Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
109 | Putala Martin | 1965 | M50 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 19:00,0 | 13 | 2 | 19:36,7 |
106 | Hajdú Vojtech | 1967 | M50 | TK Nové Zámky | SVK | 16:00,0 | 12 | 2 | 15:58,4 |
127 | Jánošová Miroslava | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 22:00,0 | 0 | 2 | 22:06,0 |
96 | Sitarčík Martin | 1981 | M20 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 19:00,0 | 13 | 2 | 19:13,4 |
97 | Zaťko Miloš | 1981 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 30:00,0 | 14 | 2 | 24:12,7 |
79 | Zsuzsanna Matykó | 1983 | ZF | Osze Triatlon | HUN | 00:00,0 | 9 | 2 | 08:12,0 |
90 | Verbovský Matúš | 1998 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:10,0 | 10 | 2 | 12:32,6 |
85 | Riška Dalibor | 2000 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 12:10,0 | 10 | 2 | 12:32,5 |
88 | Vančo Michal | 2000 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 16:20,0 | 12 | 2 | 16:46,8 |
75 | Jánošová Karin | 2002 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:40,0 | 0 | 2 | 06:56,0 |
116 | Paulínyová Ema | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 13:00,0 | 11 | 2 | 13:22,8 |
117 | Mácsaiová Jana | 2003 | Z16 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 13:20,0 | 11 | 2 | 14:20,3 |
58 | Lizák Filip | 2004 | M14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:17,0 | 8 | 2 | 04:46,2 |
59 | Bátovský Boris | 2005 | M14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 2 | |
74 | Boháčová Sandra | 2005 | Z14 | - nezistený - | SVK | 07:25,0 | 9 | 2 | 07:35,0 |
45 | Beke Eva | 2006 | Z12 | Prestigio Realiz team Bratislava | SVK | 02:45,0 | 6 | 2 | 02:44,0 |
46 | Tarčáková Soňa | 2006 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:54,0 | 6 | 2 | 02:52,0 |
53 | Porubská Tatiana | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:07,0 | 7 | 2 | |
52 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:01,0 | 7 | 2 | 02:56,0 |
25 | Sporyshev Dmitry | 2008 | M10 | TRIAX Bratislava | RUS | 01:20,0 | 4 | 2 | 01:26,0 |
33 | Kallová Ella | 2009 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:35,0 | 5 | 2 | 01:36,0 |
26 | Tehlár Adam | 2009 | M10 | ŠK DELFÍN Nitra | SVK | 01:20,0 | 4 | 2 | 01:43,0 |
32 | Tomková Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:28,0 | 5 | 2 | 01:30,0 |
10 | Cesnek Šimon | 2010 | M08 | motigo | SVK | 00:50,0 | 2 | 2 | 00:45,2 |
11 | Cibula Roman | 2010 | M08 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 00:50,0 | 2 | 2 | 00:45,1 |
19 | Tadlánková Lucia | 2011 | Z08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:55,0 | 3 | 2 | 00:50,3 |
2 | Kováč Andor | 2012 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 1 | 2 | |
3 | Palenik Sebastian | 2012 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 1 | 2 | 00:49,1 |