Levický akvatlon, 17.02.2018
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Výsledky po plávaní
1. 25m nádej C (beh 125m): 25 m - 125 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
2. 50m nádej B (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
3. 100m nádej A (beh 500m): 100 m - 500 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
4. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
Počet pretekárov:2
Výsledky po plávaní
5. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 61 | Krajczár Dominik | 2003 | M14 | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 12 | 1 | 05:00,5 |
2 | 88 | Zsuzsanna Matykó | 1983 | ZF | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 13 | 1 | 08:54,1 |
1 | 65 | Krisandova Lenka | 2004 | Z14 | SK Iglovia | SVK | 06:54,8 | 11 | 1 | 07:43,0 |
2 | 69 | Skokowski Krzysztof | 1974 | MF | ŠK ATOM Levice | SVK | 07:30,0 | 1 | 1 | 07:45,4 |
3 | 83 | Gajdošová Bohuslava | 1983 | ZF | ŠK Atom | SVK | 08:00,0 | 0 | 1 | 08:17,1 |
4 | 72 | Mandák Milan | 1974 | MF | ŠK ATOM LEVICE | SVK | 08:20,0 | 0 | 1 | 08:37,9 |
- | 68 | Martin Dudášik | 1984 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:00,0 | 11 | 1 | DNS |
Počet pretekárov:7
Výsledky po plávaní
6. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 167 | Andrea Santavecz | 1971 | Z40 | - nezistený - | HUN | 00:00,0 | 19 | 1 | 20:05,0 |
1 | 116 | Brunovský Simon | 1993 | M20 | Triax Bratislava | SVK | 12:45,0 | 14 | 1 | 13:01,6 |
2 | 144 | Skalník Martin | 1966 | M50 | Run For Fun - Triathlon | SVK | 12:47,0 | 14 | 1 | 13:08,0 |
3 | 150 | Paulínyová Ema | 2002 | Z16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 13:30,0 | 15 | 1 | 13:25,4 |
4 | 153 | Hazuchová Líza | 2002 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 14:53,2 | 16 | 1 | 14:32,0 |
5 | 154 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 14:53,2 | 16 | 1 | 15:27,1 |
6 | 156 | Mináriková Alexandra | 2000 | Z18 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 00:00,0 | 19 | 1 | 17:01,0 |
7 | 137 | Adamča Norbert | 1978 | M40 | Motigo | SVK | 17:59,0 | 17 | 1 | 17:25,0 |
8 | 138 | Šintal Marian | 1970 | M40 | ŠTK Pezinok | SVK | 18:00,0 | 17 | 1 | 17:56,0 |
9 | 143 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 21:00,0 | 18 | 1 | 19:11,0 |
10 | 145 | Málnási Tomáš | 1968 | M50 | TK Nové Zámky | SVK | 20:00,0 | 18 | 1 | 19:13,0 |
- | 113 | Žáčik Pavol | 1999 | M18 | SMTA Nitra | SVK | 13:40,0 | 15 | 1 | DNS |
Počet pretekárov:12