Vianočný akvatlon Nové Zámky, 16.12.2018

Nové Zámky, Plaváreň, Sihoť

Nová dimenzia akvatlonu!
Verejné preteky pre každého, pre celé rodiny a aj pre neplavcov!
Priame vzájomné súboje všetkých zúčastnených!
Otestujte sa po 1/3 prípravy na sezónu 2019!
Čítajte viac v pozvánke na preteky.

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 300m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 600m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 250m plávanie - 1500m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 500m plávanie - 3000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 750m plávanie - 4500m beh
Fit B muži/ženy (od 16 rokov) 250m plávanie - 1500m beh
Fit A muži/ženy (od 16 rokov) 500m plávanie - 3000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) D:4500m, C:6000m, B:7500m, A:9000m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam rozplavieb

0. rozplavba 750 m , štart o ???
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1237Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK3:310:09,010:25,5
1252Hajdú Vojtech1967M50 NZ TK Nové ZámkySVK10:30,011:42,0
3433Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK3:314:30,014:00,8
3441Nemeth Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK3:314:00,014:38,8
5642Zachar Roland1976M40 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK3:316:30,015:49,3
5650Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK3:313:00,013:45,2
56222Jacko Andrej1955FMb NZ TK Nové ZámkySVK06:26,006:31,4
Počet pretekárov:7
1. rozplavba 50 m , štart o 8:10
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12103Málnáši Alex2012M08 Team TK Nové ZámkySVK01:00,000:47,4
12105Gajdošová Barbora2010Z08 Team Šk Atom LeviceSVK01:00,000:53,9
34101Hričina Andrej2010M08Šk Atóm LeviceSVK00:50,000:45,8
34102Jendek Jakub2010M08STK PezinokSVK00:50,000:55,8
56104Kujan Richard2010M08 1. Team ŠTK PezinokSVK01:15,001:17,6
56106Knížová Katka2010Z08 Team Triax BratislavaSVK01:15,001:03,7
Počet pretekárov:6
2. rozplavba 100 m , štart o 8:13
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12206Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK01:30,001:27,0
12207Cícerová Laura2009Z10:ŠK Atóm LeviceSVK01:33,001:25,2
34201Mojžíš Jakub2008M10TRIAXSVK01:22,601:23,1
34205Tomkova Laura2009Z10ŠK AtomSVK01:30,001:28,5
56208Kolenikova Ema2008Z10 Team STK PezinokSVK01:40,001:34,1
56209Nogová Nina2008Z10ŠTK PezinokSVK01:40,001:34,1
Počet pretekárov:6
3. rozplavba 100 m , štart o 8:16
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12203Kníž Filip2008M10 Team Triax BratislavaSVK01:45,001:47,4
12211Kujanová Kristína2009Z10 1. Team ŠTK PezinokSVK02:00,002:03,8
34202Mihaľov Maxim2008M10ŠTK PezinokSVK01:44,001:32,9
34210Bálintová Lujza2009Z10 Team TriaxSVK01:45,001:38,6
56204Kostolani Alexander2009M10 1. STK PezinokSVK00:00,002:07,4
Počet pretekárov:5
4. rozplavba 250 m , štart o 8:20
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
122Zachar Oliver2007M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK03:33,003:37,9
123Miklenčič Jakub2006M12STK PezinokSVK03:45,004:03,2
341Málnáši Filip2007M12 Team TK Nové ZámkySVK03:10,003:28,4
34221Pavlíček Dominik1995M20SPU Nitra / Malinô SkiAlp TeamSVK1:503:20,503:22,7
566Gajdošova Žaneta2007Z12 Team Šk Atom LeviceSVK03:50,003:54,2
567Laktišová Simona2007Z12SK Atom LeviceSVK03:50,004:09,2
5617Miklóšová Karolína2007Z12ŠK Atóm LeviceSVK00:00,004:09,8
Počet pretekárov:7
5. rozplavba 250 m , štart o 8:26
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1210Macháčková Hana2006Z12 Team ŠTK PezinokSVK04:00,005:08,4
1211Kolenikova Nina2006Z12 Team STK PezinokSVK04:01,004:11,6
348Porubská Tatiana2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:50,004:00,9
349Rudolphi Mia Sophie2007Z12SkAtom LeviceSVK03:50,403:58,1
564Szabó Maximilián2006M12 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK04:00,003:51,9
56220Bauko Leo2002M16 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK1:504:00,004:24,1
Počet pretekárov:6
6. rozplavba 250 m , štart o 8:32
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1215Suchá Andrea1977FZb Team ŠK ATÓM LeviceSVK05:10,806:09,3
1216Knížová Lenka1977FZb 1. Team Triax BratislavaSVK06:00,007:24,0
345Lenčéš Richard2007M12 Team Prestigio Realiz TeamSVK04:30,004:37,7
3412Vitková Natália2007Z12 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK04:30,005:43,5
5613Suchý Gabriel1968FMb Team ŠK ATÓM LeviceSVK04:59,505:46,0
56401Klein Otokar1974-Pc NZ Primátor NZSVK05:20,005:50,3
Počet pretekárov:6
7. rozplavba 500 m , štart o 9:00
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12166Jánošík Jakub2005M14ŠTK PezinokSVK06:45,0DNS
12170Pivarčiová Nikol2005Z14 Team ŠK Atóm LeviceSVK06:30,006:59,6
34164Obert Kristián2005M14XBS swimmingSVK05:40,005:49,7
34165Ščevlík Jakub2005M14 NZ TK Nové ZámkySVK06:07,006:25,0
56167Bátovský Boris2005M14ŠK Atóm LeviceSVK07:00,007:12,3
56171Haulíková Paulína2005Z14ŠK Atóm LeviceSVK06:58,007:11,9
Počet pretekárov:6
8. rozplavba 500 m , štart o 9:09
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12169Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK07:30,006:47,9
12175Baracková Adela1988FZaPiešťanySVK07:30,007:38,9
34168Suchý Gabriel2004M14 Team ŠK ATÓM LeviceSVK07:29,807:45,8
34174Lacika Lucia1988FZaPiešťanySVK07:15,007:04,4
56172Vitková Alexandra2004Z14 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK08:10,008:08,4
56176Kršňáková Lucia1986FZaBBSVK08:00,007:23,5
Počet pretekárov:6
9. rozplavba 500 m , štart o 9:19
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
12177Pivarčiová Lucia1983FZa Team ŠK Atóm LeviceSVK10:00,010:14,1
34120Wahlandt Šimon1992M20Run for fun BratislavaSVK2:409:00,0DNS
34173Iboš Zoltán1970FMa Team piraňa sport club TopoľčanySVK09:30,009:52,5
5678Kráľ Radim1990M20TKNZ Sport Club SlovakiaSVK2:410:00,007:53,1
56121Kuchar Milan1978M40DRUSUR RužomberokSVK2:411:30,010:25,7
Počet pretekárov:5
10. rozplavba 750 m , štart o 9:50
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1225Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK3:309:30,009:51,9
1247Podhorná Ema2002Z16Triax BratislavaSVK3:309:20,009:19,8
3421Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK3:309:10,009:05,4
3449Ibošová Laura2000Z18 Team Piraňa sport club TopoľčanySVK3:309:15,010:17,9
5626Ondrej Michal1986M20CNS AcademySVK3:309:45,009:50,0
5644Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK3:309:45,009:48,6
Počet pretekárov:6
11. rozplavba 750 m , štart o 10:01
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1238Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK3:310:15,010:33,6
1248Bálintová Hana2003Z16 Team TriaxSVK3:310:15,010:27,0
3427Valko Igor1996M20Run For Fun TriathlonSVK3:310:10,010:22,7
3436Nemčok Radoslav1979M40KMT B.ŠtiavnicaSVK3:310:05,009:41,8
5628Uhrin Jozef1986M20BBSVK3:311:00,0DNS
5639Kníž Peter1974M40 Team Triax BratislavaSVK3:310:30,010:43,1
Počet pretekárov:6
12. rozplavba 750 m , štart o 10:14
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1230Vitek Jakub1993M20Run for Fun - TriathlonSVK3:312:00,0DNS
1231Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK3:312:15,011:55,4
3429Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK3:311:45,011:59,2
3440Kovaľ Alexander1978M40MTC Vyšná ŠebastováSVK3:311:30,011:33,7
5632Bartaloš Andrej1982M20BratislavaSVK3:312:30,011:15,7
5645Krížik Rudolf1968M50Run For Fun - TriatlonSVK3:312:45,012:45,6
5679Krížik Michal1992M20Run for fun - TriathlonSVK3:313:00,013:51,8
Počet pretekárov:7
13. rozplavba 750 m , štart o 10:29
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
1224Macháček Matej2001M18 Team ŠTK PezinokSVK3:314:30,013:08,7
1234Lenčéš Róbert1980M20 Team Prestigio Realiz TeamSVK3:315:00,014:33,9
1243Šintal Marián1970M40 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK3:318:00,013:16,1
3420Šintal Marian2003M16 Team ŠTK. PezinokSVK3:313:00,011:37,0
3422Vančo Michal2000M18Triax BratislavaSVK3:312:45,012:15,4
3423Súkeník Jozef2000M18KPŠ Nereus ŽilinaSVK3:313:00,009:42,2
5635Janikovský Tomáš1991M20 1. Dunsjská LužnáSVK3:323:20,015:49,7
5646Vrbický Stanislav1957M60 1. BK SliačSVK3:318:00,015:40,2
5651Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN SK UMB BBSVK3:326:00,019:47,6
Počet pretekárov:9
99. rozplavba , štart o ???
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátP:BNahl.č.Plávanie
198Málnáši Miroslav1980BMc NZ Team Nové zámkySVK00:00,013:00,0
298Spodníková Jana1987BZbVyšný SlavkovSVK00:00,006:00,0
398Detvaj Martin1977BMa NZ Team Nové ZámkySVK00:00,000:00,0
399Babicza Krištof2003BMa NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK00:00,000:00,0
Počet pretekárov:4