Triatlon Komárno, 12.08.2017

Komárno, Nová Osada, „Mrtvák“ , mapa: 47.780144,18.122127

Nádeje B (do 9 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Nádeje A (10-11 rokov): 100m plávanie - 2km cyklistika - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 4km cyklistika - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 8km cyklistika - 2km beh
Propozície podujatia.

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
11Balušík Peter1989MFMKellysSVK
22Frano Vlado1979MFMVinosadySVK
33Frindrich Ondrej1988MFMROYAL plavecký klubSVK
44Meľuch Rastislav1978MFMBratislavaSVK
55Slovák Ľubomír1981MFMTK Nové ZámkySVK
66Surovec Pavol1979MFMBratislavaSVK
77Škarba Roman1978MFMŠK Atom leviceSVK
88Graszl Ján1976MFVTK TRIATLON Dvory / ŽitavouSVK
99Janovčík Miroslav1959MFVTK Nové ZámkySVK
1010Juhász László1966MFVKomárnoSVK
1112Roszkos Erik1977MFV3Klub ŠamorínSVK
1213Suchý Gabriel1968MFVŠK ATÓM LeviceSVK
1314Vrábel Jozef2002M14TRISPORTSVK
1415Koreň Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BratislavaSVK
1516Žiak Martin2004M12TopoľčanySVK
1617Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
1718Ščevlík Jakub2005M12TK Nové ZámkySVK
1819Suchý Gabriel2004M12ŠK Atóm LeviceSVK
1920Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2021Juhász Attila2005M12KomárnoSVK
2122Doktorik Dominik2005M12Kajak Kanoe Klub KomárnoSVK
2223Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK
2324Sedlák Richard2007M10Triatlon Team TrnavaSVK
2425Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
2526Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK
2627Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK
2728Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
2829Grolmus Lukáš2006M10Kajak kanoe klub KomárnoSVK
2930Csikós Peter2007M10TvrdošovceSVK
3032Adamča Norbert2011M9-motigoSVK
3133Ferianc Filip2008M9-motigoSVK
3234Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK
3335Slovák Andrej2008M9-TK Nové ZámkySVK
3436Weber Patrik2010M9-WEBER KAYAKSVK
3537Mjartan Marian2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK
3651Košlabová Silvia1967ZFVHurbanovoSVK
3752Suchá Andrea1977ZFVŠK ATÓM LeviceSVK
3853Szabóová Dana1962ZFVKomárnoSVK
3954Michalková Michaela1980ZFZTriatlon Team TrnavaSVK
4055Pivarčiová Lucia1983ZFZŠk Atom LeviceSVK
4156Ščerbíková Ivana2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4257Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK
4358Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
4459Hanzlikova Simona2003Z14triatlon team trnavaSVK
4560Vráblová Margaréta2005Z123NITY Triathlon team BratislavaSVK
4661Popovičová Loriána2005Z12Triatlonový klub KošiceSVK
4762Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK Atom LeviceSVK
4863Mácsaiová Jana2004Z12SK Aquasport LeviceSVK
4964Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5065Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK
5166Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5267Weber Kristina2007Z10WEBER KAYAKSVK
5368Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5469Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
5570Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK
5671Moravská Debora2007Z10ŠK Atom LeviceSVK
5772Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK
5873Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK
5974Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK
6075Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK
6176Czéreová Ema2008Z9-motigoSVK
6277Popovičová Viviana2008Z9-Triatlonový klub KošiceSVK