Levický akvatlon, 17.02.2018

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam rozplavieb

0. rozplavba 400 m , štart o 7:15
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
172Mandák Milan1974MFŠK ATOM LEVICESVK08:20,008:37,9
183Gajdošová Bohuslava1983ZFŠK AtomSVK08:00,008:17,1
266Toma Jakub2001MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK06:30,006:11,6
277Verbovsky Robert1972MF LV SK Atom LeviceSVK09:00,007:32,5
382Jánošová Karin2002ZF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:45,006:47,2
3267Jánoš Slavomír1972MF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:40,0DNS
4163Jánošová Mirka1973Z40ŠK Atóm LeviceSVK21:00,020:59,0
4164Miklošová Jana1972Z40 LV SK Atóm LeviceSVK21:50,022:18,0
5159Kuchťáková Viera Vendelína1982Z20Atóm LeviceSVK21:50,321:57,9
5162Laktišová Hana1973Z40 LV SK Atom LeviceSVK20:40,520:17,0
Počet pretekárov:10
1. rozplavba 400 m , štart o 7:40
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
169Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATOM LeviceSVK07:30,007:45,4
2117Vigláš Pavol1997M20ŠK Atom LeviceSVK13:00,014:07,8
2133Ozorák Miroslav1973M40 NZ TK Nové ZámkySVK13:14,013:33,3
379Dudášik Martin1984MFŠK ATÓM LeviceSVK00:00,0DNS
384Pivarčiova Lucia1983ZFŠk Atóm LeviceSVK08:00,007:50,2
Počet pretekárov:5
2. rozplavba 25 m , štart o 7:54
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
13Vlha Michal2011M7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,000:35,1
15Kobesová Dorota2011Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:00,000:34,9
24Marcineková Simona2011Z7- LV ŠK Atóm LeviceSVK00:35,000:31,7
31Magyar Viliam2011M7- LV ŠK ATOM LEVICESVK00:31,000:31,8
42Mikuška Tomáš2011M7-ŠK ATOM LEVICESVK00:34,900:33,2
56Panka Madarász2011Z7-- nezistený -HUN00:00,000:48,2
Počet pretekárov:6
3. rozplavba 50 m , štart o 7:57
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
116Steinemann Lucia Sofia2009Z08SKAtom LeviceSVK00:45,0DNS
214Tomkova Laura2009Z08 LV ŠK Atóm LeviceSVK00:42,000:41,6
37Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:39,500:37,4
413Cícerová Laura2009Z08 LV ŠK ATÓMLeviceSVK00:40,000:43,2
515Baluchova Nela2009Z08SK IgloviaSVK00:42,700:43,1
Počet pretekárov:5
4. rozplavba 50 m , štart o 7:59
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
110Adamča Norbert2011M08motigoSVK00:58,000:52,0
218Bednárová Kristína2010Z08 LV Šk Atom LeviceSVK00:54,000:47,5
317Mandáková Karin2009Z08ŠK ATOM LEVICESVK00:50,000:46,1
48Mnich Lukas2009M08SK IgloviaSVK00:50,700:44,0
59Hričina Andrej2010M08 LV Šk Atóm LeviceSVK00:56,900:56,9
Počet pretekárov:5
5. rozplavba 50 m , štart o 8:02
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
219Gajdošová Barbora2010Z08SK Atom LeviceSVK04:00,001:03,5
3211Kopernický Tim2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,0DNS
412Cibula Roman2010M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:20,001:11,2
578Noémi Licskó2009Z08ORTRI HUNHUN00:00,000:53,2
Počet pretekárov:4
6. rozplavba 100 m , štart o 8:07
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
135Magyarová Petra2007Z10 LV ŠK ATOM LEVICESVK01:30,002:46,2
136Rudolphi Mia Sophie2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:30,001:30,8
232Tomkova Sara2007Z10 LV ŠK Atóm LeviceSVK01:26,001:34,5
233Moravská Debora2007Z10 LV ŠK Atom LeviceSVK01:27,001:27,7
321Mandák Alex2007M10ŠK ATOM LEVICESVK01:17,901:23,1
322Šoltes Peter2007M10TRIAN ŠK UmbSVK01:20,301:36,6
420Mjartan Marian2008M10 LV ŠK ATÓM LeviceSVK00:41,001:25,0
431Gajdošova Žaneta2007Z10SK Atom LeviceSVK01:24,001:29,5
523Ferianc Filip2008M10motigoSVK01:28,0DNS
534Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:27,401:28,8
Počet pretekárov:10
7. rozplavba 100 m , štart o 8:11
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
140Pokoraczká Laura Simona2008Z10 LV Aquasport LeviceSVK01:47,601:35,4
226Oslanec Maximilián Filip2007M10ŠK Atom LeviceSVK01:45,001:50,2
324Sporyshev Dmitry2008M10SharksRUS01:30,501:37,3
325Petráš Andrej2008M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:34,001:41,1
437Laktišová Simona2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:42,401:43,2
438Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:44,001:40,0
539Adamčová Agáta2008Z10motigoSVK01:45,001:39,4
Počet pretekárov:7
8. rozplavba 100 m , štart o 8:14
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
130Adam Juraj2007M10 LV ŠK Atom LeviceSVK00:00,001:43,3
229Slovák Andrej2008M10 NZ TK Nové ZámkySVK01:50,001:49,5
327Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK01:49,201:58,9
428Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK01:50,001:51,0
541Berkesova Lucia2007Z10 LV sK atomSVK01:50,002:19,9
Počet pretekárov:5
9. rozplavba 200 m , štart o 8:50
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
154Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,003:16,7
242Bátovský Boris2005M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:46,002:44,2
253Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK02:45,002:46,1
350Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK02:27,002:26,4
351Haulíková Paulína2005Z12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:30,002:35,9
449Selecka Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK01:16,403:00,2
452Pivarčiova Nikol2005Z12Šk Atóm LeviceSVK02:30,002:31,9
543Petráš Jakub2006M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:00,0DNS
544Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:10,003:08,9
Počet pretekárov:9
10. rozplavba 200 m , štart o 8:54
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
147Korbel Jakub2006M12STK PezinokSVK04:10,003:50,2
2246Jánoš Michal2006M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK04:00,0DNS
355Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:23,003:08,6
445Kovac Adam2006M12prestigio realiz teamSVK03:25,0DNS
548Michelikova Tereza2005Z12TRIAN SK UMBSVK00:04,504:17,2
Počet pretekárov:5
11. rozplavba 400 m , štart o 9:00
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
165Krisandova Lenka2004Z14SK IgloviaSVK06:54,807:43,0
168Martin Dudášik1984MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK07:00,0DNS
258Lorinc Simon2004M14SK IgloviaSVK05:24,104:55,3
259Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK05:55,006:09,8
356Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK04:57,004:53,7
362Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:07,505:14,0
457Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK05:10,0DNS
463Mácsaiová Jana2004Z14 LV SK AQUASPORT LEVICESVK05:15,005:18,5
560Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:05,006:28,4
564Tesárová Katarína2004Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK06:00,006:06,3
Počet pretekárov:10
12. rozplavba 400 m , štart o 9:09
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
161Krajczár Dominik2003M14- nezistený -HUN00:00,005:00,5
274Farkaš Peter1973MFNemčinanySVK09:00,007:00,4
275Pilc Milan1983MF LV ŠK Atóm LeviceSVK09:00,0DNS
370Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK07:40,008:07,1
371Málnási Dominik1999MF NZ TK Nové ZámkySVK08:20,008:00,7
473Szalma Andrej1999MF NZ Triatlonový klub Nové ZámkySVK08:30,0DNS
485Balamucká Michaela1998ZFTK Žabka ČadcaSVK08:30,008:41,9
576Slovák Ľubomír1981MF NZ TK Nové ZámkySVK09:00,008:49,2
586Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LeviceSVK10:00,010:02,4
Počet pretekárov:9
13. rozplavba 400 m , štart o 9:21
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
188Zsuzsanna Matykó1983ZF- nezistený -HUN00:00,008:54,1
281Jurčovič Michal1987MFŠportový triatlonový klub PezinokSVK00:00,011:42,1
367Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK00:00,006:26,3
480István Madarász1981MF- nezistený -HUN00:00,008:37,0
587Zimamová Mirka2000ZF LV Šk Atóm LeviceSVK00:00,009:09,2
Počet pretekárov:5
14. rozplavba 1000 m , štart o 9:50
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1116Brunovský Simon1993M20Triax BratislavaSVK12:45,013:01,6
1144Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK12:47,013:08,0
2115Fazekaš Tadeáš1996M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK12:28,013:16,2
2131Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK12:30,012:24,6
3101Cícer Andrej2001M16 LV ŠK ATÓM LeviceSVK12:00,012:35,0
3108Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,011:17,4
4109Grman Matej2000M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK12:00,012:27,5
4110Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK12:15,612:34,8
5148Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:30,012:57,3
5157Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,012:44,2
Počet pretekárov:10
15. rozplavba 1000 m , štart o 10:04
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1113Žáčik Pavol1999M18SMTA NitraSVK13:40,0DNS
1150Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:30,013:25,4
2103Vrábel Jozef2002M16TRISPORTSVK13:20,013:54,9
2118Micek Marek1985M20Triax BratislavaSVK13:15,013:32,9
3111Račko Michal2000M18Triax BratislavaSVK13:00,013:12,4
3112Žáčik Peter1999M18SMTA NitraSVK13:00,0DNS
4102Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:10,013:10,3
4132Čičmanec Marek1977M40SenecSVK13:00,0DNS
5104Bukva Dušan2001M16TRIAX BRATISLAVASVK13:30,013:06,7
5149Jenčušová Nora2002Z16ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK13:30,014:12,9
Počet pretekárov:10
16. rozplavba 1000 m , štart o 10:19
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1153Hazuchová Líza2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:53,214:32,0
1154Ščerbíková Ivana2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:53,215:27,1
2151Piatriková Margaréta2002Z16Trian ŠK UMBSVK14:00,014:06,5
2155Titková Viktória2000Z18 LV ŠK Atóm LeviceSVK14:20,014:20,8
3105Smik Damian2002M16SK IgloviaSVK13:48,513:39,0
3106Smik Sebastián2002M16ŠK IgloviaSVK13:52,914:58,1
4114Žlkovan Jakub2000M18 LV ŠK AQUASPORT LEVICESVK14:00,013:52,4
4119Havlik Robert1991M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK14:00,0DNS
5152Libutková Lucia2001Z16 LV Šk Atóm LeviceSVK14:30,014:48,7
5158Poláková Katarína1995Z20Triax BratislavaSVK14:50,014:48,1
6Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK00:00,016:27,7
Počet pretekárov:11
17. rozplavba 1000 m , štart o 10:36
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1137Adamča Norbert1978M40MotigoSVK17:59,017:25,0
1138Šintal Marian1970M40ŠTK PezinokSVK18:00,017:56,0
2121Bulík Igor1985M20motigoSVK17:00,017:09,6
2136Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK17:15,016:44,2
3107Balamucký Aleš2002M16TK Žabka ČadcaSVK15:15,016:03,3
3134Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK15:30,014:09,3
4120Mészáros Jakub1991M20 LV ŠK ATÓM LeviceSVK16:00,016:59,4
4135Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK15:45,015:41,7
5122Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK17:30,017:11,6
5161Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK17:50,018:06,2
Počet pretekárov:10
18. rozplavba 1000 m , štart o 10:56
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1143Cibula Roman1971M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK21:00,019:11,0
1145Málnási Tomáš1968M50 NZ TK Nové ZámkySVK20:00,019:13,0
2125Petras Lukáš1991M20TRIKLUB PopradSVK19:30,016:28,4
2141Adam Slavomír1977M40Trian ŠK UMBSVK19:20,019:19,3
311Bobrík Radovan1972M40STK PezinokSVK00:00,017:19,3
3123Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK18:20,018:15,5
3140Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:29,0DNS
4124Čaputa Martin1990M20Triatlon Team TrnavaSVK18:50,018:41,6
4139Duba Gabriel1969M40 LV ŠK Atóm LeviceSVK18:30,018:20,0
5126Hrnčár Michal1980M20New-wave multisportSVK20:00,019:18,9
5142Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK19:40,020:15,3
Počet pretekárov:11
19. rozplavba 1000 m , štart o 11:18
DŠ.č.MenoRokKat.KlubŠtátNahl.č.Plávanie
1156Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK00:00,017:01,0
1167Andrea Santavecz1971Z40- nezistený -HUN00:00,020:05,0
2165Kolenová Blanka1972Z40AQUA turčianske tepliceSVK26:00,022:57,9
2166Mojzitova Lucia1976Z40Trian SK UMB BBSVK26:00,025:40,0
3127Fazekaš Jakub1985M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK22:00,022:23,4
3146Michelik Jan1967M50Trian ŠK UMBSVK21:00,021:24,9
4128Sitarčík Martin1981M20Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK25:00,019:56,3
4160Jurná Kristína1980Z20Triatlon Team TrnavaSVK22:00,022:48,6
5130Redaj Ľubomír1986M20pro-body triatlon team KošiceSVK00:00,0DNS
5147Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK00:00,018:08,7
Počet pretekárov:10