Levický akvatlon, 17.02.2018

Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43

Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Propozície pretekov.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
107Balamucký Aleš2002M16TK Žabka ČadcaSVK15:15,017316:03,3
11Bobrík Radovan1972M40STK PezinokSVK00:00,018317:19,3
101Cícer Andrej2001M16 LV ŠK ATÓM LeviceSVK12:00,014312:35,0
79Dudášik Martin1984MFŠK ATÓM LeviceSVK00:00,013
127Fazekaš Jakub1985M20 LV ŠK Atóm LeviceSVK22:00,019322:23,4
51Haulíková Paulína2005Z12 LV ŠK Atóm LeviceSVK02:30,09302:35,9
267Jánoš Slavomír1972MF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:40,003
82Jánošová Karin2002ZF LV ŠK Atóm LeviceSVK06:45,00306:47,2
7Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:39,53300:37,4
67Kašubová Karolína2003Z14Nereus ŽilinaSVK00:00,013306:26,3
70Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK07:40,012308:07,1
211Kopernický Tim2010M08ŠK ATÓM LeviceSVK01:00,053
123Lipták Roman1988M20 NZ TK Nové ZámkySVK18:20,018318:15,5
1Magyar Viliam2011M7- LV ŠK ATOM LEVICESVK00:31,02300:31,8
71Málnási Dominik1999MF NZ TK Nové ZámkySVK08:20,012308:00,7
21Mandák Alex2007M10ŠK ATOM LEVICESVK01:17,96301:23,1
17Mandáková Karin2009Z08ŠK ATOM LEVICESVK00:50,04300:46,1
62Mesárošová Martina2003Z14MPKDKSVK05:07,511305:14,0
146Michelik Jan1967M50Trian ŠK UMBSVK21:00,019321:24,9
27Mikuška Richard2008M10ŠK ATOM LEVICESVK01:49,28301:58,9
140Németh Tibor1970M40 NZ TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouSVK18:29,0183
108Pavuk Marek1999M18ŠK Aquasport LeviceSVK11:30,014311:17,4
25Petráš Andrej2008M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:34,07301:41,1
84Pivarčiova Lucia1983ZFŠk Atóm LeviceSVK08:00,01307:50,2
56Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK04:57,011304:53,7
134Polák Hubert1974M40Drusur RužomberokSVK15:30,017314:09,3
111Račko Michal2000M18Triax BratislavaSVK13:00,015313:12,4
105Smik Damian2002M16SK IgloviaSVK13:48,516313:39,0
106Smik Sebastián2002M16ŠK IgloviaSVK13:52,916314:58,1
24Sporyshev Dmitry2008M10SharksRUS01:30,57301:37,3
55Ščerbíková Kristína2006Z12MPKDKSVK03:23,010303:08,6
22Šoltes Peter2007M10TRIAN ŠK UmbSVK01:20,36301:36,6
50Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORTSVK02:27,09302:26,4
112Žáčik Peter1999M18SMTA NitraSVK13:00,0153