Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
132Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
274Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
31Balušík Peter1989MFMKellysSVK
423Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
575Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
630Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
776Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
822Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
973Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
1033Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
1166Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
122Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
133Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
1472Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
158Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
1629Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
1759Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
1865Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
1958Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
209Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
2121Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
2210Juhász László1966MFVKomárnoSVK
2328Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2464Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2515Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
2651Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
2720Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2863Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
2927Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
304Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
3154Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
3237Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
3371Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
3470Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3557Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
3626Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
3734Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
3825Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
3955Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK
4062Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
4161Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
4277Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK
4312Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
4469Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4524Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
4635Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
475Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
4868Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4952Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
5013Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
5119Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
526Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
5353Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
5456Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5518Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
567Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
5717Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
5814Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
5960Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
6067Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
6136Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK
6216Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK