Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
116 | Adam Slavomír Ml. | 2004 | M16 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 13:00,0 | 15 | 4 | 13:00,6 |
138 | Baluch Ladislav | 1974 | M40 | TDMK Krompachy | SVK | 15:20,0 | 16 | 4 | 15:03,1 |
46 | Baulovič Lukáš | 2007 | M12 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 03:20,0 | 12 | 4 | 03:08,5 |
131 | Čardáš Adam | 1996 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 17:20,0 | 17 | 4 | 16:58,3 |
107 | Durínová Andrea | 1982 | ZF | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 09:00,0 | 13 | 4 | 09:29,9 |
71 | Fábry Dominik | 2005 | M14 | TRI Tatry Triathlon Team | SVK | 05:10,0 | 10 | 4 | 05:19,7 |
60 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 8 | 4 | 02:49,6 |
47 | Grznár Tomáš | 2007 | M12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 03:25,0 | 9 | 4 | 03:13,5 |
83 | Jánoš Slavomír | 1972 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:40,0 | 0 | 4 | 06:42,4 |
34 | Kallová Ella | 2009 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:27,0 | 5 | 4 | |
151 | Keszöcze Martin | 1965 | M50 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 20:00,0 | 18 | 4 | |
61 | Kolenikova Ema | 2008 | Z12 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 02:45,0 | 8 | 4 | 02:59,6 |
27 | Kostolani Alexander | 2009 | M10 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 01:40,0 | 6 | 4 | 01:41,1 |
106 | Kuchťáková Vendelína | 1982 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:50,0 | 1 | 4 | |
163 | Kuriačková Ivana | 1994 | Z20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:10,0 | 14 | 4 | 12:27,4 |
100 | Laktišová Hana | 1973 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 07:00,0 | 1 | 4 | 08:15,0 |
18 | Madarász Panka | 2011 | Z08 | Oroszlány | HUN | 00:58,0 | 4 | 4 | |
98 | Macháčková Hana | 2006 | Z14 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 06:35,0 | 12 | 4 | 06:45,7 |
41 | Mandák Alex | 2007 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:30,0 | 7 | 4 | 02:32,2 |
108 | Michalková Michaela | 1980 | ZF | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 09:00,0 | 13 | 4 | 09:50,8 |
4 | Moravská Miriam | 2013 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:26,0 | 2 | 4 | 00:26,0 |
135 | Nemčok Radoslav | 1979 | M40 | Klub moderného trojboja Banská Štiavnica | SVK | 13:10,0 | 15 | 4 | 12:47,4 |
147 | Púry Jozef | 1968 | M50 | TRXBA - TRIAX Bratislava | SVK | 17:30,0 | 17 | 4 | 17:02,6 |
76 | Rendek Timotej | 2005 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:26,0 | 11 | 4 | 05:38,8 |
153 | Riman Peter | 1958 | M60 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 20:00,0 | 18 | 4 | 19:47,7 |
54 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:35,0 | 7 | 4 | 02:42,0 |
77 | Salazar Francesco | 2006 | M14 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 05:30,0 | 11 | 4 | 05:25,0 |
89 | Salazar Stefania | 2005 | Z14 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 05:05,0 | 10 | 4 | 05:15,1 |
15 | Tadlánková Lucia | 2011 | Z08 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 00:44,0 | 3 | 4 | 00:46,8 |
28 | Taha Marwan | 2009 | M10 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | SVK | 01:40,0 | 6 | 4 | 01:38,7 |
82 | Toma Jakub | 2001 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:30,0 | 0 | 4 | 06:59,0 |
33 | Tomková Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:25,0 | 5 | 4 | |
127 | Verbovský Matúš | 1998 | M20 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:10,0 | 14 | 4 | |
161 | Vitková Alexandra | 2004 | Z16 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 15:20,0 | 16 | 4 | 15:02,0 |