Triatlon pre všetkých - Kids, žiaci, 06.09.2014

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero

Kids: 0,1km plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár Ml.žiaci/ky: 0,1km plávanie - 5km cyklistika - 1km beh
Sl.pohár St.žiaci/ky: 0,2km plávanie - 10km cyklistika - 2km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Axamit Maroš1999M14+PezinokSVK
2Bátovský Boris2005M11-ŠK Atóm LeviceSVK
3Brunovský Samuel2001M12+TRIAXSVK
4Cícer Andrej2001M12+ŠK ATOM LeviceSVK
5Daňová Zuzana2002Z12+KP Aquacity PopradSVK
6Drahovská Lýdia1999Z14+ŠBR PiešťanySVK
7Dunčková Pavlína2001Z12+ŠK IGLOVIA Sp. Nová VesSVK
8Ďurák Šimon2003M11-Aj my sme BEH :)SVK
9Dvorská Ivana1999Z14+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
10Farkaš Jakub2003M12+RealizsportteamSVK
11Fellnerova Sara2001Z12+BUBO running teamSVK
12Filgas Juraj1999M14+TriMaT MartinSVK
13Fiťková Martina2003Z11-ŠK Atom LeviceSVK
14Gajdošová Natália- Mária2003Z11-Triathlon Team KošiceSVK
15Gašpar Jozef1999M14+Slávia ŠG TrenčínSVK
16Gašpar Nikolas2001M12+Slávia ŠG TrenčínSVK
17Gono David2000M14+-SVK
18Gossányi Nela2005Z11-SportDiag TeamSVK
19Grellneth Jessica2003Z11-LTT - Len Tak TakHUN
20Grman Matej2000M14+Aquasport LeviceSVK
21Guspan Nicolas2002M12+RealizSportTeam BratislavaSVK
22Handlovský Patrik1999M14+ŠK RajaSVK
23Hanzlíková Simonka2003Z11-Triatlon Team TrnavaSVK
24Hermanová Barbora2002Z12+-SVK
25Horvat Martin2001M12+Chorvatsky GrobSVK
26Horváthová Hana2001Z12+Hospitality Triathlon TeamSVK
27Hric Juraj1999M14+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
28Hrtan Maťo2002M12+Realiz sport teamSVK
29Jánošová Karin2002Z12+ŠK Atóm LeviceSVK
30Jenčušová Nora2002Z12+ŠK IGLOVIA Sp. Nová VesSVK
31Jesenská Kristína2000Z14+TriMat MartinSVK
32Jungova Tereza2004Z11-bez klubuSVK
33Keszocze Jakub2003M11-RealizSportTeam BratislavaSVK
34Kleja Denis1999M14+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
35Konrád Lukáš2004M11-SPK BratislavaSVK
36Koreň Matúš Jakub2002M14+Realiz Sport Team BratislavaSVK
37Koreňová Tereza Rebeka1999Z14+Realiz Sport Team BratislavaSVK
38Kozáková Zuzana1999Z14+ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK
39Kubešová Eva2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
40Kusik Alex2002M12+SPK BratislavaSVK
41Lovecka Lia1999Z14+bez klubuSVK
42Luis Camille2002Z12+REALIZ SPORTTEAMFRA
43Luis Matthieu1999M14+REALIZ SPORTTEAMFRA
44Madič Viktor1999M14+TRIAN ŠK UMB B. BystricaSVK
45Machálková Petra2000Z14+TriMaT MartinSVK
46Marčeková Viktória2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
47Michalíková Nina2004Z11-ASVK
48Mizera Daniel1999M14+JT SportteamSVK
49Mráz Martin1999M14+Realiz SportteamSVK
50Neupaverová Karolína2003Z12+KP Aquacity PopradSVK
51Páneková Michaela2003Z11-Nereus ŽilinaSVK
52Paulíny Andrej2001M12+TriMaT MartinSVK
53Pavlák Michal2002M12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
54Podhorná Ema2002Z12+SPK BratislavaSVK
55Podolinčáková Gabriela1999Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
56Prieložná Tereza1999Z14+bez klubuSVK
57Psotová Elena2001Z12+spk baSVK
58Ripková Zora2002Z12+PK Orca BratislavaSVK
59Riška Dalibor2000M14+Piccard SenecSVK
60Roháčiková Beáta2000Z14+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
61Roháčiková Silvia2002Z12+Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
62Ružič Tomáš2000M14+SPK BratislavaSVK
63Sembera Michal2000M14+REALIZ SPORTTEAMSVK
64Siekelová Emma2004Z11-Aquapark-triatlon Turčianske TepliceSVK
65Slimák Adam2004M11-KP AQUACITYSVK
66Suchý Gabriel2004M11-Veľké ÚľanySVK
67Titková Viktória2000Z14+Šk Atóm LeviceSVK
68Toma Jakub2001M12+ŠK ATÓM LeviceSVK
69Trnka Marek2001M12+MalackySVK
70Vágnerová Viktória1999Z14+Realiz sport teamSVK
71Vanicek Matej2005M11-Kvs OCEANSVK
72Vlčková Dáša2003Z12+KP Aquacity PopradSVK
73Vrábel Jozef2002M12+SupernovaSVK
74Vráblová Margaréta2005Z11-SupernovaSVK
75Walter Jaromír2001M12+Realiz sport teamSVK
76Walterová Janka2000Z14+Realiz sport teamSVK
77Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK
78Zimanová Miroslava2000Z14+ŠK ATÓM LeviceSVK