Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky akvatlon
Kategória: 25 m - 125 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 7 | Wágnerová Miriam | 2012 | Z7- | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:33,6 |
|
|
| 4 | Slovak Dominik | 2013 | M7- | - nezistený - | SVK | 00:35,1 |
|
|
| 5 | Šebova Lenka | 2013 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:35,3 |
|
|
| 3 | Palenik Sebastian | 2012 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:49,1 |
|
|
| 6 | Tahová Sára | 2014 | Z7- | - nezistený - | SVK | 01:14,2 |
|
|
| 1 | Ferianc Dominik | 2012 | M7- | - nezistený - | SVK | |
|
DNS |
| 2 | Kováč Andor | 2012 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:7 |
Kategória: 50 m - 250 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 11 | Cibula Roman | 2010 | M08 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 00:45,1 |
|
|
| 10 | Cesnek Šimon | 2010 | M08 | motigo | SVK | 00:45,2 |
|
|
| 9 | Slovak Patrik | 2010 | M08 | - nezistený - | SVK | 00:48,2 |
|
|
| 8 | Hričina Andrej | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:49,1 |
|
|
| 13 | Brňák Dávid | 2011 | M08 | - nezistený - | SVK | 00:49,3 |
|
|
| 19 | Tadlánková Lucia | 2011 | Z08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:50,3 |
|
|
| 17 | Gajdošová Barbora | 2010 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:50,6 |
|
|
| 18 | Mikulová Chloe Alexandria | 2011 | Z08 | - nezistený - | SVK | 00:51,4 |
|
|
| 16 | Kopernicky Tim | 2010 | M08 | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:55,2 |
|
|
| 20 | Marcineková Simona | 2011 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:55,2 |
|
|
| 12 | Hrehovčík Bruno | 2011 | M08 | motigo | SVK | 00:56,3 |
|
|
| 14 | Firák Matej | 2010 | M08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:03,2 |
|
|
| 15 | Kašiar Hugo | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:04,3 |
|
|
| 22 | Madarász Panka | 2011 | Z08 | Osze Triatlon | HUN | 01:12,3 |
|
|
| 21 | Šmondrková Karin | 2011 | Z08 | - nezistený - | SVK | 01:29,2 |
|
|
Počet pretekárov:15 |
Kategória: 100 m - 500 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 23 | Mjartan Marian | 2008 | M10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:19,2 |
|
|
| 30 | Urbanová Linda | 2008 | Z10 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 01:23,8 |
|
|
| 31 | Cícerová Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:25,3 |
|
|
| 25 | Sporyshev Dmitry | 2008 | M10 | TRIAX Bratislava | RUS | 01:26,0 |
|
|
| 37 | Pokoraczká Laura Simona | 2008 | Z10 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 01:28,3 |
|
|
| 34 | Baluchová Nela | 2009 | Z10 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 01:29,5 |
|
|
| 32 | Tomková Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:30,0 |
|
|
| 38 | Steinemannova Lucia Sofia | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:32,8 |
|
|
| 33 | Kallová Ella | 2009 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:36,0 |
|
|
| 28 | Taha Marwan | 2009 | M10 | - nezistený - | SVK | 01:43,0 |
|
|
| 26 | Tehlár Adam | 2009 | M10 | ŠK DELFÍN Nitra | SVK | 01:43,0 |
|
|
| 29 | Lukežič Adam | 2008 | M10 | motigo | SVK | 01:43,2 |
|
|
| 35 | Káclová Dominika | 2008 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:45,4 |
|
|
| 36 | Licskó Noémi | 2009 | Z10 | Osze Triatlon | HUN | 01:46,1 |
|
|
| 24 | Ferianc Filip | 2008 | M10 | - nezistený - | SVK | |
|
DNS |
| 27 | Petráš Andrej | 2008 | M10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:16 |
Kategória: 200 m - 1000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 43 | Lacková Natália | 2007 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:33,8 |
|
|
| 44 | Moskáľová Margaréta | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:36,2 |
|
|
| 45 | Beke Eva | 2006 | Z12 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 02:44,0 |
|
|
| 40 | Fekete Samuel | 2007 | M12 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 02:45,6 |
|
|
| 46 | Tarčáková Soňa | 2006 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:52,0 |
|
|
| 48 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:55,7 |
|
|
| 52 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:56,0 |
|
|
| 50 | Laktišová Simona | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:01,4 |
|
|
| 51 | Miklóšová Karolína | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:02,6 |
|
|
| 41 | Petráš Jakub | 2006 | M12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 03:07,4 |
|
|
| 42 | Jánoš Michal | 2006 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:33,3 |
|
|
| 55 | Brňáková Martina | 2006 | Z12 | - nezistený - | SVK | 03:39,0 |
|
|
| 54 | Kallová Sofia | 2007 | Z12 | - nezistený - | SVK | 03:39,8 |
|
|
| 39 | Oslanec Maximilián Filip | 2007 | M12 | ŠK Atóm Levice | SVK | 03:50,1 |
|
|
| 47 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | |
|
DNS |
| 53 | Porubská Tatiana | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | |
|
DNS |
| 49 | Snováková Bibiana | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:17 |
Kategória: 400 m - 2000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 56 | Kropkó Márton | 2005 | M14 | - nezistený - | HUN | 04:34,7 |
|
|
| 58 | Lizák Filip | 2004 | M14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 04:46,2 |
|
|
| 57 | Paulíny Šimon | 2005 | M14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 04:49,8 |
|
|
| 66 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z14 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 04:51,8 |
|
|
| 123 | Balogh Barbara | 1992 | ZF | Osze Triatlon | HUN | 05:03,5 |
|
|
| 67 | Beke Ema | 2004 | Z14 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 05:10,3 |
|
|
| 71 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:21,0 |
|
|
| 68 | Foltínová Kristína | 2004 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:22,1 |
|
|
| 70 | Haulíková Paulína | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:25,5 |
|
|
| 133 | Víglaš Pavol | 1997 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 05:37,4 |
|
|
| 61 | Beke Stefan | 1966 | MF | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 05:49,1 |
|
|
| 72 | Fekete Nina | 2004 | Z14 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 05:58,5 |
|
|
| 69 | Péterfi Liza | 2005 | Z14 | Osze Triatlon | HUN | 05:58,9 |
|
|
| 73 | Tesárová Katarína | 2004 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 06:05,9 |
|
|
| 60 | Čardáš Adam | 1996 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:08,3 |
|
|
| 62 | Mikula Peter | 1976 | MF | Tri2Fly | SVK | 06:32,6 |
|
|
| 63 | Toma Jakub | 2001 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:35,7 |
|
|
| 64 | Jánoš Slavomír | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:44,1 |
|
|
| 75 | Jánošová Karin | 2002 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:56,0 |
|
|
| 74 | Boháčová Sandra | 2005 | Z14 | - nezistený - | SVK | 07:35,0 |
|
|
| 76 | Gajdošová Bohuslava | 1982 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:37,4 |
|
|
| 65 | Verbovský Róbert | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:50,4 |
|
|
| 77 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:59,7 |
|
|
| 79 | Zsuzsanna Matykó | 1983 | ZF | Osze Triatlon | HUN | 08:12,0 |
|
|
| 59 | Bátovský Boris | 2005 | M14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | |
|
DNS |
| 78 | Mikulova Petra | 1985 | ZF | Tri2Fly | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:26 |
Kategória: 1000 m - 5000 m |
# | Š.č. | Meno | Rok | Kat. | Klub | Štát | Plávanie | Beh | Cieľ |
| 114 | Kropkó Márti | 2003 | Z16 | - nezistený - | HUN | 11:45,4 |
|
|
| 80 | Rojtáš Peter | 2002 | M16 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 12:15,4 |
|
|
| 89 | Palúch Jakub | 1990 | M20 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 12:25,4 |
|
|
| 85 | Riška Dalibor | 2000 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 12:32,5 |
|
|
| 90 | Verbovský Matúš | 1998 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:32,6 |
|
|
| 86 | Barto Aurel | 2001 | M18 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 12:34,0 |
|
|
| 115 | Podhorná Ema | 2002 | Z16 | TRIAX Bratislava | SVK | 12:44,0 |
|
|
| 122 | Kuriačková Ivana | 1994 | Z20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:45,0 |
|
|
| 118 | Mesárošová Martina | 2003 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 13:13,7 |
|
|
| 81 | Vrábel Jozef | 2002 | M16 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 13:18,3 |
|
|
| 82 | Mesároš Matej | 2003 | M16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 13:21,0 |
|
|
| 116 | Paulínyová Ema | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 13:22,8 |
|
|
| 98 | Ozorák Miroslav | 1973 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 13:23,3 |
|
|
| 91 | Fazekaš Tadeáš | 1996 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 13:30,0 |
|
|
| 105 | Skalnik Martin | 1966 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 13:30,0 |
|
|
| 120 | Piatriková Margaréta | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 14:01,9 |
|
|
| 117 | Mácsaiová Jana | 2003 | Z16 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 14:20,3 |
|
|
| 84 | Brejčák Pavol | 2003 | M16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 14:25,3 |
|
|
| 119 | Balintová Hana | 2003 | Z16 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:27,5 |
|
|
| 87 | Purgat Lukáš | 2000 | M18 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 14:58,2 |
|
|
| 121 | Titková Viktória | 2000 | Z18 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 15:15,4 |
|
|
| 93 | Kršek Matúš | 1981 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 15:32,2 |
|
|
| 131 | Vetrák Róbert | 1977 | M40 | 3NT | SVK | 15:47,9 |
|
|
| 100 | Olejár Peter | 1979 | M40 | ŠK Oravaman Nižná | SVK | 15:51,1 |
|
|
| 126 | Bekeova Daniela | 1975 | Z40 | - nezistený - | SVK | 15:54,4 |
|
|
| 99 | Baluch Ladislav | 1974 | M40 | TDMK Krompachy | SVK | 15:54,6 |
|
|
| 106 | Hajdú Vojtech | 1967 | M50 | TK Nové Zámky | SVK | 15:58,4 |
|
|
| 94 | Kazik Milan | 1985 | M20 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:09,8 |
|
|
| 88 | Vančo Michal | 2000 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 16:46,8 |
|
|
| 107 | Krížik Rudolf | 1968 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 16:57,2 |
|
|
| 130 | Krížik Michal | 1992 | M20 | Run For Fun BA | SVK | 17:05,1 |
|
|
| 108 | Beklemdžiev Ivo | 1965 | M50 | - nezistený - | SVK | 17:23,4 |
|
|
| 95 | Lipták Roman | 1988 | M20 | TK Nové Zámky | SVK | 18:02,6 |
|
|
| 102 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 18:18,2 |
|
|
| 101 | Németh Tibor | 1970 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 18:23,4 |
|
|
| 83 | Tolnai Mate | 2003 | M16 | - nezistený - | SVK | 19:05,5 |
|
|
| 96 | Sitarčík Martin | 1981 | M20 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 19:13,4 |
|
|
| 132 | Škanderová Jana | 1983 | Z20 | Run For Fun BA | SVK | 19:33,4 |
|
|
| 109 | Putala Martin | 1965 | M50 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 19:36,7 |
|
|
| 125 | Bulíková Lucia | 1988 | Z20 | - nezistený - | SVK | 19:49,9 |
|
|
| 111 | Riman Peter | 1958 | M60 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 19:58,3 |
|
|
| 110 | Baksa Ľubomír | 1959 | M60 | - nezistený - | SVK | 20:15,7 |
|
|
| 103 | Živna Radovan | 1970 | M40 | - nezistený - | SVK | 21:24,2 |
|
|
| 127 | Jánošová Miroslava | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 22:06,0 |
|
|
| 112 | Janovčík Miroslav | 1959 | M60 | TK Nové Zámky | SVK | 22:42,5 |
|
|
| 128 | Kolenová Blanka | 1972 | Z40 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 23:00,1 |
|
|
| 97 | Zaťko Miloš | 1981 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 24:12,7 |
|
|
| 113 | Baťalík Jozef | 1957 | M60 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 27:58,9 |
|
|
| 92 | Brunovský Simon | 1993 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | |
|
DNS |
| 124 | Miklóšová Ivona | 1996 | Z20 | 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | |
|
DNS |
Počet pretekárov:50 |