Vianočný akvatlon Nové Zámky, 18.12.2016
Nové Zámky, Plaváreň a Hlavné námestie
Nádej B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behFit beh muži/ženy (bez rozdielu veku)
5000 mPDF propozície.
Výsledky po plávaní
1. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
2. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:3
Výsledky po plávaní
3. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 102 | Adam Slavomír | 1977 | MF | Trian ŠK UMB | SVK | 08:00,0 | 9 | 3 | 08:02,2 |
1 | 114 | Čellárová Veronika | 2002 | Z14 | Plavecký oddiel Ružomberok | SVK | 05:28,5 | 8 | 3 | 05:41,3 |
1 | 127 | Habrda Boris | 2002 | M14 | TK Nové Zámky | SVK | 04:28,0 | 7 | 3 | 04:40,7 |
2 | 130 | Hazuchová Líza | 2002 | Z14 | MPKDK | SVK | 05:28,3 | 8 | 3 | 05:46,4 |
- | 137 | Kašubova Karolina | 2003 | Z14 | Nereus Žilina | SVK | 08:00,0 | 9 | 3 | DNS |
1 | 175 | Slovák Ľubomír | 1981 | MF | TK Nové Zámky | SVK | 09:22,0 | 0 | 3 | 09:21,9 |
1 | 191 | Vrábel Jozef | 1973 | MF | TRISPORT | SVK | 04:48,0 | 7 | 3 | 04:52,7 |
2 | 195 | Žikavský Miroslav | 1983 | MF | TKNZ - SPORT CLUB SLOVAKIA | SVK | 10:00,0 | 0 | 3 | 09:53,8 |
Počet pretekárov:8
Výsledky po plávaní
5. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
- | | Hajko Samuel | 2001 | M16 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:20,0 | 12 | 3 | DNS |
1 | 9 | Dodok Oliver | 2000 | M16 | Prestigio Realiz Team | SVK | 11:40,0 | 10 | 3 | 12:12,9 |
1 | 10 | Pavuk Marek | 1999 | M18 | ŠK Aquasport Levice | SVK | 11:30,0 | 10 | 3 | 11:47,2 |
2 | 16 | Bekeova Daniela | 1975 | Z40 | Bratislava | SVK | 16:20,0 | 14 | 3 | 16:08,1 |
3 | 36 | Michelík Ján | 1967 | M50 | Banska Bystrica | SVK | 00:00,0 | 17 | 3 | 22:01,6 |
- | 40 | Ignačáková Dana | 1993 | Z20 | Realiz Team BA | SVK | 17:00,0 | 17 | 3 | DNS |
1 | 42 | Jesenská Kristína | 2000 | Z16 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | SVK | 12:40,0 | 11 | 3 | 13:12,3 |
2 | 45 | Kindl Marcel | 1974 | M40 | TRIAX Bratislava | SVK | 17:00,0 | 15 | 3 | 17:04,0 |
3 | 57 | Lipták Roman | 1988 | M20 | TK Nové Zámky | SVK | 19:00,0 | 16 | 3 | 18:52,6 |
1 | 63 | Michalec Dušan | 1974 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 19:00,0 | 16 | 3 | 18:31,1 |
1 | 66 | Mudráková Hana | 2002 | Z16 | Šk atóm Levice | SVK | 15:00,0 | 13 | 3 | 15:33,8 |
1 | 69 | Poláková Katarína | 1995 | Z20 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:20,0 | 12 | 3 | 15:05,9 |
1 | 73 | Riška Dalibor | 2000 | M16 | Triatlon Team Trnava | SVK | 12:50,3 | 11 | 3 | 13:14,1 |
- | 76 | Sedliacik Pavol | 1973 | M40 | TRIAN SK UMB BB | SVK | 16:20,0 | 14 | 3 | DNS |
1 | 78 | Slivka Matej | 2001 | M16 | TK Žabka Čadca | SVK | 15:00,0 | 13 | 3 | 15:44,4 |
2 | 97 | Bulík Igor | 1985 | M20 | motigo | SVK | 18:00,0 | 15 | 3 | 17:27,2 |
Počet pretekárov:16