Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
132Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
274Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
31Balušík Peter1989MFMKellysSVK
423Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
531Bigun Martin2007M10KoppánymonostorHUN
675Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
730Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
876Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
922Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
1073Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
1133Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
1266Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
132Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
143Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
1572Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
168Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
1729Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
1859Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
1965Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
2058Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
219Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
2221Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
2310Juhász László1966MFVKomárnoSVK
2428Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2564Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2615Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
2751Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
2820Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2963Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
3027Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
314Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
3254Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
3337Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
3471Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
3570Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
3657Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
3726Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
3834Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
3925Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
4011Petresevics Robert1969MFVDunakesziHUN
4155Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK
4262Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
4361Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
4477Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK
4512Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
4669Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
4724Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
4835Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
495Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
5068Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5152Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
5213Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
5319Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
546Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
5553Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
5656Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5718Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
587Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
5917Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
6014Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
6160Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
6267Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
6336Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK
6416Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK