Vianočný akvatlon Nové Zámky, 16.12.2018

Nové Zámky, Plaváreň, Sihoť

Nová dimenzia akvatlonu!
Verejné preteky pre každého, pre celé rodiny a aj pre neplavcov!
Priame vzájomné súboje všetkých zúčastnených!
Otestujte sa po 1/3 prípravy na sezónu 2019!
Čítajte viac v pozvánke na preteky.

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 300m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 600m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 250m plávanie - 1500m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 500m plávanie - 3000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 750m plávanie - 4500m beh
Fit B muži/ženy (od 16 rokov) 250m plávanie - 1500m beh
Fit A muži/ženy (od 16 rokov) 500m plávanie - 3000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) D:4500m, C:6000m, B:7500m, A:9000m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Prihlasovanie bolo ukončené.


Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátP:BNahl.č.RDPlávanie
50Antalíková Ivana1998Z20 NZ TK Nové ZámkySVK3:313:00,005613:45,2
399Babicza Krištof2003BMa NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK00:00,09900:00,0
48Bálintová Hana2003Z16 Team TriaxSVK3:310:15,0111210:27,0
210Bálintová Lujza2009Z10 Team TriaxSVK01:45,033401:38,6
175Baracková Adela1988FZaPiešťanySVK07:30,081207:38,9
32Bartaloš Andrej1982M20BratislavaSVK3:312:30,0125611:15,7
167Bátovský Boris2005M14ŠK Atóm LeviceSVK07:00,075607:12,3
220Bauko Leo2002M16 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK1:504:00,055604:24,1
25Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK3:309:30,0101209:51,9
207Cícerová Laura2009Z10:ŠK Atóm LeviceSVK01:33,021201:25,2
398Detvaj Martin1977BMa NZ Team Nové ZámkySVK00:00,09900:00,0
105Gajdošová Barbora2010Z08 Team Šk Atom LeviceSVK01:00,011200:53,9
6Gajdošova Žaneta2007Z12 Team Šk Atom LeviceSVK03:50,045603:54,2
52Hajdú Vojtech1967M50 NZ TK Nové ZámkySVK10:30,001211:42,0
171Haulíková Paulína2005Z14ŠK Atóm LeviceSVK06:58,075607:11,9
101Hričina Andrej2010M08Šk Atóm LeviceSVK00:50,013400:45,8
173Iboš Zoltán1970FMa Team piraňa sport club TopoľčanySVK09:30,093409:52,5
49Ibošová Laura2000Z18 Team Piraňa sport club TopoľčanySVK3:309:15,0103410:17,9
222Jacko Andrej1955FMb NZ TK Nové ZámkySVK06:26,005606:31,4
35Janikovský Tomáš1991M20 1. Dunsjská LužnáSVK3:323:20,0135615:49,7
166Jánošík Jakub2005M14ŠTK PezinokSVK06:45,0712
102Jendek Jakub2010M08STK PezinokSVK00:50,013400:55,8
401Klein Otokar1974-Pc NZ Primátor NZSVK05:20,065605:50,3
203Kníž Filip2008M10 Team Triax BratislavaSVK01:45,031201:47,4
39Kníž Peter1974M40 Team Triax BratislavaSVK3:310:30,0115610:43,1
106Knížová Katka2010Z08 Team Triax BratislavaSVK01:15,015601:03,7
16Knížová Lenka1977FZb 1. Team Triax BratislavaSVK06:00,061207:24,0
208Kolenikova Ema2008Z10 Team STK PezinokSVK01:40,025601:34,1
11Kolenikova Nina2006Z12 Team STK PezinokSVK04:01,051204:11,6
204Kostolani Alexander2009M10 1. STK PezinokSVK00:00,035602:07,4
40Kovaľ Alexander1978M40MTC Vyšná ŠebastováSVK3:311:30,0123411:33,7
78Kráľ Radim1990M20TKNZ Sport Club SlovakiaSVK2:410:00,095607:53,1
79Krížik Michal1992M20Run for fun - TriathlonSVK3:313:00,0125613:51,8
45Krížik Rudolf1968M50Run For Fun - TriatlonSVK3:312:45,0125612:45,6
31Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK3:312:15,0121211:55,4
176Kršňáková Lucia1986FZaBBSVK08:00,085607:23,5
121Kuchar Milan1978M40DRUSUR RužomberokSVK2:411:30,095610:25,7
104Kujan Richard2010M08 1. Team ŠTK PezinokSVK01:15,015601:17,6
211Kujanová Kristína2009Z10 1. Team ŠTK PezinokSVK02:00,031202:03,8
174Lacika Lucia1988FZaPiešťanySVK07:15,083407:04,4
7Laktišová Simona2007Z12SK Atom LeviceSVK03:50,045604:09,2
5Lenčéš Richard2007M12 Team Prestigio Realiz TeamSVK04:30,063404:37,7
34Lenčéš Róbert1980M20 Team Prestigio Realiz TeamSVK3:315:00,0131214:33,9
33Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK3:314:30,003414:00,8
24Macháček Matej2001M18 Team ŠTK PezinokSVK3:314:30,0131213:08,7
10Macháčková Hana2006Z12 Team ŠTK PezinokSVK04:00,051205:08,4
103Málnáši Alex2012M08 Team TK Nové ZámkySVK01:00,011200:47,4
1Málnáši Filip2007M12 Team TK Nové ZámkySVK03:10,043403:28,4
198Málnáši Miroslav1980BMc NZ Team Nové zámkySVK00:00,09913:00,0
202Mihaľov Maxim2008M10ŠTK PezinokSVK01:44,033401:32,9
3Miklenčič Jakub2006M12STK PezinokSVK03:45,041204:03,2
197Miklóšová Jana1972BZcSK Atom LeviceSVK00:00,013:00,0
17Miklóšová Karolína2007Z12ŠK Atóm LeviceSVK00:00,045604:09,8
201Mojžíš Jakub2008M10TRIAXSVK01:22,623401:23,1
51Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN SK UMB BBSVK3:326:00,0135619:47,6
36Nemčok Radoslav1979M40KMT B.ŠtiavnicaSVK3:310:05,0113409:41,8
41Nemeth Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK3:314:00,003414:38,8
209Nogová Nina2008Z10ŠTK PezinokSVK01:40,025601:34,1
164Obert Kristián2005M14XBS swimmingSVK05:40,073405:49,7
26Ondrej Michal1986M20CNS AcademySVK3:309:45,0105609:50,0
37Ozorák Miroslav1973M40 NZ Team TK Nové ZámkySVK3:310:09,001210:25,5
221Pavlíček Dominik1995M20SPU Nitra / Malinô SkiAlp TeamSVK1:503:20,543403:22,7
177Pivarčiová Lucia1983FZa Team ŠK Atóm LeviceSVK10:00,091210:14,1
170Pivarčiová Nikol2005Z14 Team ŠK Atóm LeviceSVK06:30,071206:59,6
47Podhorná Ema2002Z16Triax BratislavaSVK3:309:20,0101209:19,8
38Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK3:310:15,0111210:33,6
8Porubská Tatiana2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:50,053404:00,9
169Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK07:30,081206:47,9
21Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK3:309:10,0103409:05,4
29Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK3:311:45,0123411:59,2
9Rudolphi Mia Sophie2007Z12SkAtom LeviceSVK03:50,453403:58,1
44Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK3:309:45,0105609:48,6
298Spodníková Jana1987BZbVyšný SlavkovSVK00:00,09906:00,0
15Suchá Andrea1977FZb Team ŠK ATÓM LeviceSVK05:10,861206:09,3
13Suchý Gabriel1968FMb Team ŠK ATÓM LeviceSVK04:59,565605:46,0
168Suchý Gabriel2004M14 Team ŠK ATÓM LeviceSVK07:29,883407:45,8
23Súkeník Jozef2000M18KPŠ Nereus ŽilinaSVK3:313:00,0133409:42,2
4Szabó Maximilián2006M12 NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK04:00,055603:51,9
165Ščevlík Jakub2005M14 NZ TK Nové ZámkySVK06:07,073406:25,0
43Šintal Marián1970M40 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK3:318:00,0131213:16,1
20Šintal Marian2003M16 Team ŠTK. PezinokSVK3:313:00,0133411:37,0
205Tomkova Laura2009Z10ŠK AtomSVK01:30,023401:28,5
28Uhrin Jozef1986M20BBSVK3:311:00,01156
27Valko Igor1996M20Run For Fun TriathlonSVK3:310:10,0113410:22,7
22Vančo Michal2000M18Triax BratislavaSVK3:312:45,0133412:15,4
206Višňovská Ela2008Z10 NZ Team TK Nové ZámkySVK01:30,021201:27,0
30Vitek Jakub1993M20Run for Fun - TriathlonSVK3:312:00,01212
172Vitková Alexandra2004Z14 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK08:10,085608:08,4
12Vitková Natália2007Z12 Team Športový triatlonový klub PezinokSVK04:30,063405:43,5
46Vrbický Stanislav1957M60 1. BK SliačSVK3:318:00,0135615:40,2
120Wahlandt Šimon1992M20Run for fun BratislavaSVK2:409:00,0934
2Zachar Oliver2007M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK03:33,041203:37,9
42Zachar Roland1976M40 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK3:316:30,005615:49,3