Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 52 | Jurigová Simona | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:24,0 | 7 | 2 | 02:24,9 |
2 | 51 | Lacková Natália | 2007 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:22,0 | 7 | 3 | 02:26,2 |
3 | 50 | Piecková Laura | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:17,0 | 7 | 3 | 02:26,3 |
4 | 53 | Moskáľová Margaréta | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:27,0 | 7 | 2 | 02:28,7 |
5 | 41 | Mandák Alex | 2007 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:30,0 | 7 | 4 | 02:32,2 |
6 | 54 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:35,0 | 7 | 4 | 02:42,0 |
7 | 60 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 8 | 4 | 02:49,6 |
8 | 57 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 8 | 3 | 02:50,1 |
9 | 59 | Dominová Viktória | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:45,0 | 8 | 2 | 02:50,7 |
10 | 64 | Betáková Natália | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:55,0 | 8 | 5 | 02:57,1 |
11 | 63 | Miklóšová Karolína | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:52,0 | 8 | 1 | 03:00,2 |
| 65 | Porubská Tatiana | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:58,0 | 8 | 5 | 03:00,2 |
13 | 56 | Laktišová Simona | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 7 | 5 | 03:01,0 |
14 | 66 | Blihárová Soňa | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 03:00,0 | 9 | 3 | 03:06,1 |
15 | 46 | Baulovič Lukáš | 2007 | M12 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 03:20,0 | 12 | 4 | 03:08,5 |
16 | 47 | Grznár Tomáš | 2007 | M12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 03:25,0 | 9 | 4 | 03:13,5 |
17 | 49 | Tesár Dalibor | 2007 | M12 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 03:50,0 | 9 | 5 | 03:21,3 |
- | 55 | Kallová Sofia | 2007 | Z12 | - nezistený - | SVK | 02:40,0 | 7 | 5 | DNS |
Počet pretekárov:18