Triatlon Hurbanovo M-SR žiaci, deti, 19.07.2014

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Žiacky triatlon 100m/2km/0,5km ; 200m/4km/1km ; 400m/8km/2km plávanie/cyklistika/beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Bálintová Hana2003Z11- 1. SPK BratislavaSVK
2Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
3Berger Adam1999M14+SokolSVK
4Bielik Oliver2004M11-sportdiag-teamSVK
5Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
6Drahovská Lýdia1999Z14+ŠBR PiešťanySVK
7Drahovský Benjamín2001M12+ŠBR PiešťanySVK
8Drobný Juraj1999M14+ŠK IgloviaSVK
9Dunčková Pavlína2001Z12+ŠK IgloviaSVK
10Ďuriš Andreas2000M14+ NZ PKNZSVK
11Farkaš Jakub2003M11-RealizsportteamSVK
12Filgas Juraj1999M14+TriMaT MartinSVK
13Fiťková Martina2003Z11-šk Atom LeviceSVK
14Gašpar Jozef1999M14+Slávia ŠG TrenčínSVK
15Gašpar Nikolas2001M12+Slávia ŠG TrenčínSVK
16Handlovský Patrik1999M14+ŠK-RAJASVK
17Horváthová Hana2001Z12+Hospitality Triathlon TeamSVK
18Hric Juraj1999M14+ŠK IgloviaSVK
19Hrtan Maťo2002M12+Realiz sport team BratislavaSVK
20Ivanovová Eliška2002Z12+ŠK IgloviaSVK
21Jánošová Karin2002Z12+ŠK Atóm LeviceSVK
22Jenčušová Nora2002Z12+ŠK IgloviaSVK
23Jesenská Kristína2000Z14+TriMaT MartinSVK
24Keszocze Jakub2003M11-RealiSportTeam BratislavaSVK
25Kleja Denis1999M14+ŠK IgloviaSVK
26Konečný Damián2001M12+realiz sports teamSVK
27Konečný Krištof2001M12+realiz sportteamSVK
28Koren Matus Jakub2002M12+Realiz Sport Team BratislavaSVK
29Korenova Tereza Rebeka1999Z14+Realiz Sport Team BratislavaSVK
30Kozáková Zuzana1999Z14+ŠK IgloviaSVK
31Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
32Kunic Tomáš2003M11- 1. TrenčínSVK
33Lengyel Andrej2001M12+Delfin NitraSVK
34Leško Adam1999M14+KP Aquacity PopradSVK
35Luptakova Gabika2001Z12+TRIAN SK UMB BBSVK
36Macko Matus2001M12+TRIAN SK UMB BBSVK
37Macko Matúš2001M12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
38Madič Viktor1999M14+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
39Machálková Petra2000Z14+TriMaT MartinSVK
40Migátová Aneta2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
41Mosná Patrícia2002Z12+ 1. Veľké KostoľanySVK
42Mráz Martin1999M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
43Neupaverová Karolína2003Z12+KP Aquacity PopradSVK
44Oroszová Lucia2004Z11- 1. NZ Nie som členSVK
45Ozorák Štefan2004M11- NZ TK Nové ZámkySVK
46Paulíny Andrej2001M12+TriMaT MartinSVK
47Pavlák Michal2002M12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
48Podolinčáková Gabriela1999Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
49Purgat Lukáš2000M14+Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
50Repková Petra2001Z12+ŠK Iglovia Sp. Nová VesSVK
51Riška Dalibor2000M14+Piccard SenecSVK
52Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
53Roháčiková Silvia2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
54Siekelová Emma2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
55Simonova Barbora1999Z14+TRIAN SK UMB BBSVK
56Slivka Matej2001M12+TK Žabka ČadcaSVK
57Suchý Gabriel2004M11-Veľké ÚľanySVK
58Švarcová Hana2007Z11- 1. Aquacity PopradSVK
59Švarcová Nina2003Z11-Aquacity PopradSVK
60Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
61Toma Jakub2001M12+ŠK Atóm LeviceSVK
62Tomová Nina2005Z11- 1. ŠK Atóm LeviceSVK
63Vágnerová Viktória1999Z14+Realiz sport teamSVK
64Valachová Hana2002Z12+ 1. TrenčínSVK
65Vančo Michal2000M14+Piccard SenecSVK
66Visnovsky Roman2004M11- NZ TKNZSVK
67Vojnik Filip2000M14+TRIAN SK UMB BBSVK
68Vrábel Jozef2002M12+SupernovaSVK
69Vráblová Margaréta2005Z11-SupernovaSVK
70Walter Jaromír2001M12+Realiz sport team BratislavaSVK
71Walterová Jana2000Z14+Realiz sport team BratislavaSVK
72Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK
73Žáčik Pavol1999M14+SMTA NitraSVK
74Žáčik Peter1999M14+SMTA NitraSVK