Levický akvatlon, 23.02.2019
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
1. 25m nádej C (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
2. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 8 | Hričina Andrej | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:47,0 | 2 | 3 | 00:49,1 |
2 | 17 | Gajdošová Barbora | 2010 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:55,0 | 3 | 3 | 00:50,6 |
3 | 16 | Kopernicky Tim | 2010 | M08 | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 5 | 00:55,2 |
| 20 | Marcineková Simona | 2011 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:10,0 | 3 | 4 | 00:55,2 |
5 | 15 | Kašiar Hugo | 2010 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 2 | 1 | 01:04,3 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
3. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 48 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:56,0 | 6 | 1 | 02:55,7 |
2 | 52 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:01,0 | 7 | 2 | 02:56,0 |
3 | 50 | Laktišová Simona | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:00,0 | 7 | 3 | 03:01,4 |
4 | 51 | Miklóšová Karolína | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:00,0 | 7 | 3 | 03:02,6 |
5 | 42 | Jánoš Michal | 2006 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:00,0 | 7 | 5 | 03:33,3 |
6 | 39 | Oslanec Maximilián Filip | 2007 | M12 | ŠK Atóm Levice | SVK | 01:56,0 | 6 | 4 | 03:50,1 |
- | 47 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:55,0 | 6 | 1 | DNS |
- | 53 | Porubská Tatiana | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:07,0 | 7 | 2 | DNS |
Počet pretekárov:8
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 71 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 5 | 05:21,0 |
2 | 70 | Haulíková Paulína | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 5 | 05:25,5 |
3 | 133 | Víglaš Pavol | 1997 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 14 | 4 | 05:37,4 |
4 | 60 | Čardáš Adam | 1996 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:55,0 | 0 | 4 | 06:08,3 |
5 | 63 | Toma Jakub | 2001 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:30,0 | 0 | 5 | 06:35,7 |
6 | 64 | Jánoš Slavomír | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:40,0 | 0 | 4 | 06:44,1 |
7 | 75 | Jánošová Karin | 2002 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:40,0 | 0 | 2 | 06:56,0 |
8 | 76 | Gajdošová Bohuslava | 1982 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:00,0 | 0 | 3 | 07:37,4 |
9 | 65 | Verbovský Róbert | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:58,0 | 0 | 5 | 07:50,4 |
10 | 77 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:00,0 | 0 | 3 | 07:59,7 |
- | 59 | Bátovský Boris | 2005 | M14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:40,0 | 8 | 2 | DNS |
Počet pretekárov:11
Výsledky po plávaní
6. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 90 | Verbovský Matúš | 1998 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:10,0 | 10 | 2 | 12:32,6 |
2 | 122 | Kuriačková Ivana | 1994 | Z20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:30,0 | 11 | 3 | 12:45,0 |
3 | 91 | Fazekaš Tadeáš | 1996 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:44,0 | 10 | 4 | 13:30,0 |
4 | 121 | Titková Viktória | 2000 | Z18 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 16:10,0 | 0 | 1 | 15:15,4 |
5 | 127 | Jánošová Miroslava | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 22:00,0 | 0 | 2 | 22:06,0 |
6 | 113 | Baťalík Jozef | 1957 | M60 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 25:00,0 | 13 | 5 | 27:58,9 |
Počet pretekárov:6