Vianočný akvatlon Nové Zámky, 18.12.2016
Nové Zámky, Plaváreň a Hlavné námestie
Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behFit beh muži/ženy (bez rozdielu veku)
5000 mPDF propozície.
Výsledky po plávaní
1. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:3
Výsledky po plávaní
2. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:3
Výsledky po plávaní
3. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 133 | Janiga Richard | 1980 | MF | Triax Bratislava | SVK | 04:50,0 | 7 | 4 | 04:50,0 |
2 | 184 | Tirscherová Andrea | 1982 | ZF | TRIATLON TEAM TRNAVA | SVK | 08:40,9 | 9 | 4 | 09:29,5 |
1 | 160 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | Šk Atóm Levice | SVK | 08:15,0 | 9 | 4 | 08:11,5 |
1 | 188 | Ulbricht Adam | 2002 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:30,0 | 8 | 4 | 05:32,6 |
2 | 177 | Smik Sebastián | 2002 | M14 | ŠK Iglovia Špišská Nová Ves | SVK | 05:36,2 | 8 | 4 | 05:55,3 |
1 | 128 | Hanzliková Simona | 2003 | Z14 | Triatlon Team Trnava | SVK | 04:50,0 | 7 | 4 | 05:04,3 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
5. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 74 | Rohár Ivan | 1972 | M40 | TRIAN ŠK UMB | SVK | 19:00,0 | 16 | 4 | 20:15,5 |
2 | 55 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | SK Atom Levice | SVK | 20:35,2 | 17 | 4 | 20:31,1 |
1 | 34 | Gajdoš Peter | 1974 | M40 | SK Atom Levice | SVK | 21:00,0 | 17 | 4 | 20:01,0 |
1 | 80 | Šámšon Kristián | 1975 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 19:50,0 | 0 | 4 | 19:24,2 |
1 | 11 | Adamča Norbert | 1978 | M20 | ADA WASTE s. r. o. | SVK | 18:09,9 | 15 | 4 | 19:03,0 |
- | 29 | Bartaloš Andrej | 1982 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 14:30,0 | 12 | 4 | DNS |
1 | 33 | Frindrich Ondrej | 1988 | M20 | Royal, plavecky klub | SVK | 16:20,5 | 14 | 4 | 17:14,8 |
1 | 53 | Kráľ Radim | 1990 | M20 | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 15:00,6 | 13 | 4 | 14:54,0 |
1 | 79 | Suchá Radka | 1994 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 15:00,0 | 13 | 4 | 14:10,7 |
1 | 7 | Tolkunov Tomáš | 1998 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 11:40,0 | 10 | 4 | 12:25,2 |
2 | 4 | Kozlovský Matúš | 1998 | M18 | Triax | SVK | 12:59,0 | 11 | 4 | 13:11,9 |
1 | 8 | Hettych Daniel | 2000 | M16 | Prestigio Realiz Team | SVK | 11:40,0 | 10 | 4 | 12:27,4 |
2 | 71 | Racko Michal | 2000 | M16 | Triax Bratislava | SVK | 13:00,0 | 11 | 4 | 13:52,5 |
3 | 96 | Žlkovan Jakub | 2000 | M16 | ŠK AQUASPORT LEVICE | SVK | 14:20,0 | 12 | 4 | 15:18,8 |
4 | 88 | Vančo Michal | 2000 | M16 | Triatlon team Trnava | SVK | 16:23,6 | 14 | 4 | 17:13,5 |
- | 64 | Mináriková Alexandra | 2000 | Z16 | Nereus Žilina | SVK | 19:00,0 | 16 | 4 | DNS |
Počet pretekárov:16