Vianočný akvatlon Nové Zámky, 18.12.2016
Nové Zámky, Plaváreň a Hlavné námestie
Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behFit beh muži/ženy (bez rozdielu veku)
5000 mPDF propozície.
Výsledky akvatlon
Kategória: 50 m - 250 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 154 | Mjartan Marian | 2008 | M9- | ŠK atóm | SVK | 00:42,2 |
00:58,9 |
01:41,1 |
1 | 189 | Višňovská Ela | 2008 | Z9- | TK Nové Zámky | SVK | 00:47,4 |
00:54,7 |
01:42,1 |
1 | 157 | Petráš Andrej | 2008 | M9- | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:51,1 |
00:52,0 |
01:43,1 |
1 | 140 | Kazlov Boris | 2009 | M9- | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:54,5 |
00:55,3 |
01:49,8 |
1 | 111 | Cícerová Laura | 2009 | Z9- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:50,7 |
00:59,6 |
01:50,3 |
1 | 103 | Adamova Lenka | 2009 | Z9- | Trian ŠK UMB | SVK | 00:51,6 |
00:59,7 |
01:51,3 |
1 | 174 | Slovák Andrej | 2008 | M9- | TK Nové Zámky | SVK | 00:55,8 |
00:56,3 |
01:52,1 |
1 | 150 | Mandáková Karin | 2009 | Z9- | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:53,8 |
01:00,3 |
01:54,1 |
1 | 170 | Adamčová Agátka | 2008 | Z9- | motigo | SVK | 00:56,2 |
01:00,9 |
01:57,1 |
1 | 107 | Baluchová Nela | 2009 | Z9- | ŠK Iglovia | SVK | 00:59,3 |
01:03,5 |
02:02,8 |
1 | 185 | Tomkova Laura | 2009 | Z9- | ŠK Atom Levice | SVK | 00:56,3 |
01:07,4 |
02:03,7 |
1 | 124 | Gašparovič Richard | 2008 | M9- | Pezinok | SVK | 01:00,5 |
01:12,6 |
02:13,1 |
1 | 131 | Hričina Andrej | 2010 | M9- | ŠK Atóm Levice | SVK | 01:22,7 |
01:18,6 |
02:41,3 |
| 152 | Mikuška Richard | 2008 | M9- | ŠK Atóm Levice | SVK | |
|
DNS |
| 168 | Rohár Daniel | 2008 | M9- | TRIAN ŠK UMB | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:15 |
Kategória: 100 m - 500 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 148 | Mandák Alex | 2007 | M10 | ŠK ATOM LEVICE | SVK | 01:24,3 |
01:50,1 |
03:14,4 |
1 | 115 | Černek Samuel Jozef | 2007 | M10 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:26,3 |
02:00,1 |
03:26,4 |
1 | 158 | Petráš Jakub | 2006 | M10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:39,8 |
01:48,6 |
03:28,4 |
1 | 119 | Francisci Alex | 2006 | M10 | TK Nové Zámky | SVK | 01:33,0 |
02:04,4 |
03:37,4 |
1 | 155 | Naňová Sofia | 2006 | Z10 | TRIAN ŠK UMB Banska Bystrica | SVK | 01:42,3 |
02:01,3 |
03:43,6 |
1 | 179 | Szabó Maximilián | 2006 | M10 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 01:40,0 |
02:09,9 |
03:49,9 |
1 | 123 | Gajdošova Žaneta | 2007 | Z10 | SK Atom Levice | SVK | 01:47,6 |
02:06,0 |
03:53,6 |
1 | 110 | Beke Eva | 2006 | Z10 | Bratislava | SVK | 01:37,2 |
02:21,7 |
03:58,9 |
1 | 145 | Lences Richard | 2007 | M10 | Skola Felix | SVK | 02:01,8 |
01:57,8 |
03:59,6 |
1 | 194 | Zachar Oliver | 2007 | M10 | PKNZ | SVK | 01:41,8 |
02:18,1 |
03:59,9 |
1 | 164 | Porubská Tatiana | 2007 | Z10 | ŠK Atóm Levice | SVK | 01:47,0 |
02:17,9 |
04:04,9 |
1 | 143 | Kováč Adam | 2006 | M10 | prestigio realiz team | SVK | 02:10,6 |
02:03,0 |
04:13,6 |
1 | 144 | Laktišová Simona | 2007 | Z10 | SK Atom Levice | SVK | 02:08,0 |
02:07,4 |
04:15,4 |
1 | 122 | Froncová Silvia | 2006 | Z10 | prestigio realiz team | SVK | 01:55,8 |
02:21,6 |
04:17,4 |
1 | 186 | Tomkova Sara | 2007 | Z10 | ŠK Atom Levice | SVK | 01:52,2 |
02:46,7 |
04:38,9 |
| 106 | Bachratý Peter | 2006 | M10 | prestigio realiz team | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:16 |
Kategória: 200 m - 1000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 146 | Lorinc Šimon | 2004 | M12 | ŠK Iglovia | SVK | 02:23,1 |
03:46,4 |
06:09,5 |
1 | 173 | Slimák Adam | 2004 | M12 | KP Aquacity | SVK | 02:41,4 |
03:34,8 |
06:16,2 |
1 | 101 | Adam Slavomír | 2004 | M12 | Trian ŠK UMB | SVK | 02:40,8 |
03:37,7 |
06:18,5 |
1 | 147 | Mácsaiová Jana | 2004 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:38,7 |
03:50,8 |
06:29,5 |
1 | 108 | Bátovský Boris | 2005 | M12 | ŠK Atóm Levice | SVK | 02:52,8 |
03:45,2 |
06:38,0 |
1 | 109 | Beke Ema | 2004 | Z12 | Prestigio Realiz SportTeam | SVK | 02:38,3 |
04:00,8 |
06:39,1 |
1 | 162 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z12 | Šk Atóm Levice | SVK | 02:48,0 |
03:51,2 |
06:39,2 |
1 | 193 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z12 | TRISPORT | SVK | 02:45,2 |
03:59,0 |
06:44,2 |
1 | 104 | Antalík Matej | 2004 | M12 | TK Nové Zámky | SVK | 02:19,6 |
04:24,9 |
06:44,5 |
1 | 138 | Katreniaková Zuzana | 2004 | Z12 | MPKDK | SVK | 02:46,5 |
04:09,0 |
06:55,5 |
1 | 129 | Haulíková Paulína | 2005 | Z12 | ŠK Atom Levice | SVK | 02:49,3 |
04:07,2 |
06:56,5 |
1 | 183 | Tesárová Katarína | 2004 | Z12 | ŠK TRIAN | SVK | 02:48,6 |
04:14,9 |
07:03,5 |
1 | 169 | Rohárová Rebecca | 2005 | Z12 | TRIAN ŠK UMB | SVK | 03:01,4 |
04:06,0 |
07:07,4 |
1 | 136 | Juhász Attila | 2005 | M12 | Delta Klub Komárno | SVK | 02:45,3 |
04:26,1 |
07:11,4 |
1 | 151 | Marčeková Viktória | 2004 | Z12 | aquapark triatlon turč.teplice | SVK | 03:23,9 |
03:48,3 |
07:12,2 |
1 | 182 | Ščevlík Jakub | 2005 | M12 | TK Nové Zámky | SVK | 02:50,4 |
04:26,2 |
07:16,6 |
1 | 153 | Minarikova Lujza | 2005 | Z12 | TK Nové Zámky | SVK | 02:40,9 |
04:45,5 |
07:26,4 |
1 | 125 | Gašparovičová Rebeka | 2004 | Z12 | Pezinok | SVK | 02:57,9 |
04:29,7 |
07:27,6 |
1 | 163 | Poole Alaxander | 2005 | M12 | T.A.T. Martin | SVK | 03:34,9 |
04:43,7 |
08:18,6 |
1 | 166 | Pustaiová Patrícia | 2005 | Z12 | ŠK Iglovia | SVK | 03:09,7 |
05:14,5 |
08:24,2 |
1 | 116 | Ďurišková Tamara | 2005 | Z12 | ŠK Iglovia | SVK | 03:21,1 |
05:25,5 |
08:46,6 |
1 | 120 | Freund Noa | 2004 | Z12 | prestigio realiz team | ISR | 04:38,3 |
05:39,7 |
10:18,0 |
1 | 126 | Gossányi Nela | 2005 | Z12 | VK TATRAN | SVK | 04:55,4 |
05:42,8 |
10:38,2 |
1 | 180 | Šámšonová Lara | 2005 | Z12 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 05:47,9 |
05:13,3 |
11:01,2 |
Počet pretekárov:24 |
Kategória: 400 m - 2000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 191 | Vrábel Jozef | 1973 | MF | TRISPORT | SVK | 04:52,7 |
07:21,3 |
12:14,0 |
1 | 127 | Habrda Boris | 2002 | M14 | TK Nové Zámky | SVK | 04:40,7 |
07:38,3 |
12:19,0 |
1 | 176 | Smik Damian | 2002 | M14 | ŠK Iglovia Špišská Nová Ves | SVK | 05:14,0 |
07:37,2 |
12:51,2 |
1 | 188 | Ulbricht Adam | 2002 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:32,6 |
07:22,9 |
12:55,5 |
1 | 192 | Vrábel Jozef | 2002 | M14 | TRISPORT | SVK | 05:41,2 |
07:40,3 |
13:21,5 |
1 | 167 | Pytel Tomáš | 2002 | M14 | TK Žabka Čadca | SVK | 05:42,5 |
07:39,2 |
13:21,7 |
1 | 177 | Smik Sebastián | 2002 | M14 | ŠK Iglovia Špišská Nová Ves | SVK | 05:55,3 |
07:28,2 |
13:23,5 |
1 | 135 | Jenčušová Nora | 2002 | Z14 | ŠK Iglovia Sp. N. Ves | SVK | 05:43,0 |
07:59,2 |
13:42,2 |
1 | 142 | Koren Matus Jakub | 2002 | M14 | 3NT Triathlon Team Bratislava | SVK | 05:42,8 |
08:08,5 |
13:51,3 |
1 | 133 | Janiga Richard | 1980 | MF | Triax Bratislava | SVK | 04:50,0 |
09:02,7 |
13:52,7 |
1 | 132 | Hrtan Maťo | 2002 | M14 | 3 NT Bratislava | SVK | 05:56,3 |
08:00,9 |
13:57,2 |
1 | 128 | Hanzliková Simona | 2003 | Z14 | Triatlon Team Trnava | SVK | 05:04,3 |
08:54,2 |
13:58,5 |
1 | 130 | Hazuchová Líza | 2002 | Z14 | MPKDK | SVK | 05:46,4 |
08:12,8 |
13:59,2 |
1 | 190 | Vojník Marek | 1973 | MF | Trian ŠK UMB | SVK | 06:37,9 |
07:35,3 |
14:13,2 |
1 | 114 | Čellárová Veronika | 2002 | Z14 | Plavecký oddiel Ružomberok | SVK | 05:41,3 |
08:51,4 |
14:32,7 |
1 | 178 | Svistáková Ráchel | 2003 | Z14 | KP AQUACITY Poprad | SVK | 05:41,7 |
08:55,1 |
14:36,8 |
1 | 156 | Neupaverová Karolína | 2003 | Z14 | KP AQUACITY Poprad | SVK | 05:40,5 |
08:59,7 |
14:40,2 |
1 | 159 | Piatriková Margaréta | 2002 | Z14 | Aquasport Levice | SVK | 05:41,8 |
09:02,0 |
14:43,8 |
1 | 139 | Ozorák Miroslav | 1973 | MF | TK Nové Zámky | SVK | 07:27,7 |
07:39,3 |
15:07,0 |
1 | 112 | Cisárová Miroslava | 2003 | Z14 | Prestigio Realiz Team BA | SVK | 06:25,6 |
08:43,6 |
15:09,2 |
1 | 141 | Keszőcze Jakub | 2003 | M14 | 3NT Bratislava | SVK | 06:42,0 |
08:52,0 |
15:34,0 |
1 | 113 | Čardáš Adam | 1996 | MF | LV | SVK | 07:16,8 |
08:39,2 |
15:56,0 |
1 | 102 | Adam Slavomír | 1977 | MF | Trian ŠK UMB | SVK | 08:02,2 |
08:00,8 |
16:03,0 |
1 | 165 | Bolik Vladimír | 1971 | MF | Triax Bratislava | SVK | 06:04,0 |
10:12,7 |
16:16,7 |
1 | 118 | Francisci Adrian | 2003 | M14 | TK Nové Zámky | SVK | 05:32,7 |
10:47,3 |
16:20,0 |
1 | 160 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | Šk Atóm Levice | SVK | 08:11,5 |
08:25,3 |
16:36,8 |
1 | 117 | Felixová Ema | 2003 | Z14 | TK Nové Zámky | SVK | 05:34,0 |
12:32,3 |
18:06,3 |
1 | 105 | Antalíková Ivana | 1998 | ZF | TK Nové Zámky | SVK | 06:41,4 |
11:36,9 |
18:18,3 |
1 | 187 | Trutz Alex | 2003 | M14 | prestigio realiz team | SVK | 08:01,4 |
10:19,6 |
18:21,0 |
1 | 121 | Fronc Juraj | 2003 | M14 | prestigio realiz team | SVK | 10:22,9 |
08:18,9 |
18:41,8 |
1 | 172 | Pilc Milan | 1983 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 09:19,9 |
09:28,1 |
18:48,0 |
1 | 149 | Mandák Milan | 1974 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 08:55,4 |
09:59,1 |
18:54,5 |
1 | 134 | Janovčík Miroslav | 1959 | MF | TK Nové Zámky | SVK | 09:06,7 |
09:49,8 |
18:56,5 |
1 | 175 | Slovák Ľubomír | 1981 | MF | TK Nové Zámky | SVK | 09:21,9 |
10:28,9 |
19:50,8 |
1 | 184 | Tirscherová Andrea | 1982 | ZF | TRIATLON TEAM TRNAVA | SVK | 09:29,5 |
11:02,0 |
20:31,5 |
1 | 195 | Žikavský Miroslav | 1983 | MF | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 09:53,8 |
11:51,7 |
21:45,5 |
1 | 161 | Ozoráková Miroslava | 1999 | ZF | TK Nové Zámky | SVK | 08:34,4 |
13:30,1 |
22:04,5 |
| 137 | Kašubova Karolina | 2003 | Z14 | Nereus Žilina | SVK | |
|
DNS |
| 181 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z14 | MPKDK | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:39 |
Kategória: 1000 m - 5000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 2 | Verbovský Matúš | 1998 | M18 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:35,9 |
16:28,2 |
29:04,1 |
1 | 1 | Brunovský Simon | 1993 | M20 | TRIAX BRATISLAVA | SVK | 12:30,0 |
17:16,1 |
29:46,1 |
1 | 4 | Kozlovský Matúš | 1998 | M18 | Triax | SVK | 13:11,9 |
16:40,9 |
29:52,8 |
1 | 10 | Pavuk Marek | 1999 | M18 | ŠK Aquasport Levice | SVK | 11:47,2 |
18:19,9 |
30:07,1 |
1 | 3 | Orlický Andrej | 1977 | M40 | Triatlon Team Trnava | SVK | 12:36,1 |
17:40,0 |
30:16,1 |
1 | 5 | Žáčik Šimon | 1991 | M20 | SMTA Nitra | SVK | 12:57,3 |
17:46,8 |
30:44,1 |
1 | 6 | Grman Matej | 2000 | M16 | ŠK Aquasport | SVK | 12:06,4 |
18:55,7 |
31:02,1 |
1 | 7 | Tolkunov Tomáš | 1998 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 12:25,2 |
18:42,9 |
31:08,1 |
1 | 9 | Dodok Oliver | 2000 | M16 | Prestigio Realiz Team | SVK | 12:12,9 |
18:58,9 |
31:11,8 |
1 | 8 | Hettych Daniel | 2000 | M16 | Prestigio Realiz Team | SVK | 12:27,4 |
19:25,9 |
31:53,3 |
1 | 95 | Žáčik Peter | 1999 | M18 | SMTA Nitra | SVK | 13:34,0 |
19:17,3 |
32:51,3 |
1 | 14 | Barto Aurel | 2001 | M16 | TRIAN ŠK UMB | SVK | 13:41,5 |
19:22,8 |
33:04,3 |
1 | 94 | Žáčik Pavol | 1999 | M18 | SMTA Nitra | SVK | 14:45,9 |
18:19,9 |
33:05,8 |
1 | 77 | Sivacek Marian | 1989 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:03,5 |
19:53,6 |
33:57,1 |
1 | 23 | Cícer Andrej | 2001 | M16 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:53,7 |
21:24,9 |
34:18,6 |
1 | 61 | Mészáros Jakub | 1991 | M20 | ŠK Atóm Levice | SVK | 16:30,1 |
17:52,7 |
34:22,8 |
1 | 17 | Bilský Branislav | 1990 | M20 | Triatlon Team Trnava | SVK | 13:54,0 |
20:30,6 |
34:24,6 |
1 | 25 | Čičmanec Marek | 1977 | M40 | Senec | SVK | 13:10,9 |
21:24,9 |
34:35,8 |
1 | 42 | Jesenská Kristína | 2000 | Z16 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | SVK | 13:12,3 |
21:34,0 |
34:46,3 |
1 | 73 | Riška Dalibor | 2000 | M16 | Triatlon Team Trnava | SVK | 13:14,1 |
21:36,0 |
34:50,1 |
1 | 26 | Dinžík Viliam | 1987 | M20 | Triaxx BA | SVK | 17:02,0 |
18:03,3 |
35:05,3 |
1 | 47 | Komjaty Stefan | 1974 | M40 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:33,3 |
21:11,5 |
35:44,8 |
1 | 96 | Žlkovan Jakub | 2000 | M16 | ŠK AQUASPORT LEVICE | SVK | 15:18,8 |
20:27,5 |
35:46,3 |
1 | 12 | Baluch Ladislav | 1974 | M40 | TDM Krompachy | SVK | 16:22,0 |
19:44,8 |
36:06,8 |
1 | 90 | Wiebauer Tomáš | 1977 | M40 | www.sansport.sk | SVK | 15:27,9 |
21:09,7 |
36:37,6 |
1 | 83 | Šimún Peter | 1981 | M20 | ROYAL swimming club | SVK | 17:10,6 |
19:51,5 |
37:02,1 |
1 | 60 | Martinčík Patrik | 1984 | M20 | ŠK Atóm Levice | SVK | 16:04,7 |
21:14,6 |
37:19,3 |
1 | 79 | Suchá Radka | 1994 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 14:10,7 |
23:18,4 |
37:29,1 |
1 | 53 | Kráľ Radim | 1990 | M20 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 14:54,0 |
23:26,6 |
38:20,6 |
1 | 71 | Racko Michal | 2000 | M16 | Triax Bratislava | SVK | 13:52,5 |
24:30,3 |
38:22,8 |
1 | 97 | Bulík Igor | 1985 | M20 | motigo | SVK | 17:27,2 |
21:05,4 |
38:32,6 |
1 | 27 | Dodok Patrik | 1973 | M40 | Realiz Team BA | SVK | 17:15,9 |
21:50,4 |
39:06,3 |
1 | 33 | Frindrich Ondrej | 1988 | M20 | Royal, plavecky klub | SVK | 17:14,8 |
21:56,3 |
39:11,1 |
1 | 38 | Hodal Róbert | 1999 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 13:31,1 |
25:40,5 |
39:11,6 |
1 | 54 | Kubek Tomáš | 1988 | M20 | STK Pezinok | SVK | 17:57,6 |
21:18,5 |
39:16,1 |
1 | 39 | Chalabala Jakub | 1990 | M20 | Modra | SVK | 17:44,7 |
21:32,9 |
39:17,6 |
1 | 34 | Gajdoš Peter | 1974 | M40 | SK Atom Levice | SVK | 20:01,0 |
19:23,6 |
39:24,6 |
1 | 35 | Gossányi Peter | 1972 | M40 | VK TATRAN | SVK | 15:49,2 |
23:36,1 |
39:25,3 |
1 | 51 | Kovačovský Jakub | 1999 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 12:43,0 |
27:15,3 |
39:58,3 |
1 | 16 | Bekeova Daniela | 1975 | Z40 | Bratislava | SVK | 16:08,1 |
23:58,2 |
40:06,3 |
1 | 11 | Adamča Norbert | 1978 | M20 | ADA WASTE s. r. o. | SVK | 19:03,0 |
21:03,8 |
40:06,8 |
1 | 63 | Michalec Dušan | 1974 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 18:31,1 |
21:48,5 |
40:19,6 |
1 | 21 | Brida Marian | 1983 | M20 | Trnava | SVK | 15:47,5 |
24:35,1 |
40:22,6 |
1 | 37 | Halaj Roman | 1972 | M40 | Trian ŠK UMB | SVK | 18:18,4 |
22:25,4 |
40:43,8 |
1 | 57 | Lipták Roman | 1988 | M20 | TK Nové Zámky | SVK | 18:52,6 |
21:55,2 |
40:47,8 |
1 | 67 | Németh Tibor | 1970 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 18:20,4 |
22:33,9 |
40:54,3 |
1 | 31 | Fazekas Zsolt | 1975 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 17:00,9 |
24:03,4 |
41:04,3 |
1 | 91 | Wiebauerová Viktória | 1999 | Z18 | www.sansport.sk | SVK | 15:27,7 |
25:41,9 |
41:09,6 |
1 | 75 | Scibrava Simona | 1998 | Z18 | Triax Bratislava | SVK | 14:19,2 |
26:52,6 |
41:11,8 |
1 | 46 | Knap Lukas | 1986 | M20 | Prestigio Realiz Team BA | SVK | 19:13,0 |
22:01,1 |
41:14,1 |
1 | 78 | Slivka Matej | 2001 | M16 | TK Žabka Čadca | SVK | 15:44,4 |
25:33,9 |
41:18,3 |
1 | 88 | Vančo Michal | 2000 | M16 | Triatlon team Trnava | SVK | 17:13,5 |
24:18,6 |
41:32,1 |
1 | 86 | Titková Viktória | 2000 | Z16 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 15:05,2 |
26:32,1 |
41:37,3 |
1 | 45 | Kindl Marcel | 1974 | M40 | TRIAX Bratislava | SVK | 17:04,0 |
24:36,1 |
41:40,1 |
1 | 18 | Blaško Michal | 1979 | M20 | Realiz Team BA | SVK | 19:13,6 |
22:29,7 |
41:43,3 |
1 | 66 | Mudráková Hana | 2002 | Z16 | Šk atóm Levice | SVK | 15:33,8 |
26:17,3 |
41:51,1 |
1 | 72 | Riman Peter | 1958 | M50 | Triatlon Team Trnava | SVK | 19:32,9 |
22:18,2 |
41:51,1 |
1 | 19 | Bobrik Radovan | 1972 | M40 | ŠTKPezinok | SVK | 18:35,2 |
23:19,6 |
41:54,8 |
1 | 85 | Tavačová Barbora | 1993 | Z20 | Triatlon Team Nereus Žilina | SVK | 15:56,2 |
26:06,9 |
42:03,1 |
1 | 70 | Putala Martin | 1965 | M50 | Bratislava | SVK | 19:10,2 |
22:55,4 |
42:05,6 |
1 | 20 | Bolíková Petra | 2000 | Z16 | Triax Bratislava | SVK | 13:34,6 |
28:34,7 |
42:09,3 |
1 | 24 | Cisár Jaroslav | 1961 | M50 | Triklub FTVŠ Bratislava | SVK | 18:31,9 |
23:46,4 |
42:18,3 |
1 | 84 | Šintál Marian | 1970 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 19:22,2 |
23:04,6 |
42:26,8 |
1 | 69 | Poláková Katarína | 1995 | Z20 | TRIAX Bratislava | SVK | 15:05,9 |
27:26,7 |
42:32,6 |
1 | 32 | Földeš František | 1975 | M40 | FTC CC Fiľakovo | SVK | 19:56,7 |
22:41,9 |
42:38,6 |
1 | 49 | Konečný Krištof | 2001 | M16 | Realiz | SVK | 16:05,7 |
26:34,9 |
42:40,6 |
1 | 48 | Konečný Damián | 2001 | M16 | Realiz | SVK | 14:36,7 |
28:17,4 |
42:54,1 |
1 | 59 | Majba Miroslav | 1976 | M40 | Nitra | SVK | 19:33,4 |
23:54,2 |
43:27,6 |
1 | 99 | Bulíková Lucia | 1988 | Z20 | motigo | SVK | 19:48,8 |
24:01,3 |
43:50,1 |
1 | 74 | Rohár Ivan | 1972 | M40 | TRIAN ŠK UMB | SVK | 20:15,5 |
23:40,8 |
43:56,3 |
1 | 87 | Vaclavikova Monika | 1984 | Z20 | Pezinok | SVK | 18:57,9 |
25:40,7 |
44:38,6 |
1 | 80 | Šámšon Kristián | 1975 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 19:24,2 |
25:30,7 |
44:54,9 |
1 | 41 | Jacko Branislav | 1982 | M20 | TK Nové Zámky | SVK | 22:03,7 |
23:13,6 |
45:17,3 |
1 | 56 | Lences Robert | 1980 | M20 | nemam | SVK | 19:33,5 |
26:06,8 |
45:40,3 |
1 | 58 | Jesenská Martina | 1976 | Z40 | Aqua Park Turčianske Teplice | SVK | 21:40,7 |
24:03,4 |
45:44,1 |
1 | 55 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | SK Atom Levice | SVK | 20:31,1 |
25:50,2 |
46:21,3 |
1 | 171 | Bernáth František | 1965 | M50 | TK Dvory | SVK | 25:04,5 |
21:39,3 |
46:43,8 |
1 | 36 | Michelík Ján | 1967 | M50 | Banska Bystrica | SVK | 22:01,6 |
25:27,0 |
47:28,6 |
1 | 93 | Zboňák Ivan | 1965 | M50 | T.A.T. Martin | SVK | 16:42,5 |
30:47,6 |
47:30,1 |
1 | 92 | Zacharova Julia | 2001 | Z16 | PKNZ | SVK | 15:19,1 |
32:16,8 |
47:35,9 |
1 | 22 | Cicáková Martina | 1985 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 18:09,7 |
30:06,2 |
48:15,9 |
1 | 52 | Krajnak Pavol | 1952 | M60 | triax | SVK | 22:55,0 |
28:26,6 |
51:21,6 |
1 | 43 | Jurčovič Michal | 1987 | M20 | ŠTK Pezinok | SVK | 29:42,9 |
24:03,4 |
53:46,3 |
1 | 81 | Šebők Andrej | 1972 | M40 | šurany | SVK | 28:34,0 |
28:48,6 |
57:22,6 |
1 | 65 | Mojžitová Lucia | 1976 | Z40 | Banska Bystrica | SVK | 25:29,1 |
35:51,8 |
1:01:20,9 |
1 | 89 | Varga Michal | 1982 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 16:33,3 |
46:17,8 |
1:02:51,1 |
1 | 100 | Kissová Natália | 1982 | Z20 | motigo | SVK | 21:16,5 |
46:08,9 |
1:07:25,4 |
| 15 | Beke Stefan | 1966 | M50 | Prestigio Realiz SportTeam | SVK | 14:40,8 |
|
DNF |
| 50 | Koreňová Tereza Rebeka | 1999 | Z18 | 3NT Triathlon Team Bratislava | SVK | 14:46,7 |
|
DNF |
| 82 | Šebők Jakub | 2003 | M16 | šurany | SVK | 18:09,6 |
|
DNF |
| 29 | Bartaloš Andrej | 1982 | M20 | Triax Bratislava | SVK | |
|
DNS |
| 30 | Bartalošová Mirka | 1992 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | |
|
DNS |
| | Hajko Samuel | 2001 | M16 | TRIAX Bratislava | SVK | |
|
DNS |
| 40 | Ignačáková Dana | 1993 | Z20 | Realiz Team BA | SVK | |
|
DNS |
| 44 | Kašubová Aneta | 2000 | Z18 | Nereus Žilina | SVK | |
|
DNS |
| | Mácsai Ladislav | 1973 | M40 | IRONMAN TEAM Levice | SVK | |
|
DNS |
| 62 | Micek Marek | 1985 | M20 | TRIAX | SVK | |
|
DNS |
| 64 | Mináriková Alexandra | 2000 | Z16 | Nereus Žilina | SVK | |
|
DNS |
| 68 | Petruš Michal | 1991 | M20 | Komárno | SVK | |
|
DNS |
| 76 | Sedliacik Pavol | 1973 | M40 | TRIAN SK UMB BB | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:100 |
Kategória: 5000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
1 | 196 | Abrhan Lukáš | 1991 | B-M | Nové Zámky | SVK | 1:00:00,0 |
-1:29:07,6 |
29:07,6 |
1 | 200 | Petrovics Andrej | 1974 | B-M | čata | SVK | 1:00:00,0 |
-1:30:23,1 |
30:23,1 |
1 | 198 | Jacková Dana | 1977 | B-Z | TK Nové Zámky | CZE | 1:00:00,0 |
-1:36:56,1 |
36:56,1 |
1 | 295 | Sipos Ladislav | 1968 | B-M | Tvrdošovce | SVK | 1:00:00,0 |
-1:37:14,1 |
37:14,1 |
1 | 242 | Detvaj Martin | 1977 | B-M | Nové Zámky | SVK | 1:00:00,0 |
-1:37:39,4 |
37:39,4 |
1 | 284 | Siposová Eva | 1972 | B-Z | Tvrdošovce | SVK | 1:00:00,0 |
-1:41:44,9 |
41:44,9 |
| 199 | Major Dárius | 1986 | B-M | BK Tvrdošovce | SVK | 1:00:00,0 |
|
DNS |
Počet pretekárov:7 |