Vianočný akvatlon Nové Zámky, 16.12.2018

Nové Zámky, Plaváreň, Sihoť

Nová dimenzia akvatlonu!
Verejné preteky pre každého, pre celé rodiny a aj pre neplavcov!
Priame vzájomné súboje všetkých zúčastnených!
Otestujte sa po 1/3 prípravy na sezónu 2019!
Čítajte viac v pozvánke na preteky.

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 300m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 600m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 250m plávanie - 1500m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 500m plávanie - 3000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 750m plávanie - 4500m beh
Fit B muži/ženy (od 16 rokov) 250m plávanie - 1500m beh
Fit A muži/ženy (od 16 rokov) 500m plávanie - 3000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) D:4500m, C:6000m, B:7500m, A:9000m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátP:BNahl.č.RDPlávanie
50Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK3:313:00,005613:45,2
48Bálintová Hana2003Z16 Team TriaxSVK3:310:15,0111210:27,0
32Bartaloš Andrej1982M20BratislavaSVK3:312:30,0125611:15,7
25Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK3:309:30,0101209:51,9
49Ibošová Laura2000Z18 Team Piraňa sport club TopoľčanySVK3:309:15,0103410:17,9
35Janikovský Tomáš1991M20 1. Dunsjská LužnáSVK3:323:20,0135615:49,7
39Kníž Peter1974M40 Team Triax BratislavaSVK3:310:30,0115610:43,1
40Kovaľ Alexander1978M40MTC Vyšná ŠebastováSVK3:311:30,0123411:33,7
79Krížik Michal1992M20Run for fun - TriathlonSVK3:313:00,0125613:51,8
45Krížik Rudolf1968M50Run For Fun - TriatlonSVK3:312:45,0125612:45,6
31Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK3:312:15,0121211:55,4
34Lenčéš Róbert1980M20 Team Prestigio Realiz TeamSVK3:315:00,0131214:33,9
33Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK3:314:30,003414:00,8
24Macháček Matej2001M18 Team ŠTK PezinokSVK3:314:30,0131213:08,7
51Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN SK UMB BBSVK3:326:00,0135619:47,6
36Nemčok Radoslav1979M40KMT B.ŠtiavnicaSVK3:310:05,0113409:41,8
41Nemeth Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK3:314:00,003414:38,8
26Ondrej Michal1986M20CNS AcademySVK3:309:45,0105609:50,0
37Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK3:310:09,001210:25,5
47Podhorná Ema2002Z16Triax BratislavaSVK3:309:20,0101209:19,8
38Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK3:310:15,0111210:33,6
21Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK3:309:10,0103409:05,4
29Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK3:311:45,0123411:59,2
44Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK3:309:45,0105609:48,6
23Súkeník Jozef2000M18KPŠ Nereus ŽilinaSVK3:313:00,0133409:42,2
43Šintal Marián1970M40 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK3:318:00,0131213:16,1
20Šintal Marian2003M16 Team ŠTK. PezinokSVK3:313:00,0133411:37,0
28Uhrin Jozef1986M20BBSVK3:311:00,01156
27Valko Igor1996M20Run For Fun TriathlonSVK3:310:10,0113410:22,7
22Vančo Michal2000M18Triax BratislavaSVK3:312:45,0133412:15,4
30Vitek Jakub1993M20Run for Fun - TriathlonSVK3:312:00,01212
46Vrbický Stanislav1957M60 1. BK SliačSVK3:318:00,0135615:40,2
42Zachar Roland1976M40 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK3:316:30,005615:49,3