Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
122 | Balamucký Aleš | 2002 | M18 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 14:23,0 | 15 | 5 | 14:11,7 |
284 | Baťalík Jozef | 1957 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 09:00,0 | 0 | 5 | 09:34,4 |
73 | Bátovský Boris | 2005 | M14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:20,0 | 10 | 5 | 05:38,0 |
155 | Bernáth František | 1959 | M60 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 22:53,0 | 18 | 5 | 22:00,1 |
64 | Betáková Natália | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:55,0 | 8 | 5 | 02:57,1 |
95 | Boháčová Sandra | 2005 | Z14 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | SVK | 06:00,0 | 11 | 5 | 06:02,0 |
99 | Brňáková Martina | 2006 | Z14 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | SVK | 06:50,0 | 12 | 5 | 06:46,0 |
23 | Cibula Roman | 2010 | M10 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 01:35,0 | 5 | 5 | 01:33,0 |
114 | Ďurák Šimon | 2003 | M16 | J&T sport team Bratislava | SVK | 12:25,0 | 14 | 5 | 12:25,0 |
140 | Fábry Stanislav | 1976 | M40 | TRI Tatry Triathlon Team | SVK | 16:03,0 | 16 | 5 | 16:09,2 |
96 | Fábryová Veronika | 2006 | Z14 | TRI Tatry Triathlon Team | SVK | 06:01,0 | 11 | 5 | 06:29,4 |
168 | Gajdoš Matej | 2015 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:30,0 | 1 | 5 | 01:22,9 |
81 | Gajdoš Peter | 1974 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:00,0 | 0 | 5 | 08:39,5 |
101 | Gajdošová Bohuslava | 1982 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:45,0 | 1 | 5 | 07:26,2 |
12 | Geisbacher Matej | 2011 | M08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:10,0 | 4 | 5 | 00:59,1 |
154 | Janovčík Miroslav | 1959 | M60 | TK Nové Zámky | SVK | 22:44,0 | 18 | 5 | 21:59,1 |
55 | Kallová Sofia | 2007 | Z12 | - nezistený - | SVK | 02:40,0 | 7 | 5 | |
56 | Laktišová Simona | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 7 | 5 | 03:01,0 |
40 | Licskó Noémi | 2009 | Z10 | Oroszlány | HUN | 02:00,0 | 6 | 5 | 01:40,3 |
113 | Lizák Filip | 2004 | M16 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 12:12,0 | 14 | 5 | 12:04,1 |
86 | Madarász István | 1981 | MF | Oroszlány | HUN | 10:40,0 | 13 | 5 | 07:32,4 |
109 | Matykó Zsuzsanna | 1983 | ZF | Oroszlány | HUN | 10:30,0 | 13 | 5 | 07:26,6 |
29 | Mihaľov Boris | 2010 | M10 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 02:10,0 | 6 | 5 | 02:16,3 |
2 | Nemec Daniel | 2014 | M7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:03,0 | 2 | 5 | |
150 | Németh Tibor | 1970 | M50 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 18:31,0 | 17 | 5 | 18:31,6 |
20 | Pavlišová Zoja | 2012 | Z08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:10,0 | 4 | 5 | 01:27,1 |
7 | Pilcová Vanda | 2014 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:40,0 | 2 | 5 | 00:34,8 |
68 | Pokoraczká Laura Simona | 2008 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 04:06,0 | 9 | 5 | 02:59,4 |
65 | Porubská Tatiana | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:58,0 | 8 | 5 | 03:00,2 |
74 | Rebidáš Šimon | 2005 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:20,0 | 10 | 5 | 05:31,3 |
159 | Siekelová Emma | 2004 | Z16 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 14:20,0 | 15 | 5 | 14:57,1 |
24 | Slovak Patrik | 2010 | M10 | - nezistený - | SVK | 01:35,0 | 5 | 5 | 01:37,2 |
149 | Šintal Marián | 1970 | M50 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 18:20,0 | 17 | 5 | |
17 | Šmondrková Karin | 2011 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:48,0 | 3 | 5 | 00:54,8 |
49 | Tesár Dalibor | 2007 | M12 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 03:50,0 | 9 | 5 | 03:21,3 |
141 | Vach Roman | 1971 | M40 | Fenix3Club | SVK | 16:15,0 | 16 | 5 | 16:02,7 |