Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
27 | Petráš Andrej | 2008 | M10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:28,0 | 4 | 4 | |
7 | Wágnerová Miriam | 2012 | Z7- | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 1 | 4 | 00:33,6 |
13 | Brňák Dávid | 2011 | M08 | - nezistený - | SVK | 00:00,0 | 2 | 4 | 00:49,3 |
20 | Marcineková Simona | 2011 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:10,0 | 3 | 4 | 00:55,2 |
12 | Hrehovčík Bruno | 2011 | M08 | motigo | SVK | 00:53,0 | 2 | 4 | 00:56,3 |
34 | Baluchová Nela | 2009 | Z10 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 00:00,0 | 5 | 4 | 01:29,5 |
35 | Káclová Dominika | 2008 | Z10 | - nezistený - | SVK | 00:00,0 | 5 | 4 | 01:45,4 |
40 | Fekete Samuel | 2007 | M12 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 02:50,0 | 6 | 4 | 02:45,6 |
54 | Kallová Sofia | 2007 | Z12 | - nezistený - | SVK | 03:10,0 | 7 | 4 | 03:39,8 |
39 | Oslanec Maximilián Filip | 2007 | M12 | ŠK Atóm Levice | SVK | 01:56,0 | 6 | 4 | 03:50,1 |
66 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z14 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 04:48,0 | 8 | 4 | 04:51,8 |
67 | Beke Ema | 2004 | Z14 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 05:05,0 | 8 | 4 | 05:10,3 |
133 | Víglaš Pavol | 1997 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 14 | 4 | 05:37,4 |
61 | Beke Stefan | 1966 | MF | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 06:00,0 | 9 | 4 | 05:49,1 |
60 | Čardáš Adam | 1996 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:55,0 | 0 | 4 | 06:08,3 |
62 | Mikula Peter | 1976 | MF | Tri2Fly | SVK | 06:30,0 | 9 | 4 | 06:32,6 |
64 | Jánoš Slavomír | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:40,0 | 0 | 4 | 06:44,1 |
86 | Barto Aurel | 2001 | M18 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 12:15,0 | 10 | 4 | 12:34,0 |
115 | Podhorná Ema | 2002 | Z16 | TRIAX Bratislava | SVK | 12:30,0 | 11 | 4 | 12:44,0 |
91 | Fazekaš Tadeáš | 1996 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:44,0 | 10 | 4 | 13:30,0 |
120 | Piatriková Margaréta | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 00:00,0 | 11 | 4 | 14:01,9 |
84 | Brejčák Pavol | 2003 | M16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 00:00,0 | 14 | 4 | 14:25,3 |
126 | Bekeova Daniela | 1975 | Z40 | - nezistený - | SVK | 16:30,0 | 12 | 4 | 15:54,4 |
94 | Kazik Milan | 1985 | M20 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:40,0 | 12 | 4 | 16:09,8 |
102 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 19:10,0 | 13 | 4 | 18:18,2 |
125 | Bulíková Lucia | 1988 | Z20 | - nezistený - | SVK | 19:00,0 | 13 | 4 | 19:49,9 |