Vianočný akvatlon Nové Zámky, 18.12.2016
Nové Zámky, Plaváreň a Hlavné námestie
Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behFit beh muži/ženy (bez rozdielu veku)
5000 mPDF propozície.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
4 | Kozlovský Matúš | 1998 | M18 | Triax | SVK | 12:59,0 | 11 | 4 | 13:11,9 |
7 | Tolkunov Tomáš | 1998 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 11:40,0 | 10 | 4 | 12:25,2 |
8 | Hettych Daniel | 2000 | M16 | Prestigio Realiz Team | SVK | 11:40,0 | 10 | 4 | 12:27,4 |
11 | Adamča Norbert | 1978 | M20 | ADA WASTE s. r. o. | SVK | 18:09,9 | 15 | 4 | 19:03,0 |
29 | Bartaloš Andrej | 1982 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 14:30,0 | 12 | 4 | |
33 | Frindrich Ondrej | 1988 | M20 | Royal, plavecky klub | SVK | 16:20,5 | 14 | 4 | 17:14,8 |
34 | Gajdoš Peter | 1974 | M40 | SK Atom Levice | SVK | 21:00,0 | 17 | 4 | 20:01,0 |
53 | Kráľ Radim | 1990 | M20 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 15:00,6 | 13 | 4 | 14:54,0 |
55 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | SK Atom Levice | SVK | 20:35,2 | 17 | 4 | 20:31,1 |
64 | Mináriková Alexandra | 2000 | Z16 | Nereus Žilina | SVK | 19:00,0 | 16 | 4 | |
71 | Racko Michal | 2000 | M16 | Triax Bratislava | SVK | 13:00,0 | 11 | 4 | 13:52,5 |
74 | Rohár Ivan | 1972 | M40 | TRIAN ŠK UMB | SVK | 19:00,0 | 16 | 4 | 20:15,5 |
79 | Suchá Radka | 1994 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 15:00,0 | 13 | 4 | 14:10,7 |
80 | Šámšon Kristián | 1975 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 19:50,0 | 0 | 4 | 19:24,2 |
88 | Vančo Michal | 2000 | M16 | Triatlon team Trnava | SVK | 16:23,6 | 14 | 4 | 17:13,5 |
96 | Žlkovan Jakub | 2000 | M16 | ŠK AQUASPORT LEVICE | SVK | 14:20,0 | 12 | 4 | 15:18,8 |
103 | Adamova Lenka | 2009 | Z9- | Trian ŠK UMB | SVK | 01:00,0 | 2 | 4 | 00:51,6 |
110 | Beke Eva | 2006 | Z10 | Bratislava | SVK | 01:29,0 | 3 | 4 | 01:37,2 |
128 | Hanzliková Simona | 2003 | Z14 | Triatlon Team Trnava | SVK | 04:50,0 | 7 | 4 | 05:04,3 |
133 | Janiga Richard | 1980 | MF | Triax Bratislava | SVK | 04:50,0 | 7 | 4 | 04:50,0 |
136 | Juhász Attila | 2005 | M12 | Delta Klub Komárno | SVK | 02:33,5 | 5 | 4 | 02:45,3 |
150 | Mandáková Karin | 2009 | Z9- | ŠK Atóm Levice | SVK | 01:00,0 | 2 | 4 | 00:53,8 |
160 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | Šk Atóm Levice | SVK | 08:15,0 | 9 | 4 | 08:11,5 |
162 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z12 | Šk Atóm Levice | SVK | 02:52,0 | 6 | 4 | 02:48,0 |
173 | Slimák Adam | 2004 | M12 | KP Aquacity | SVK | 02:33,0 | 5 | 4 | 02:41,4 |
177 | Smik Sebastián | 2002 | M14 | ŠK Iglovia Špišská Nová Ves | SVK | 05:36,2 | 8 | 4 | 05:55,3 |
179 | Szabó Maximilián | 2006 | M10 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 01:55,6 | 4 | 4 | 01:40,0 |
183 | Tesárová Katarína | 2004 | Z12 | ŠK TRIAN | SVK | 02:56,0 | 6 | 4 | 02:48,6 |
184 | Tirscherová Andrea | 1982 | ZF | TRIATLON TEAM TRNAVA | SVK | 08:40,9 | 9 | 4 | 09:29,5 |
186 | Tomkova Sara | 2007 | Z10 | ŠK Atom Levice | SVK | 01:51,2 | 4 | 4 | 01:52,2 |
188 | Ulbricht Adam | 2002 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:30,0 | 8 | 4 | 05:32,6 |
189 | Višňovská Ela | 2008 | Z9- | TK Nové Zámky | SVK | 00:45,0 | 1 | 4 | 00:47,4 |