Triatlon Hurbanovo M-SR žiaci, deti, 19.07.2014

Hurbanovo, štrkovisko Bohatá, mapa

Žiacky triatlon 100m/2km/0,5km ; 200m/4km/1km ; 400m/8km/2km plávanie/cyklistika/beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Bálintová Hana2003Z11- 1. SPK BratislavaSVK
2Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
3Berger Adam1999M14+SokolSVK
4Bielik Oliver2004M11-sportdiag-teamSVK
5Bukovszki Tunde2000Z14+Dabas TriatlonHUN
6Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
7Drahovská Lýdia1999Z14+ŠBR PiešťanySVK
8Drahovský Benjamín2001M12+ŠBR PiešťanySVK
9Drobný Juraj1999M14+ŠK IgloviaSVK
10Dunčková Pavlína2001Z12+ŠK IgloviaSVK
11Ďuriš Andreas2000M14+ NZ PKNZSVK
12Fajt Ádám2001M12+Dabas TriatlonHUN
13Farkas Csaba2002M12+Dabas TriatlonHUN
14Farkas Zsolt2002M12+Dabas TriatlonHUN
15Farkaš Jakub2003M11-RealizsportteamSVK
16Filgas Juraj1999M14+TriMaT MartinSVK
17Fiťková Martina2003Z11-šk Atom LeviceSVK
18Gašpar Jozef1999M14+Slávia ŠG TrenčínSVK
19Gašpar Nikolas2001M12+Slávia ŠG TrenčínSVK
20Handlovský Patrik1999M14+ŠK-RAJASVK
21Horváthová Hana2001Z12+Hospitality Triathlon TeamSVK
22Hric Juraj1999M14+ŠK IgloviaSVK
23Hrtan Maťo2002M12+Realiz sport team BratislavaSVK
24Ivanovová Eliška2002Z12+ŠK IgloviaSVK
25Jánošová Karin2002Z12+ŠK Atóm LeviceSVK
26Jenčušová Nora2002Z12+ŠK IgloviaSVK
27Jesenská Kristína2000Z14+TriMaT MartinSVK
28Kanyik András2000M14+Dabas TriatlonHUN
29Kecskés Bence2001M12+Dabas TriatlonHUN
30Kecskés Noémi2003Z11-Dabas TriatlonHUN
31Keszocze Jakub2003M11-RealiSportTeam BratislavaSVK
32Kleja Denis1999M14+ŠK IgloviaSVK
33Konečný Damián2001M12+realiz sports teamSVK
34Konečný Krištof2001M12+realiz sportteamSVK
35Koren Matus Jakub2002M12+Realiz Sport Team BratislavaSVK
36Korenova Tereza Rebeka1999Z14+Realiz Sport Team BratislavaSVK
37Kozáková Zuzana1999Z14+ŠK IgloviaSVK
38Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
39Kunic Tomáš2003M11- 1. TrenčínSVK
40Lengyel Andrej2001M12+Delfin NitraSVK
41Leško Adam1999M14+KP Aquacity PopradSVK
42Luptakova Gabika2001Z12+TRIAN SK UMB BBSVK
43Macko Matus2001M12+TRIAN SK UMB BBSVK
44Macko Matúš2001M12+ 1. TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK
45Madič Viktor1999M14+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
46Machálková Petra2000Z14+TriMaT MartinSVK
47Migátová Aneta2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
48Mosná Patrícia2002Z12+ 1. Veľké KostoľanySVK
49Mráz Martin1999M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
50Nagy Ágnes2003Z11-Dabas TriatlonHUN
51Neupaverová Karolína2003Z12+KP Aquacity PopradSVK
52Oroszová Lucia2004Z11- 1. NZ Nie som členSVK
53Ozorák Štefan2004M11- NZ TK Nové ZámkySVK
54Paulíny Andrej2001M12+TriMaT MartinSVK
55Pavlák Michal2002M12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
56Podolinčáková Gabriela1999Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
57Purgat Lukáš2000M14+Trian ŠK UMB Banská BystricaSVK
58Repková Petra2001Z12+ŠK Iglovia Sp. Nová VesSVK
59Riška Dalibor2000M14+Piccard SenecSVK
60Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
61Roháčiková Silvia2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
62Siekelová Emma2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
63Simonova Barbora1999Z14+TRIAN SK UMB BBSVK
64Slivka Matej2001M12+TK Žabka ČadcaSVK
65Suchý Gabriel2004M11-Veľké ÚľanySVK
66Švarcová Hana2007Z11- 1. Aquacity PopradSVK
67Švarcová Nina2003Z11-Aquacity PopradSVK
68Titková Viktória2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
69Toma Jakub2001M12+ŠK Atóm LeviceSVK
70Tomová Nina2005Z11- 1. ŠK Atóm LeviceSVK
71Vágnerová Viktória1999Z14+Realiz sport teamSVK
72Valachová Hana2002Z12+ 1. TrenčínSVK
73Vančo Michal2000M14+Piccard SenecSVK
74Visnovsky Roman2004M11- NZ TKNZSVK
75Vojnik Filip2000M14+TRIAN SK UMB BBSVK
76Vrábel Jozef2002M12+SupernovaSVK
77Vráblová Margaréta2005Z11-SupernovaSVK
78Walter Jaromír2001M12+Realiz sport team BratislavaSVK
79Walterová Jana2000Z14+Realiz sport team BratislavaSVK
80Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK Atom LeviceSVK
81Žáčik Pavol1999M14+SMTA NitraSVK
82Žáčik Peter1999M14+SMTA NitraSVK