Vianočný akvatlon Nové Zámky, 18.12.2016

Nové Zámky, Plaváreň a Hlavné námestie

Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Fit beh muži/ženy (bez rozdielu veku) 5000 m
PDF propozície.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
196Abrhan Lukáš1991B-M NZ Nové ZámkySVK00:00,01:00:00,0
102Adam Slavomír1977MF 1. Trian ŠK UMBSVK08:00,09308:02,2
101Adam Slavomír2004M12Trian ŠK UMBSVK02:41,05502:40,8
11Adamča Norbert1978M20 Team ADA WASTE s. r. o.SVK18:09,915419:03,0
170Adamčová Agátka2008Z9- Team motigoSVK00:55,01100:56,2
103Adamova Lenka2009Z9-Trian ŠK UMBSVK01:00,02400:51,6
104Antalík Matej2004M12 NZ Team TK Nové ZámkySVK02:15,05302:19,6
105Antalíková Ivana1998ZF NZ Team TK Nové ZámkySVK06:30,88606:41,4
106Bachratý Peter2006M10prestigio realiz teamSVK02:00,042
12Baluch Ladislav1974M40 Team TDM KrompachySVK16:10,013616:22,0
107Baluchová Nela2009Z9- Team ŠK IgloviaSVK01:01,02200:59,3
29Bartaloš Andrej1982M20 Team Triax BratislavaSVK14:30,0124
30Bartalošová Mirka1992Z20 Team Triax BratislavaSVK14:30,0122
14Barto Aurel2001M16TRIAN ŠK UMBSVK12:20,010613:41,5
108Bátovský Boris2005M12ŠK Atóm LeviceSVK02:43,05102:52,8
109Beke Ema2004Z12Prestigio Realiz SportTeamSVK02:45,05102:38,3
110Beke Eva2006Z10BratislavaSVK01:29,03401:37,2
15Beke Stefan1966M50Prestigio Realiz SportTeamSVK15:15,013214:40,8
16Bekeova Daniela1975Z40BratislavaSVK16:20,014316:08,1
171Bernáth František1965M50 NZ TK DvorySVK00:00,00625:04,5
17Bilský Branislav1990M20Triatlon Team TrnavaSVK13:20,011513:54,0
18Blaško Michal1979M20Realiz Team BASVK17:00,014119:13,6
19Bobrik Radovan1972M40ŠTKPezinokSVK18:58,015118:35,2
165Bolik Vladimír1971MFTriax BratislavaSVK00:00,09106:04,0
20Bolíková Petra2000Z16Triax BratislavaSVK15:00,012613:34,6
21Brida Marian1983M20TrnavaSVK17:00,014615:47,5
1Brunovský Simon1993M20 Team TRIAX BRATISLAVASVK12:15,010112:30,0
97Bulík Igor1985M20 Team motigoSVK18:00,015317:27,2
99Bulíková Lucia1988Z20 Team motigoSVK20:00,016619:48,8
22Cicáková Martina1985Z20Triax BratislavaSVK18:30,015218:09,7
23Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,010212:53,7
111Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:59,02300:50,7
24Cisár Jaroslav1961M50Triklub FTVŠ BratislavaSVK16:30,514118:31,9
112Cisárová Miroslava2003Z14Prestigio Realiz Team BASVK05:47,08206:25,6
113Čardáš Adam1996MFLVSVK00:00,09107:16,8
114Čellárová Veronika2002Z14 1. Plavecký oddiel RužomberokSVK05:28,58305:41,3
115Černek Samuel Jozef2007M10Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK01:35,03101:26,3
25Čičmanec Marek1977M40SenecSVK13:13,011213:10,9
242Detvaj Martin1977B-M NZ Nové ZámkySVK00:00,01:00:00,0
26Dinžík Viliam1987M20Triaxx BASVK18:30,015517:02,0
9Dodok Oliver2000M16Prestigio Realiz TeamSVK11:40,010312:12,9
27Dodok Patrik1973M40Realiz Team BASVK17:00,014617:15,9
116Ďurišková Tamara2005Z12 1. ŠK IgloviaSVK03:28,96103:21,1
31Fazekas Zsolt1975M40 NZ TK Nové ZámkySVK18:34,00517:00,9
117Felixová Ema2003Z14 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK05:17,67505:34,0
32Földeš František1975M40 Team FTC CC FiľakovoSVK22:34,717219:56,7
118Francisci Adrian2003M14 NZ Team TK Nové ZámkySVK05:15,07205:32,7
119Francisci Alex2006M10 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK01:30,03201:33,0
120Freund Noa2004Z12prestigio realiz teamISR04:00,06104:38,3
33Frindrich Ondrej1988M20Royal, plavecky klubSVK16:20,514417:14,8
121Fronc Juraj2003M14prestigio realiz teamSVK10:00,09510:22,9
122Froncová Silvia2006Z10 1. prestigio realiz teamSVK02:00,04201:55,8
34Gajdoš Peter1974M40 Team SK Atom LeviceSVK21:00,017420:01,0
123Gajdošova Žaneta2007Z10 Team SK Atom LeviceSVK02:00,04501:47,6
124Gašparovič Richard2008M9- 1. PezinokSVK01:02,32501:00,5
125Gašparovičová Rebeka2004Z12 1. PezinokSVK03:00,36202:57,9
126Gossányi Nela2005Z12 Team VK TATRANSVK04:59,56604:55,4
35Gossányi Peter1972M40 Team VK TATRANSVK16:30,014215:49,2
6Grman Matej2000M16ŠK AquasportSVK11:50,010212:06,4
127Habrda Boris2002M14 NZ TK Nové ZámkySVK04:28,07304:40,7
Hajko Samuel2001M16 1. TRIAX BratislavaSVK14:20,0123
37Halaj Roman1972M40Trian ŠK UMBSVK18:10,015218:18,4
128Hanzliková Simona2003Z14Triatlon Team TrnavaSVK04:50,07405:04,3
129Haulíková Paulína2005Z12ŠK Atom LeviceSVK02:47,05602:49,3
130Hazuchová Líza2002Z14MPKDKSVK05:28,38305:46,4
8Hettych Daniel2000M16Prestigio Realiz TeamSVK11:40,010412:27,4
38Hodal Róbert1999M18Triax BratislavaSVK13:40,011613:31,1
131Hričina Andrej2010M9-ŠK Atóm LeviceSVK01:15,02501:22,7
132Hrtan Maťo2002M143 NT BratislavaSVK05:00,07205:56,3
39Chalabala Jakub1990M20 1. ModraSVK19:00,015117:44,7
40Ignačáková Dana1993Z20Realiz Team BASVK17:00,0173
41Jacko Branislav1982M20 NZ Team TK Nové ZámkySVK00:00,00622:03,7
198Jacková Dana1977B-Z Team TK Nové ZámkyCZE00:00,01:00:00,0
133Janiga Richard1980MFTriax BratislavaSVK04:50,07404:50,0
134Janovčík Miroslav1959MF NZ TK Nové ZámkySVK09:00,00109:06,7
135Jenčušová Nora2002Z14ŠK Iglovia Sp. N. VesSVK05:25,07605:43,0
42Jesenská Kristína2000Z16Aquapark Triatlon Turčianske TepliceSVK12:40,011313:12,3
58Jesenská Martina1976Z40Aqua Park Turčianske TepliceSVK00:00,017621:40,7
136Juhász Attila2005M12 KN Delta Klub KomárnoSVK02:33,55402:45,3
43Jurčovič Michal1987M20 1. ŠTK PezinokSVK27:00,017129:42,9
44Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK19:00,0156
137Kašubova Karolina2003Z14Nereus ŽilinaSVK08:00,093
138Katreniaková Zuzana2004Z12MPKDKSVK02:50,06302:46,5
140Kazlov Boris2009M9-ŠK Atóm LeviceSVK01:15,02100:54,5
141Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK00:00,09606:42,0
45Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK17:00,015317:04,0
100Kissová Natália1982Z20motigoSVK20:00,016621:16,5
46Knap Lukas1986M20 1. Prestigio Realiz Team BASVK24:54,217119:13,0
47Komjaty Stefan1974M40TRIAX BratislavaSVK13:59,011614:33,3
48Konečný Damián2001M16RealizSVK14:30,012214:36,7
49Konečný Krištof2001M16RealizSVK15:00,012616:05,7
142Koren Matus Jakub2002M143NT Triathlon Team BratislavaSVK05:20,07505:42,8
50Koreňová Tereza Rebeka1999Z183NT Triathlon Team BratislavaSVK13:38,011114:46,7
143Kováč Adam2006M10prestigio realiz teamSVK02:00,04502:10,6
51Kovačovský Jakub1999M18Triax BratislavaSVK12:30,010612:43,0
4Kozlovský Matúš1998M18TriaxSVK12:59,011413:11,9
52Krajnak Pavol1952M60triaxSVK23:00,017522:55,0
53Kráľ Radim1990M20 NZ TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK15:00,613414:54,0
54Kubek Tomáš1988M20 1. STK PezinokSVK19:00,015617:57,6
55Laktišová Hana1973Z40SK Atom LeviceSVK20:35,217420:31,1
144Laktišová Simona2007Z10SK Atom LeviceSVK01:50,54302:08,0
145Lences Richard2007M10Skola FelixSVK02:10,04102:01,8
56Lences Robert1980M20nemamSVK19:30,016519:33,5
57Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK19:00,016318:52,6
146Lorinc Šimon2004M12ŠK IgloviaSVK02:19,65302:23,1
Mácsai Ladislav1973M40 Team IRONMAN TEAM LeviceSVK14:50,5
147Mácsaiová Jana2004Z12 Team ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:34,55202:38,7
59Majba Miroslav1976M40 1. NitraSVK19:50,716119:33,4
199Major Dárius1986B-M NZ BK TvrdošovceSVK00:00,01:00:00,0
148Mandák Alex2007M10ŠK ATOM LEVICESVK01:22,13301:24,3
149Mandák Milan1974MFŠK Atóm LeviceSVK09:00,09208:55,4
150Mandáková Karin2009Z9-ŠK Atóm LeviceSVK01:00,02400:53,8
151Marčeková Viktória2004Z12aquapark triatlon turč.tepliceSVK02:50,06303:23,9
60Martinčík Patrik1984M20ŠK Atóm LeviceSVK16:30,014216:04,7
61Mészáros Jakub1991M20ŠK Atóm LeviceSVK15:30,013516:30,1
62Micek Marek1985M20TRIAXSVK13:35,0111
63Michalec Dušan1974M40ŠTK PezinokSVK19:00,016318:31,1
36Michelík Ján1967M50Banska BystricaSVK00:00,017322:01,6
152Mikuška Richard2008M9-ŠK Atóm LeviceSVK00:52,215
64Mináriková Alexandra2000Z16Nereus ŽilinaSVK19:00,0164
153Minarikova Lujza2005Z12 NZ TK Nové ZámkySVK02:38,05502:40,9
154Mjartan Marian2008M9-ŠK atómSVK00:44,51300:42,2
65Mojžitová Lucia1976Z40Banska BystricaSVK28:00,017625:29,1
66Mudráková Hana2002Z16Šk atóm LeviceSVK15:00,013315:33,8
155Naňová Sofia2006Z10TRIAN ŠK UMB Banska BystricaSVK01:32,03501:42,3
67Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:18,00518:20,4
156Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK05:23,57105:40,5
3Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK12:10,010512:36,1
139Ozorák Miroslav1973MF NZ Team TK Nové ZámkySVK08:43,00207:27,7
161Ozoráková Miroslava1999ZF NZ Team TK Nové ZámkySVK09:59,00208:34,4
10Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,010311:47,2
157Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:55,41600:51,1
158Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:30,03501:39,8
200Petrovics Andrej1974B-MčataSVK00:00,01:00:00,0
68Petruš Michal1991M20 1. KN KomárnoSVK18:30,0155
159Piatriková Margaréta2002Z14Aquasport LeviceSVK05:58,08505:41,8
172Pilc Milan1983MFŠK Atóm LeviceSVK09:10,09509:19,9
160Pivarčiová Lucia1983ZF Team Šk Atóm LeviceSVK08:15,09408:11,5
162Pivarčiová Nikol2005Z12 Team Šk Atóm LeviceSVK02:52,06402:48,0
69Poláková Katarína1995Z20 Team TRIAX BratislavaSVK14:20,012315:05,9
163Poole Alaxander2005M12T.A.T. MartinSVK03:15,06503:34,9
164Porubská Tatiana2007Z10ŠK Atóm LeviceSVK01:50,04301:47,0
166Pustaiová Patrícia2005Z12 1. ŠK IgloviaSVK03:19,76503:09,7
70Putala Martin1965M50BratislavaSVK19:20,016219:10,2
167Pytel Tomáš2002M14TK Žabka ČadcaSVK06:00,08505:42,5
71Racko Michal2000M16Triax BratislavaSVK13:00,011413:52,5
72Riman Peter1958M50Triatlon Team TrnavaSVK19:40,016119:32,9
73Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVK12:50,311313:14,1
168Rohár Daniel2008M9- 1. TRIAN ŠK UMBSVK00:00,026
74Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMBSVK19:00,016420:15,5
169Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK02:59,26203:01,4
75Scibrava Simona1998Z18Triax BratislavaSVK15:20,013214:19,2
76Sedliacik Pavol1973M40TRIAN SK UMB BBSVK16:20,0143
295Sipos Ladislav1968B-MTvrdošovceSVK00:00,01:00:00,0
284Siposová Eva1972B-ZTvrdošovceSVK00:00,01:00:00,0
77Sivacek Marian1989M20TRIAX BratislavaSVK14:50,012114:03,5
173Slimák Adam2004M12KP AquacitySVK02:33,05402:41,4
78Slivka Matej2001M16TK Žabka ČadcaSVK15:00,013315:44,4
174Slovák Andrej2008M9- NZ Team TK Nové ZámkySVK00:50,21200:55,8
175Slovák Ľubomír1981MF 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK09:22,00309:21,9
176Smik Damian2002M14ŠK Iglovia Špišská Nová VesSVK05:22,87105:14,0
177Smik Sebastián2002M14ŠK Iglovia Špišská Nová VesSVK05:36,28405:55,3
79Suchá Radka1994Z20Triax BratislavaSVK15:00,013414:10,7
178Svistáková Ráchel2003Z14KP AQUACITY PopradSVK06:00,08105:41,7
179Szabó Maximilián2006M10 1. NZ TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK01:55,64401:40,0
80Šámšon Kristián1975M40 1. NZ Team TK Nové ZámkySVK19:50,00419:24,2
180Šámšonová Lara2005Z12 1. NZ Team TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK06:30,46605:47,9
181Ščerbíková Ivana2002Z14MPKDKSVK05:45,782
182Ščevlík Jakub2005M12 NZ TK Nové ZámkySVK02:34,05202:50,4
81Šebők Andrej1972M40 1. NZ Team šuranySVK23:30,017528:34,0
82Šebők Jakub2003M16 1. NZ Team šuranySVK21:00,017218:09,6
83Šimún Peter1981M20ROYAL swimming clubSVK16:10,013617:10,6
84Šintál Marian1970M40 1. ŠTK PezinokSVK19:00,016219:22,2
85Tavačová Barbora1993Z20Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK15:50,013515:56,2
183Tesárová Katarína2004Z12ŠK TRIANSVK02:56,06402:48,6
184Tirscherová Andrea1982ZF 1. TRIATLON TEAM TRNAVASVK08:40,99409:29,5
86Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:30,012515:05,2
7Tolkunov Tomáš1998M18Triax BratislavaSVK11:40,010412:25,2
185Tomkova Laura2009Z9-ŠK Atom LeviceSVK01:00,02200:56,3
186Tomkova Sara2007Z10ŠK Atom LeviceSVK01:51,24401:52,2
187Trutz Alex2003M14 1. prestigio realiz teamSVK09:00,09208:01,4
188Ulbricht Adam2002M14 1. Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:30,08405:32,6
87Vaclavikova Monika1984Z20PezinokSVK19:30,016518:57,9
88Vančo Michal2000M16Triatlon team TrnavaSVK16:23,614417:13,5
89Varga Michal1982M20Triax BratislavaSVK16:30,014516:33,3
2Verbovský Matúš1998M18ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,010512:35,9
189Višňovská Ela2008Z9- NZ Team TK Nové ZámkySVK00:45,01400:47,4
190Vojník Marek1973MFTrian ŠK UMBSVK06:30,08106:37,9
191Vrábel Jozef1973MF Team TRISPORTSVK04:48,07304:52,7
192Vrábel Jozef2002M14 Team TRISPORTSVK05:28,07605:41,2
193Vráblová Margaréta2005Z12 Team TRISPORTSVK02:46,05602:45,2
90Wiebauer Tomáš1977M40 Team www.sansport.skSVK16:00,013115:27,9
91Wiebauerová Viktória1999Z18 Team www.sansport.skSVK16:00,013115:27,7
194Zachar Oliver2007M10 NZ PKNZSVK01:45,03601:41,8
92Zacharova Julia2001Z16 1. NZ PKNZSVK14:45,012515:19,1
93Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK16:30,014516:42,5
94Žáčik Pavol1999M18 Team SMTA NitraSVK13:34,011514:45,9
95Žáčik Peter1999M18 Team SMTA NitraSVK13:00,011213:34,0
5Žáčik Šimon1991M20 Team SMTA NitraSVK12:18,010112:57,3
195Žikavský Miroslav1983MF 1. NZ TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIASVK10:00,00309:53,8
96Žlkovan Jakub2000M16ŠK AQUASPORT LEVICESVK14:20,012415:18,8