Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
1. 25m nádej C (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
2. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
3. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 52 | Jurigová Simona | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:24,0 | 7 | 2 | 02:24,9 |
2 | 53 | Moskáľová Margaréta | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:27,0 | 7 | 2 | 02:28,7 |
3 | 59 | Dominová Viktória | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:45,0 | 8 | 2 | 02:50,7 |
4 | 45 | Dulík Branislav | 2008 | M12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 03:10,0 | 9 | 2 | 02:59,4 |
5 | 44 | Mihaľov Maxim | 2008 | M12 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 02:45,0 | 8 | 2 | 03:08,7 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 70 | Medvecký Maximilián | 2005 | M14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 04:56,0 | 10 | 2 | 04:51,2 |
2 | 93 | Rohárová Rebecca | 2005 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05:25,0 | 11 | 2 | 05:38,2 |
3 | 75 | Fotul Branislav | 2005 | M14 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 05:26,0 | 11 | 2 | 05:49,4 |
4 | 97 | Kolenikova Nina | 2006 | Z14 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 06:30,0 | 12 | 2 | 06:29,2 |
5 | 162 | Jánošová Karin | 2002 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 19:00,0 | 0 | 2 | 07:04,2 |
6 | 88 | Valkovičová Mirka | 2006 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:00,0 | 10 | 2 | 09:23,3 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
6. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 126 | Tolkunov Tomáš | 1998 | M20 | TRXBA - TRIAX Bratislava | SVK | 11:50,0 | 14 | 2 | 12:05,3 |
2 | 134 | Orlický Andrej | 1977 | M40 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 12:40,0 | 15 | 2 | 12:45,1 |
3 | 156 | Mesárošová Martina | 2003 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 12:59,0 | 15 | 2 | 13:26,1 |
4 | 123 | Macháček Matej | 2001 | M18 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 15:15,0 | 16 | 2 | 15:32,0 |
5 | 160 | Tesárová Katarína | 2004 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 15:00,0 | 16 | 2 | 15:32,6 |
6 | 129 | Dinžík Viliam | 1987 | M20 | TRXBA - TRIAX Bratislava | SVK | 17:15,0 | 17 | 2 | 15:47,3 |
7 | 164 | Miklikova Nina | 1987 | Z20 | Fenix3Club | SVK | 16:35,0 | 17 | 2 | 16:34,5 |
8 | 145 | Adam Slavomír | 1977 | M40 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 19:30,0 | 18 | 2 | 19:26,3 |
9 | 167 | Jánošová Miroslava | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 21:00,0 | 0 | 2 | 22:33,1 |
- | 119 | Barto Aurel | 2001 | M18 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 12:00,0 | 14 | 2 | DNS |
- | 166 | Kováčiková Barbora | 1978 | Z40 | PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 19:59,0 | 18 | 2 | DNS |
Počet pretekárov:11