Levický akvatlon, 23.02.2019

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
110Baksa Ľubomír1959M60- nezistený -SVK20:00,013120:15,7
119Balintová Hana2003Z16TRIAX BratislavaSVK15:00,011114:27,5
123Balogh Barbara1992ZFOsze TriatlonHUN12:40,09505:03,5
99Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK15:40,012315:54,6
34Baluchová Nela2009Z10ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK00:00,05401:29,5
86Barto Aurel2001M18TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK12:15,010412:34,0
113Baťalík Jozef1957M60ŠK ATÓM LeviceSVK25:00,013527:58,9
59Bátovský Boris2005M14ŠK ATÓM LeviceSVK05:40,082
67Beke Ema2004Z14Prestigio Realiz team BratislavaSVK05:05,08405:10,3
45Beke Eva2006Z12Prestigio Realiz team BratislavaSVK02:45,06202:44,0
61Beke Stefan1966MFPrestigio Realiz team BratislavaSVK06:00,09405:49,1
126Bekeova Daniela1975Z40- nezistený -SVK16:30,012415:54,4
108Beklemdžiev Ivo1965M50- nezistený -SVK17:46,012517:23,4
74Boháčová Sandra2005Z14- nezistený -SVK07:25,09207:35,0
84Brejčák Pavol2003M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:00,014414:25,3
13Brňák Dávid2011M08- nezistený -SVK00:00,02400:49,3
55Brňáková Martina2006Z12- nezistený -SVK03:50,07103:39,0
92Brunovský Simon1993M20TRIAX BratislavaSVK13:30,0105
125Bulíková Lucia1988Z20- nezistený -SVK19:00,013419:49,9
10Cesnek Šimon2010M08motigoSVK00:50,02200:45,2
102Cibula Roman1971M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:10,013418:18,2
11Cibula Roman2010M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:50,02200:45,1
31Cícerová Laura2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:25,05301:25,3
60Čardáš Adam1996MFŠK ATÓM LeviceSVK05:55,00406:08,3
91Fazekaš Tadeáš1996M20ŠK ATÓM LeviceSVK12:44,010413:30,0
72Fekete Nina2004Z14Prestigio Realiz team BratislavaSVK05:50,09305:58,5
40Fekete Samuel2007M12Prestigio Realiz team BratislavaSVK02:50,06402:45,6
1Ferianc Dominik2012M7-- nezistený -SVK00:00,011
24Ferianc Filip2008M10- nezistený -SVK01:20,043
14Firák Matej2010M08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:00,02101:03,2
68Foltínová Kristína2004Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:17,08105:22,1
17Gajdošová Barbora2010Z08ŠK ATÓM LeviceSVK00:55,03300:50,6
76Gajdošová Bohuslava1982ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:00,00307:37,4
47Gajdošová Žaneta2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:55,061
106Hajdú Vojtech1967M50TK Nové ZámkySVK16:00,012215:58,4
70Haulíková Paulína2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:40,08505:25,5
12Hrehovčík Bruno2011M08motigoSVK00:53,02400:56,3
8Hričina Andrej2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK00:47,02300:49,1
42Jánoš Michal2006M12ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,07503:33,3
64Jánoš Slavomír1972MFŠK ATÓM LeviceSVK06:40,00406:44,1
75Jánošová Karin2002ZFŠK ATÓM LeviceSVK06:40,00206:56,0
127Jánošová Miroslava1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK22:00,00222:06,0
112Janovčík Miroslav1959M60 NZ TK Nové ZámkySVK23:00,013522:42,5
35Káclová Dominika2008Z10- nezistený -SVK00:00,05401:45,4
33Kallová Ella2009Z10- nezistený -SVK01:35,05201:36,0
54Kallová Sofia2007Z12- nezistený -SVK03:10,07403:39,8
15Kašiar Hugo2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,02101:04,3
94Kazik Milan1985M20TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:40,012416:09,8
128Kolenová Blanka1972Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:00,014523:00,1
16Kopernicky Tim2010M08ŠK Atóm LeviceSVK00:00,02500:55,2
2Kováč Andor2012M7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,012
130Krížik Michal1992M20Run For Fun BASVK00:00,014117:05,1
107Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK16:50,012116:57,2
114Kropkó Márti2003Z16- nezistený -HUN11:40,011311:45,4
56Kropkó Márton2005M14- nezistený -HUN04:30,08304:34,7
93Kršek Matúš1981M20TRIAX BratislavaSVK15:45,012315:32,2
122Kuriačková Ivana1994Z20ŠK ATÓM LeviceSVK12:30,011312:45,0
43Lacková Natália2007Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:28,06302:33,8
50Laktišová Simona2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:00,07303:01,4
36Licskó Noémi2009Z10Osze TriatlonHUN00:00,05101:46,1
95Lipták Roman1988M20TK Nové ZámkySVK18:20,012518:02,6
58Lizák Filip2004M14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:17,08204:46,2
29Lukežič Adam2008M10motigoSVK01:50,04501:43,2
117Mácsaiová Jana2003Z16ŠK AQUASPORT LeviceSVK13:20,011214:20,3
22Madarász Panka2011Z08Osze TriatlonHUN00:00,03501:12,3
20Marcineková Simona2011Z08ŠK ATÓM LeviceSVK01:10,03400:55,2
82Mesároš Matej2003M16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:50,011113:21,0
118Mesárošová Martina2003Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK13:45,011513:13,7
124Miklóšová Ivona1996Z203NITY Triathlon team BratislavaSVK14:00,0115
51Miklóšová Karolína2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:00,07303:02,6
62Mikula Peter1976MFTri2FlySVK06:30,09406:32,6
18Mikulová Chloe Alexandria2011Z08- nezistený -SVK00:55,03300:51,4
78Mikulova Petra1985ZFTri2FlySVK08:10,091
23Mjartan Marian2008M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,04301:19,2
48Moravská Debora2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:56,06102:55,7
44Moskáľová Margaréta2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:37,06302:36,2
101Németh Tibor1970M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:45,013318:23,4
100Olejár Peter1979M40ŠK Oravaman NižnáSVK16:50,012115:51,1
39Oslanec Maximilián Filip2007M12ŠK Atóm LeviceSVK01:56,06403:50,1
98Ozorák Miroslav1973M40TK Nové ZámkySVK13:33,00113:23,3
3Palenik Sebastian2012M7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,01200:49,1
89Palúch Jakub1990M20TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK12:05,010312:25,4
57Paulíny Šimon2005M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK04:50,08304:49,8
116Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:00,011213:22,8
69Péterfi Liza2005Z14Osze TriatlonHUN05:20,08105:58,9
27Petráš Andrej2008M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:28,044
41Petráš Jakub2006M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:50,06503:07,4
120Piatriková Margaréta2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:00,011414:01,9
77Pivarčiová Lucia1983ZFŠK ATÓM LeviceSVK08:00,00307:59,7
71Pivarčiová Nikol2005Z14ŠK ATÓM LeviceSVK05:40,08505:21,0
115Podhorná Ema2002Z16TRIAX BratislavaSVK12:30,011412:44,0
37Pokoraczká Laura Simona2008Z10ŠK AQUASPORT LeviceSVK00:00,05101:28,3
53Porubská Tatiana2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:07,072
87Purgat Lukáš2000M18TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK14:32,010514:58,2
109Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BratislavaSVK19:00,013219:36,7
111Riman Peter1958M60TRIATLON TEAM TrnavaSVK20:00,013119:58,3
85Riška Dalibor2000M18TRIAX BratislavaSVK12:10,010212:32,5
80Rojtáš Peter2002M16TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK12:00,010312:15,4
52Rudolphi Mia Sophie2007Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:01,07202:56,0
96Sitarčík Martin1981M20Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK19:00,013219:13,4
105Skalnik Martin1966M50Run for Fun - TriathlonSVK12:55,010113:30,0
4Slovak Dominik2013M7-- nezistený -SVK00:00,01300:35,1
9Slovak Patrik2010M08- nezistený -SVK00:48,02300:48,2
49Snováková Bibiana2007Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:59,075
25Sporyshev Dmitry2008M10TRIAX BratislavaRUS01:20,04201:26,0
38Steinemannova Lucia Sofia2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,05501:32,8
5Šebova Lenka2013Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,01300:35,3
132Škanderová Jana1983Z20Run For Fun BASVK00:00,014519:33,4
21Šmondrková Karin2011Z08- nezistený -SVK01:30,03101:29,2
19Tadlánková Lucia2011Z08Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:55,03200:50,3
28Taha Marwan2009M10- nezistený -SVK01:45,04101:43,0
6Tahová Sára2014Z7-- nezistený -SVK00:00,01501:14,2
46Tarčáková Soňa2006Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:54,06202:52,0
26Tehlár Adam2009M10ŠK DELFÍN NitraSVK01:20,04201:43,0
73Tesárová Katarína2004Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK06:00,09306:05,9
121Titková Viktória2000Z18ŠK ATÓM LeviceSVK16:10,00115:15,4
83Tolnai Mate2003M16- nezistený -SVK19:00,013319:05,5
63Toma Jakub2001MFŠK ATÓM LeviceSVK06:30,00506:35,7
32Tomková Laura2009Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:28,05201:30,0
30Urbanová Linda2008Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:20,05301:23,8
88Vančo Michal2000M18TRIAX BratislavaSVK16:20,012216:46,8
90Verbovský Matúš1998M20ŠK ATÓM LeviceSVK12:10,010212:32,6
65Verbovský Róbert1972MFŠK ATÓM LeviceSVK07:58,00507:50,4
131Vetrák Róbert1977M403NTSVK00:00,014115:47,9
133Víglaš Pavol1997MFŠK Atóm LeviceSVK00:00,014405:37,4
81Vrábel Jozef2002M16Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK12:45,010113:18,3
66Vráblová Margaréta2005Z14Slovenská Triatlonová AkadémiaSVK04:48,08404:51,8
7Wágnerová Miriam2012Z7-ŠK Atóm LeviceSVK00:00,01400:33,6
97Zaťko Miloš1981M20TRIAX BratislavaSVK30:00,014224:12,7
79Zsuzsanna Matykó1983ZFOsze TriatlonHUN00:00,09208:12,0
103Živna Radovan1970M40- nezistený -SVK25:30,014321:24,2