Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
1. 25m nádej C (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
2. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
3. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 51 | Lacková Natália | 2007 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:22,0 | 7 | 3 | 02:26,2 |
2 | 50 | Piecková Laura | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:17,0 | 7 | 3 | 02:26,3 |
3 | 58 | Urbanová Linda | 2008 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:43,0 | 8 | 3 | 02:44,9 |
4 | 57 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 8 | 3 | 02:50,1 |
5 | 66 | Blihárová Soňa | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 03:00,0 | 9 | 3 | 03:06,1 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 69 | Ščevlík Jakub | 2005 | M14 | TK Nové Zámky | SVK | 04:50,0 | 10 | 3 | 04:49,5 |
2 | 87 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z14 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 04:40,0 | 10 | 3 | 04:50,3 |
3 | 91 | Haulíková Paulína | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:20,0 | 11 | 3 | 05:28,1 |
4 | 92 | Tarčáková Soňa | 2006 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:21,0 | 11 | 3 | 05:34,3 |
5 | 79 | Michalica Michal | 2006 | M14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 06:15,0 | 12 | 3 | 06:03,3 |
- | 103 | Fábryova Vladimíra | 1977 | ZF | TRI Tatry Triathlon Team | SVK | 08:10,0 | 13 | 3 | DNS |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
6. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 118 | Rojtáš Peter | 2002 | M18 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 11:25,0 | 14 | 3 | 11:36,3 |
2 | 115 | Dubravík Šimon | 2004 | M16 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 12:30,0 | 15 | 3 | 12:05,4 |
3 | 136 | Ozorák Miroslav | 1973 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 13:20,0 | 0 | 3 | 13:14,1 |
4 | 158 | Mácsaiová Jana | 2004 | Z16 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 14:10,0 | 0 | 3 | 13:59,0 |
5 | 137 | Dušenko Ivan | 1980 | M40 | ROYAL plavecký klub o.z., | SVK | 14:50,0 | 16 | 3 | 14:47,6 |
6 | 124 | Rebro Alex | 2002 | M18 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:30,0 | 17 | 3 | 16:52,7 |
7 | 142 | Pagáč Miroslav | 1980 | M40 | Fenix3Club | SVK | 16:30,0 | 17 | 3 | 17:20,7 |
8 | 144 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 19:00,0 | 18 | 3 | 18:00,7 |
9 | 165 | Vachová Dana | 1972 | Z40 | Fenix3Club | SVK | 18:45,0 | 18 | 3 | 18:44,4 |
- | 117 | Keszöcze Jakub | 2003 | M16 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 15:00,0 | 16 | 3 | DNS |
- | 125 | Pavuk Marek | 1999 | M20 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 11:30,0 | 14 | 3 | DNS |
- | 121 | Vrábel Jozef | 2002 | M18 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 12:30,0 | 15 | 3 | DNS |
Počet pretekárov:12