Levický akvatlon, 22.02.2020
Levice, Plaváreň a V.ZŠ, Saratovská 43
Nádej C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádej B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádej A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPropozície pretekov.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
30 | Baluchová Nela | 2009 | Z10 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 01:17,0 | 5 | 3 | 01:18,3 |
66 | Blihárová Soňa | 2007 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 03:00,0 | 9 | 3 | 03:06,1 |
144 | Cibula Roman | 1971 | M40 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | SVK | 19:00,0 | 18 | 3 | 18:00,7 |
31 | Cícerová Laura | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:17,0 | 5 | 3 | 01:19,9 |
115 | Dubravík Šimon | 2004 | M16 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 12:30,0 | 15 | 3 | 12:05,4 |
137 | Dušenko Ivan | 1980 | M40 | ROYAL plavecký klub o.z., | SVK | 14:50,0 | 16 | 3 | 14:47,6 |
103 | Fábryova Vladimíra | 1977 | ZF | TRI Tatry Triathlon Team | SVK | 08:10,0 | 13 | 3 | |
91 | Haulíková Paulína | 2005 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 05:20,0 | 11 | 3 | 05:28,1 |
13 | Jurigová Petronela | 2012 | Z08 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 00:42,0 | 3 | 3 | 00:41,8 |
117 | Keszöcze Jakub | 2003 | M16 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | SVK | 15:00,0 | 16 | 3 | |
51 | Lacková Natália | 2007 | Z12 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 02:22,0 | 7 | 3 | 02:26,2 |
158 | Mácsaiová Jana | 2004 | Z16 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 14:10,0 | 0 | 3 | 13:59,0 |
36 | Mandáková Karin | 2009 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:35,0 | 6 | 3 | 01:28,7 |
79 | Michalica Michal | 2006 | M14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 06:15,0 | 12 | 3 | 06:03,3 |
57 | Moravská Debora | 2007 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 8 | 3 | 02:50,1 |
136 | Ozorák Miroslav | 1973 | M40 | TK Nové Zámky | SVK | 13:20,0 | 0 | 3 | 13:14,1 |
142 | Pagáč Miroslav | 1980 | M40 | Fenix3Club | SVK | 16:30,0 | 17 | 3 | 17:20,7 |
125 | Pavuk Marek | 1999 | M20 | Slovenská Triatlonová Akadémia | SVK | 11:30,0 | 14 | 3 | |
50 | Piecková Laura | 2007 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:17,0 | 7 | 3 | 02:26,3 |
37 | Rebidášová Eliška | 2010 | Z10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:35,0 | 6 | 3 | 01:38,4 |
124 | Rebro Alex | 2002 | M18 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:30,0 | 17 | 3 | 16:52,7 |
118 | Rojtáš Peter | 2002 | M18 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 11:25,0 | 14 | 3 | 11:36,3 |
69 | Ščevlík Jakub | 2005 | M14 | TK Nové Zámky | SVK | 04:50,0 | 10 | 3 | 04:49,5 |
3 | Šípošová Natália | 2013 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 00:25,0 | 2 | 3 | 00:24,3 |
8 | Taha Adam | 2011 | M08 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | SVK | 00:50,0 | 4 | 3 | 00:47,1 |
92 | Tarčáková Soňa | 2006 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:21,0 | 11 | 3 | 05:34,3 |
58 | Urbanová Linda | 2008 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:43,0 | 8 | 3 | 02:44,9 |
165 | Vachová Dana | 1972 | Z40 | Fenix3Club | SVK | 18:45,0 | 18 | 3 | 18:44,4 |
121 | Vrábel Jozef | 2002 | M18 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 12:30,0 | 15 | 3 | |
87 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z14 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 04:40,0 | 10 | 3 | 04:50,3 |