan Maťo2002M14+3nt BratislavaSVK
32336Kanyik András2000M14+ OH HUN
33299Konečný Damián2001M14+prestigio realiz spor teamSVK
34300Konečný Krištof2001M14+REALIZ sport team BratislavaSVK
35293Kovács Balázs2000M14+ OH HUN
36287Kříž Tomáš2000M14+ OH TJ Spartak Třebíč CZE
37301Obergries Boris2000M14+New-wave multisportSVK
38282Paulíny Andrej2001M14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
39302Ponek Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
40288Pospíšil Matyáš2000M14+ OH PK Jindřichův Hradec CZE
41303Purgat Lukáš2000M14+TRIAN ŠKUMBSVK
42335Ravas Matej2000M14+TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
43304Riška Dalibor2000M14+SenecSVK
44294Schwarz Botond2000M14+ OH HUN
45305Slivka Matej2001M14+TK Žabka ČadcaSVK
46289Stříhavka Jindřich2000M14+ OH Czech K.V. CZE
47306Ščevlík Matej2001M14+ NZ TK Nové ZámkySVK
48307Toma Jakub2001M14+ŠK ATÓM LeviceSVK
49308Vančo Michal2000M14+SenecSVK
50283Vojník Filip2000M14+ OH TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
51309Walter Jarko2001M14+3NT BASVK
52310Walter Jaromír2001M14+3NT BratislavaSVK
53238Fotulová Alexandra2007Z11-Triatlonový klub KošiceSVK
54263Hájniková Anna2004Z11- 1. Triatlonový klub KošiceSVK
55239Haulíková Paulína2005Z11-ŠK ATÓM LeviceSVK
56240Marčeková Viktória2004Z11-Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
57241Oroszová Lucia2004Z11- NZ Gymnastický klub Nové ZámkySVK
58242Pivarčiová Nikol2005Z11- 1. ŠK Atom LeviceSVK
59243Poneková Zuzana2005Z11-TK Žabka ČadcaSVK
60244Siekelová Emma2004Z11- 1. Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
61245Tomová Nina2005Z11-ŠK Atóm LeviceSVK
62246Vajová Patricia2004Z11-TRIAN ŠK UMBSVK
63247Vráblová Margaréta2005Z11-Nová DubnicaSVK
64248Bálintová Hanka2003Z12+SPK BratislavaSVK
65249Cisárová Mirka2003Z12+Prestigio Realiz TeamSVK
66250Fiťková Martina2003Z12+ŠK Atom LeviceSVK
67251Hanzlikova Simonka2003Z12+Triatlon Team TrnavaSVK
68252Ivanovova Eliska2002Z12+SKIGLSVK
69253Jánošová Karin2002Z12+SK Atom LeviceSVK
70254Jencusova Nora2002Z12+SKIGLSVK
71255Kašubová Karolína2003Z12+TK Žabka ČadcaSVK
72256Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
73257Neupaverová Karolína2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
74258Paulínyová Ema2002Z12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
75264Ravasová Viktória2003Z12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
76259Roháčiková Silvia2002Z12+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
77261Sági Fanni Lili2002Z12+Martfűi ÚTKHUN
78260Vlčková Dáša2003Z12+KP AQUACITY PopradSVK
79316Bělinová Natálie2000Z14+ OH TJ Bižuterie Jablonec CZE
80315Bohater Paulina2000Z14+ OH Mluks Triathlon KołoPOL
81327Botka Anikó2000Z14+ OH HUN
82328Bukovszki Tünde2000Z14+ OH HUN
83329Csák Virág2000Z14+ HUN
84320Dunckova Pavlina2001Z14+SKIGLSVK
85330Ferenczi Nikoletta2001Z14+ OH HUN
86331Hangya Adrienn2001Z14+.HUN
87313Horváthová Hana2001Z14+ OH HOSPITALITY team TrnavaSVK
88317Hrdličková Anna2001Z14+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
89318Hrušková Alžběta2000Z14+ OH EKOL TeamCZE
90311Jesenská Kristína2000Z14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
91321Kašubová Aneta2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
92322Kubová Lucia2002Z14+ŠKP KošiceSVK
93312Machálková Petra2000Z14+ OH TriMaT - Triatlon Martin teamSVK
94323Mináriková Alexandra2000Z14+TK Žabka ČadcaSVK
95332Nyers Kamilla2000Z14+ OH HUN
96319Ondrášková Adriana2000Z14+ OH TCV Jindřichův Hradec CZE
97324Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon, Turčianske TepliceSVK
98334Simon Szimonetta2000Z14+ OH HUN
99325Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
100314Walterová Janka2000Z14+3NT BratislavaSVK
101326Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK