Levický akvatlon, 17.02.2018

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Výsledky akvatlon

Kategória: nádej C chlapci -7
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
1Magyar Viliam2011M7- LV ŠK ATOM LEVICESVK00:31,8
2Mikuška Tomáš2011M7-ŠK ATOM LEVICESVK00:33,2
3Vlha Michal2011M7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:35,1
Počet pretekárov:3
Kategória: nádej B chlapci 8-9
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
7Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:37,4
8Mnich Lukas2009M08SK IgloviaSVK00:44,0
10Adamča Norbert2011M08motigoSVK00:52,0
9Hričina Andrej2010M08 LV Šk Atóm LeviceSVK00:56,9
12Cibula Roman2010M08TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:11,2
211Kopernický Tim2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK DNS
Počet pretekárov:6
Kategória: nádej A chlapci 10-11
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
21Mandák Alex2007M10ŠK ATOM LEVICESVK01:23,1
20Mjartan Marian2008M10 LV ŠK ATÓM LeviceSVK01:25,0
22Šoltes Peter2007M10TRIAN ŠK UmbSVK01:36,6
24Sporyshev Dmitry2008M10SharksRUS01:37,3
25Petráš Andrej2008M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:41,1
30Adam Juraj2007M10 LV ŠK Atom LeviceSVK01:43,3
29Slovák Andrej2008M10 NZ TK Nové ZámkySVK01:49,5
26Oslanec Maximilián Filip2007M10ŠK Atom LeviceSVK01:50,2
28Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK01:51,0
27Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK01:58,9
23Ferianc Filip2008M10motigoSVK DNS
Počet pretekárov:11
Kategória: ml.žiaci 12-13
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
42Bátovský Boris2005M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:44,2
44Tavačiak Timotej2006M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:08,9
47Korbel Jakub2006M12STK PezinokSVK03:50,2
246Jánoš Michal2006M12 LV ŠK Atóm LeviceSVK DNS
45Kovac Adam2006M12prestigio realiz teamSVK DNS
43Petráš Jakub2006M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK DNS
Počet pretekárov:6
Kategória: st.žiaci 14-15
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
56Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK04:53,7
58Lorinc Simon2004M14SK IgloviaSVK04:55,3
61Krajczár Dominik2003M14- nezistený -HUN05:00,5
59Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK06:09,8
60Keszőcze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:28,4
57Prokaj Filip2004M14Triax BratislavaSVK DNS
Počet pretekárov:6
Kategória: Dorastenci
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
101Cícer Andrej2001M16 LV ŠK ATÓM LeviceSVK12:35,0
104Bukva Dušan2001M16TRIAX BRATISLAVASVK13:06,7
102Ulbricht Adam2002M16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:10,3
105Smik Damian2002M16SK IgloviaSVK13:39,0
103Vrábel Jozef2002M16TRISPORTSVK13:54,9
106Smik Sebastián2002M16ŠK IgloviaSVK14:58,1
107Balamucký Aleš2002M16TK Žabka ČadcaSVK16:03,3
Počet pretekárov:7
Kategória: Juniori
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
108Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:17,4
109Grman Matej2000M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK12:27,5
110Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK12:34,8
111Račko Michal2000M18Triax BratislavaSVK13:12,4
114Žlkovan Jakub2000M18 LV ŠK AQUASPORT LEVICESVK13:52,4
113Žáčik Pavol1999M18SMTA NitraSVK DNS
112Žáčik Peter1999M18SMTA NitraSVK DNS
Počet pretekárov:7
Kategória: Muži Elite
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
116Brunovský Simon1993M20Triax BratislavaSVK13:01,6
115Fazekaš Tadeáš1996M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK13:16,2
118Micek Marek1985M20Triax BratislavaSVK13:32,9
117Vigláš Pavol1997M20ŠK Atom LeviceSVK14:07,8
125Petras Lukáš1991M20TRIKLUB PopradSVK16:28,4
120Mészáros Jakub1991M20 LV ŠK ATÓM LeviceSVK16:59,4
121Bulík Igor1985M20motigoSVK17:09,6
122Rosinský Daniel1991M20 NZ DedinkaSVK17:11,6
123Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK18:15,5
124Čaputa Martin1990M20Triatlon Team TrnavaSVK18:41,6
126Hrnčár Michal1980M20New-wave multisportSVK19:18,9
128Sitarčík Martin1981M20Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK19:56,3
127Fazekaš Jakub1985M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK22:23,4
119Havlik Robert1991M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK DNS
130Redaj Ľubomír1986M20pro-body triatlon team KošiceSVK DNS
Počet pretekárov:15
Kategória: Muži V1 40-49
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
131Orlický Andrej1977M40Triatlon Team TrnavaSVK12:24,6
133Ozorák Miroslav1973M40 NZ TK Nové ZámkySVK13:33,3
134Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK14:09,3
135Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK15:41,7
136Kindl Marcel1974M40TRIAX BratislavaSVK16:44,2
11Bobrík Radovan1972M40STK PezinokSVK17:19,3
137Adamča Norbert1978M40MotigoSVK17:25,0
138Šintal Marian1970M40ŠTK PezinokSVK17:56,0
139Duba Gabriel1969M40 LV ŠK Atóm LeviceSVK18:20,0
143Cibula Roman1971M40TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK19:11,0
141Adam Slavomír1977M40Trian ŠK UMBSVK19:19,3
142Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB B.BystricaSVK20:15,3
132Čičmanec Marek1977M40SenecSVK DNS
140Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK DNS
Počet pretekárov:14
Kategória: Muži V2 50+
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
144Skalník Martin1966M50Run For Fun - TriathlonSVK13:08,0
147Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK18:08,7
145Málnási Tomáš1968M50 NZ TK Nové ZámkySVK19:13,0
146Michelik Jan1967M50Trian ŠK UMBSVK21:24,9
Počet pretekárov:4
Kategória: nádej C dievčatá -7
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
4Marcineková Simona2011Z7- LV ŠK Atóm LeviceSVK00:31,7
5Kobesová Dorota2011Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:34,9
6Panka Madarász2011Z7-- nezistený -HUN00:48,2
Počet pretekárov:3
Kategória: nádej B dievčatá 8-9
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
14Tomkova Laura2009Z08 LV ŠK Atóm LeviceSVK00:41,6
15Baluchova Nela2009Z08SK IgloviaSVK00:43,1
13Cícerová Laura2009Z08 LV ŠK ATÓMLeviceSVK00:43,2
17Mandáková Karin2009Z08ŠK ATOM LEVICESVK00:46,1
18Bednárová Kristína2010Z08 LV Šk Atom LeviceSVK00:47,5
78Noémi Licskó2009Z08ORTRI HUNHUN00:53,2
19Gajdošová Barbora2010Z08SK Atom LeviceSVK01:03,5
16Steinemann Lucia Sofia2009Z08SKAtom LeviceSVK DNS
Počet pretekárov:8
Kategória: nádej A dievčatá 10-11
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
33Moravská Debora2007Z10 LV ŠK Atom LeviceSVK01:27,7
34Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:28,8
31Gajdošova Žaneta2007Z10SK Atom LeviceSVK01:29,5
36Rudolphi Mia Sophie2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:30,8
32Tomkova Sara2007Z10 LV ŠK Atóm LeviceSVK01:34,5
40Pokoraczká Laura Simona2008Z10 LV Aquasport LeviceSVK01:35,4
39Adamčová Agáta2008Z10motigoSVK01:39,4
38Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:40,0
37Laktišová Simona2007Z10 LV SK Atom LeviceSVK01:43,2
41Berkesova Lucia2007Z10 LV sK atomSVK02:19,9
35Magyarová Petra2007Z10 LV ŠK ATOM LEVICESVK02:46,2
Počet pretekárov:11
Kategória: ml.žiačky -13
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
50Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK02:26,4
52Pivarčiova Nikol2005Z12Šk Atóm LeviceSVK02:31,9
51Haulíková Paulína2005Z12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:35,9
53Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK02:46,1
49Selecka Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMBSVK03:00,2
55Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:08,6
54Naňová Sofia2006Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:16,7
48Michelikova Tereza2005Z12TRIAN SK UMBSVK04:17,2
Počet pretekárov:8
Kategória: st.žiačky 14-15
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
62Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:14,0
63Mácsaiová Jana2004Z14 LV SK AQUASPORT LEVICESVK05:18,5
64Tesárová Katarína2004Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK06:06,3
67Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK06:26,3
65Krisandova Lenka2004Z14SK IgloviaSVK07:43,0
Počet pretekárov:5
Kategória: Dorastenky
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
148Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:57,3
150Paulínyová Ema2002Z16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK13:25,4
151Piatriková Margaréta2002Z16Trian ŠK UMBSVK14:06,5
149Jenčušová Nora2002Z16ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK14:12,9
153Hazuchová Líza2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK14:32,0
152Libutková Lucia2001Z16 LV Šk Atóm LeviceSVK14:48,7
154Ščerbíková Ivana2002Z16Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK15:27,1
Počet pretekárov:7
Kategória: Juniorky
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
155Titková Viktória2000Z18 LV ŠK Atóm LeviceSVK14:20,8
Kašubová Aneta2000Z18Nereus ŽilinaSVK16:27,7
156Mináriková Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK17:01,0
Počet pretekárov:3
Kategória: Ženy Elite
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
157Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:44,2
158Poláková Katarína1995Z20Triax BratislavaSVK14:48,1
159Kuchťáková Viera Vendelína1982Z20Atóm LeviceSVK21:57,9
160Jurná Kristína1980Z20Triatlon Team TrnavaSVK22:48,6
Počet pretekárov:4
Kategória: Ženy V1 40-49
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
161Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK18:06,2
167Andrea Santavecz1971Z40- nezistený -HUN20:05,0
162Laktišová Hana1973Z40 LV SK Atom LeviceSVK20:17,0
163Jánošová Mirka1973Z40ŠK Atóm LeviceSVK20:59,0
164Miklošová Jana1972Z40 LV SK Atóm LeviceSVK22:18,0
165Kolenová Blanka1972Z40AQUA turčianske tepliceSVK22:57,9
166Mojzitova Lucia1976Z40Trian SK UMB BBSVK25:40,0
Počet pretekárov:7
Kategória: Muži Fit
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
66Toma Jakub2001MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK06:11,6
74Farkaš Peter1973MFNemčinanySVK07:00,4
77Verbovsky Robert1972MF LV SK Atom LeviceSVK07:32,5
69Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATOM LeviceSVK07:45,4
71Málnási Dominik1999MF NZ TK Nové ZámkySVK08:00,7
70Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK08:07,1
80István Madarász1981MF- nezistený -HUN08:37,0
72Mandák Milan1974MFŠK ATOM LEVICESVK08:37,9
76Slovák Ľubomír1981MF NZ TK Nové ZámkySVK08:49,2
81Jurčovič Michal1987MFŠportový triatlonový klub PezinokSVK11:42,1
79Dudášik Martin1984MFŠK ATÓM LeviceSVK DNS
267Jánoš Slavomír1972MF LV ŠK Atóm LeviceSVK DNS
68Martin Dudášik1984MF LV ŠK ATÓM LeviceSVK DNS
75Pilc Milan1983MF LV ŠK Atóm LeviceSVK DNS
73Szalma Andrej1999MF NZ Triatlonový klub Nové ZámkySVK DNS
Počet pretekárov:15
Kategória: Ženy Fit
#Š.č.MenoRokKat.KlubŠtátPlávanieBehCieľ
82Jánošová Karin2002ZF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:47,2
84Pivarčiova Lucia1983ZFŠk Atóm LeviceSVK07:50,2
83Gajdošová Bohuslava1983ZFŠK AtomSVK08:17,1
85Balamucká Michaela1998ZFTK Žabka ČadcaSVK08:41,9
88Zsuzsanna Matykó1983ZF- nezistený -HUN08:54,1
87Zimamová Mirka2000ZF LV Šk Atóm LeviceSVK09:09,2
86Suchá Andrea1977ZFŠK ATÓM LeviceSVK10:02,4
Počet pretekárov:7