Levický akvatlon, 22.02.2020

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
145Adam Slavomír1977M40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK19:30,018219:26,3
116Adam Slavomír Ml.2004M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:00,015413:00,6
35Adamová Lenka2009Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:30,05101:31,9
6Andrášová Ema2013Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:35,021
122Balamucký Aleš2002M18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK14:23,015514:11,7
133Balogh Jozef1986M20- nezistený -SVK21:00,018119:37,8
138Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK15:20,016415:03,1
30Baluchová Nela2009Z10ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK01:17,05301:18,3
119Barto Aurel2001M18TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK12:00,0142
284Baťalík Jozef1957MFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,00509:34,4
73Bátovský Boris2005M14ŠK ATÓM LeviceSVK05:20,010505:38,0
46Baulovič Lukáš2007M12Športový triatlonový klub PezinokSVK03:20,012403:08,5
155Bernáth František1959M60TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK22:53,018522:00,1
64Betáková Natália2007Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:55,08502:57,1
66Blihárová Soňa2007Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:00,09303:06,1
95Boháčová Sandra2005Z14T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK06:00,011506:02,0
105Bólová Ivana1999ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:50,01109:39,9
99Brňáková Martina2006Z14T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK06:50,012506:46,0
144Cibula Roman1971M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:00,018318:00,7
23Cibula Roman2010M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:35,05501:33,0
31Cícerová Laura2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:17,05301:19,9
131Čardáš Adam1996M20ŠK ATÓM LeviceSVK17:20,017416:58,3
129Dinžík Viliam1987M20TRXBA - TRIAX BratislavaSVK17:15,017215:47,3
59Dominová Viktória2007Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:45,08202:50,7
115Dubravík Šimon2004M163NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaSVK12:30,015312:05,4
45Dulík Branislav2008M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK03:10,09202:59,4
157Dulíková Klára2004Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK13:38,015114:00,3
114Ďurák Šimon2003M16J&T sport team BratislavaSVK12:25,014512:25,0
107Durínová Andrea1982ZFTRIATLON TEAM TrnavaSVK09:00,013409:29,9
137Dušenko Ivan1980M40ROYAL plavecký klub o.z.,SVK14:50,016314:47,6
71Fábry Dominik2005M14TRI Tatry Triathlon TeamSVK05:10,010405:19,7
140Fábry Stanislav1976M40TRI Tatry Triathlon TeamSVK16:03,016516:09,2
96Fábryová Veronika2006Z14TRI Tatry Triathlon TeamSVK06:01,011506:29,4
103Fábryova Vladimíra1977ZFTRI Tatry Triathlon TeamSVK08:10,0133
85Fazekaš Jakub1985MFŠK ATÓM LeviceSVK09:00,00108:43,7
10Ferianc Dominik2012M08T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK01:03,04100:57,1
42Ferianc Filip2008M12T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK02:40,07102:47,0
25Firák Matej2010M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:40,06201:41,3
75Fotul Branislav2005M14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK05:26,011205:49,4
152Furár Milan1970M50- nezistený -SVK20:30,018119:41,2
168Gajdoš Matej2015M7- LV ŠK ATÓM LeviceSVK00:30,01501:22,9
81Gajdoš Peter1974MFŠK ATÓM LeviceSVK02:00,00508:39,5
38Gajdošová Barbora2010Z10ŠK ATÓM LeviceSVK02:00,06101:52,6
101Gajdošová Bohuslava1982ZFŠK ATÓM LeviceSVK07:45,01507:26,2
60Gajdošová Žaneta2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:45,08402:49,6
12Geisbacher Matej2011M08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:10,04500:59,1
94Grmanová Laura2006Z14Chlpaté gazelySVK05:58,0111
14Grmanová Nelly2011Z08Chlpaté gazelySVK00:43,032
47Grznár Tomáš2007M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK03:25,09403:13,5
91Haulíková Paulína2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:20,011305:28,1
5Hlôšková Ema2013Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:31,02100:30,7
22Hričina Andrej2010M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:30,05101:32,1
80Jánoš Michal2006M14ŠK ATÓM LeviceSVK06:40,012107:15,1
83Jánoš Slavomír1972MFŠK ATÓM LeviceSVK06:40,00406:42,4
162Jánošová Karin2002ZFŠK ATÓM LeviceSVK19:00,00207:04,2
167Jánošová Miroslava1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:00,00222:33,1
154Janovčík Miroslav1959M60 NZ TK Nové ZámkySVK22:44,018521:59,1
13Jurigová Petronela2012Z08Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK00:42,03300:41,8
52Jurigová Simona2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:24,07202:24,9
67Káclová Dominika2008Z12T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK03:40,09103:31,1
34Kallová Ella2009Z10- nezistený -SVK01:27,054
55Kallová Sofia2007Z12- nezistený -SVK02:40,075
26Kašiar Hugo2010M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:40,06201:59,5
117Keszöcze Jakub2003M163NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaSVK15:00,0163
151Keszöcze Martin1965M503NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaSVK20:00,0184
61Kolenikova Ema2008Z12Športový triatlonový klub PezinokSVK02:45,08402:59,6
97Kolenikova Nina2006Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK06:30,012206:29,2
128Kopecký Mário1997M20TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:00,016115:48,9
27Kostolani Alexander2009M10Športový triatlonový klub PezinokSVK01:40,06401:41,1
166Kováčiková Barbora1978Z40PREBA - Prestigio Realiz team BratislavaSVK19:59,0182
39Kriskó Vanda2009Z10OroszlányHUN02:00,06102:00,9
106Kuchťáková Vendelína1982ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:50,014
110Kumová Eva1972ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:25,01111:52,0
163Kuriačková Ivana1994Z20ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,014412:27,4
51Lacková Natália2007Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:22,07302:26,2
100Laktišová Hana1973ZFŠK ATÓM LeviceSVK07:00,01408:15,0
56Laktišová Simona2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:40,07503:01,0
40Licskó Noémi2009Z10OroszlányHUN02:00,06501:40,3
113Lizák Filip2004M16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK12:12,014512:04,1
111Lörinc Šimon2004M16ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK12:10,014112:50,0
158Mácsaiová Jana2004Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:10,00313:59,0
86Madarász István1981MFOroszlányHUN10:40,013507:32,4
18Madarász Panka2011Z08OroszlányHUN00:58,044
123Macháček Matej2001M18Športový triatlonový klub PezinokSVK15:15,016215:32,0
98Macháčková Hana2006Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK06:35,012406:45,7
41Mandák Alex2007M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:30,07402:32,2
36Mandáková Karin2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:35,06301:28,7
19Marcineková Simona2011Z08ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,04100:51,5
48Maruniak Martin2008M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK03:45,09103:48,3
109Matykó Zsuzsanna1983ZFOroszlányHUN10:30,013507:26,6
70Medvecký Maximilián2005M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK04:56,010204:51,2
156Mesárošová Martina2003Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK12:59,015213:26,1
29Mihaľov Boris2010M10Športový triatlonový klub PezinokSVK02:10,06502:16,3
44Mihaľov Maxim2008M12Športový triatlonový klub PezinokSVK02:45,08203:08,7
79Michalica Michal2006M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK06:15,012306:03,3
108Michalková Michaela1980ZFTRIATLON TEAM TrnavaSVK09:00,013409:50,8
78Miklenčič Jakub2006M14Športový triatlonový klub PezinokSVK05:45,011105:44,9
164Miklikova Nina1987Z20Fenix3ClubSVK16:35,017216:34,5
63Miklóšová Karolína2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:52,08103:00,2
143Miklovics Milan1975M40TK Nové ZámkySVK17:50,017116:48,1
57Moravská Debora2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:40,08302:50,1
4Moravská Miriam2013Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:26,02400:26,0
53Moskáľová Margaréta2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:27,07202:28,7
135Nemčok Radoslav1979M40Klub moderného trojboja Banská ŠtiavnicaSVK13:10,015412:47,4
2Nemec Daniel2014M7-ŠK ATÓM LeviceSVK01:03,025
150Németh Tibor1970M50TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:31,017518:31,6
139Olejár Peter1979M40ŠK Oravaman NižnáSVK16:00,016116:15,4
134Orlický Andrej1977M40TRIATLON TEAM TrnavaSVK12:40,015212:45,1
136Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK13:20,00313:14,1
142Pagáč Miroslav1980M40Fenix3ClubSVK16:30,017317:20,7
20Pavlišová Zoja2012Z08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:10,04501:27,1
125Pavuk Marek1999M20Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK11:30,0143
62Penjaková Sofia2008Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:49,08102:52,9
50Piecková Laura2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:17,07302:26,3
7Pilcová Vanda2014Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:40,02500:34,8
90Pivarčiová Nikol2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:14,010105:15,4
68Pokoraczká Laura Simona2008Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK04:06,09502:59,4
65Porubská Tatiana2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:58,08503:00,2
72Porvazník Jakub2006M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:10,010104:51,2
147Púry Jozef1968M50TRXBA - TRIAX BratislavaSVK17:30,017417:02,6
74Rebidáš Šimon2005M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:20,010505:31,3
37Rebidášová Eliška2010Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:35,06301:38,4
124Rebro Alex2002M18TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:30,017316:52,7
76Rendek Timotej2005M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:26,011405:38,8
153Riman Peter1958M60TRIATLON TEAM TrnavaSVK20:00,018419:47,7
93Rohárová Rebecca2005Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:25,011205:38,2
118Rojtáš Peter2002M18TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK11:25,014311:36,3
54Rudolphi Mia Sophie2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:35,07402:42,0
77Salazar Francesco2006M143NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaSVK05:30,011405:25,0
89Salazar Stefania2005Z143NTBA - 3NITY Triathlon team BratislavaSVK05:05,010405:15,1
159Siekelová Emma2004Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK14:20,015514:57,1
146Skalnik Martin1966M50Run for Fun - TriathlonSVK13:45,015113:37,6
1Slovak Dominik2013M7-- nezistený -SVK00:26,02200:28,3
24Slovak Patrik2010M10- nezistený -SVK01:35,05501:37,2
120Smik Damián2002M18ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK12:10,014113:20,0
43Sporyshev Dmitry2008M12ŠK ATÓM LeviceRUS02:40,07102:53,7
32Steinemannová Lucia Sofia2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:18,05201:21,9
69Ščevlík Jakub2005M14TK Nové ZámkySVK04:50,010304:49,5
16Ščevlíková Lara Tereza2011Z08TK Nové ZámkySVK00:45,03100:47,2
149Šintal Marián1970M50Športový triatlonový klub PezinokSVK18:20,0175
3Šípošová Natália2013Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:25,02300:24,3
17Šmondrková Karin2011Z08ŠK ATÓM LeviceSVK00:48,03500:54,8
148Šteller Peter1970M50- nezistený -SVK18:00,0171
15Tadlánková Lucia2011Z08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:44,03400:46,8
8Taha Adam2011M08T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK00:50,04300:47,1
28Taha Marwan2009M10T2FLY - Športový tím Tri2FlySVK01:40,06401:38,7
92Tarčáková Soňa2006Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:21,011305:34,3
21Tehlár Adam2009M10ŠK DELFÍN NitraSVK01:20,05201:34,3
49Tesár Dalibor2007M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:50,09503:21,3
160Tesárová Katarína2004Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK15:00,016215:32,6
126Tolkunov Tomáš1998M20TRXBA - TRIAX BratislavaSVK11:50,014212:05,3
82Toma Jakub2001MFŠK ATÓM LeviceSVK06:30,00406:59,0
33Tomková Laura2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:25,054
58Urbanová Linda2008Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:43,08302:44,9
141Vach Roman1971M40Fenix3ClubSVK16:15,016516:02,7
165Vachová Dana1972Z40Fenix3ClubSVK18:45,018318:44,4
88Valkovičová Mirka2006Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:00,010209:23,3
9Vaňatka Teodorik Aurel2012M08ŠK ATÓM LeviceSVK00:50,04201:04,8
127Verbovský Matúš1998M20ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,0144
161Vitková Alexandra2004Z16Športový triatlonový klub PezinokSVK15:20,016415:02,0
121Vrábel Jozef2002M18TRISPORT Nová DubnicaSVK12:30,0153
87Vráblová Margaréta2005Z14TRISPORT Nová DubnicaSVK04:40,010304:50,3