Levický akvatlon, 17.02.2018
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
1. 25m nádej C (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
2. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:3
Výsledky po plávaní
3. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
Počet pretekárov:3
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 64 | Tesárová Katarína | 2004 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 06:00,0 | 11 | 5 | 06:06,3 |
2 | 60 | Keszőcze Jakub | 2003 | M14 | 3NT Bratislava | SVK | 06:05,0 | 11 | 5 | 06:28,4 |
3 | 76 | Slovák Ľubomír | 1981 | MF | TK Nové Zámky | SVK | 09:00,0 | 12 | 5 | 08:49,2 |
4 | 87 | Zimamová Mirka | 2000 | ZF | Šk Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 13 | 5 | 09:09,2 |
5 | 86 | Suchá Andrea | 1977 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 10:00,0 | 12 | 5 | 10:02,4 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
6. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 157 | Kuriačková Ivana | 1994 | Z20 | ŠK Atóm Levice | SVK | 12:30,0 | 14 | 5 | 12:44,2 |
2 | 148 | Podhorná Ema | 2002 | Z16 | ŠTK Pezinok | SVK | 12:30,0 | 14 | 5 | 12:57,3 |
3 | 104 | Bukva Dušan | 2001 | M16 | TRIAX BRATISLAVA | SVK | 13:30,0 | 15 | 5 | 13:06,7 |
4 | 149 | Jenčušová Nora | 2002 | Z16 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 13:30,0 | 15 | 5 | 14:12,9 |
5 | 158 | Poláková Katarína | 1995 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 14:50,0 | 16 | 5 | 14:48,1 |
6 | 152 | Libutková Lucia | 2001 | Z16 | Šk Atóm Levice | SVK | 14:30,0 | 16 | 5 | 14:48,7 |
7 | 122 | Rosinský Daniel | 1991 | M20 | Dedinka | SVK | 17:30,0 | 17 | 5 | 17:11,6 |
8 | 161 | Slivonova Vladka | 1976 | Z40 | STK PEZINOK | SVK | 17:50,0 | 17 | 5 | 18:06,2 |
9 | 147 | Krížik Rudolf | 1968 | M50 | Run for Fun - Triathlon | SVK | 00:00,0 | 19 | 5 | 18:08,7 |
10 | 126 | Hrnčár Michal | 1980 | M20 | New-wave multisport | SVK | 20:00,0 | 18 | 5 | 19:18,9 |
11 | 142 | Rohár Ivan | 1972 | M40 | TRIAN ŠK UMB B.Bystrica | SVK | 19:40,0 | 18 | 5 | 20:15,3 |
12 | 162 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | SK Atom Levice | SVK | 20:40,5 | 0 | 5 | 20:17,0 |
13 | 159 | Kuchťáková Viera Vendelína | 1982 | Z20 | Atóm Levice | SVK | 21:50,3 | 0 | 5 | 21:57,9 |
- | 130 | Redaj Ľubomír | 1986 | M20 | pro-body triatlon team Košice | SVK | 00:00,0 | 19 | 5 | DNS |
Počet pretekárov:14