Zimné plávanie - 2. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 11.03.2017
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
1. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Trate: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Bendl Jan
1968
M1000
I.PKO Praha
CZE
2
Bohdanecká Dita
1978
Z250
I.PKO Praha
CZE
3
Böhm Jan
1979
M1000
FIDES Brno
CZE
4
Crha Jan
1962
M500
PK Zábřeh
CZE
5
Čadil Vladimír
1962
M750
I.PKO Praha
CZE
6
Čápová Alena
1964
Z100
I.PKO Praha
CZE
7
Čudanová Vlasta
1950
Z1000
I.PKO Praha
CZE
8
Demlova Alena
1971
Z750
SYPA
CZE
9
Drdla Vojtěch
1979
M500
JPK Jihlava
CZE
10
Dzuba Andrej
1942
M250
FIDES Brno
CZE
11
Fialová Vladimíra
1947
Z500
FIDES Brno
CZE
12
Franek Roman
1976
M500
SKZP Znojmo
CZE
13
Hájek Jiří
1947
M250
I.PKO Praha
CZE
14
Hanáček Martin
1976
M500
FIDES Brno
CZE
15
Harant-pecha Miroslav
1958
M750
JPK Jihlava
CZE
16
Harantová-pechová Marcela
1966
Z250
JPK Jihlava
CZE
17
Havel Jaromír
1953
M500
I.PKO Praha
CZE
18
Havel Roman
1963
M750
I.PKO Praha
CZE
19
Hejkrlík Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
20
Hejkrlík Jiří
1948
M1000
I.PKO Praha
CZE
21
Hess Miroslav
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
22
Holý Jan
1981
M750
SoHK
CZE
23
Homolka Martin
1989
M1000
FIDES Brno
CZE
24
Hoštáková Viera
1954
Z250
I.PKO Praha
CZE
25
Hrdý Zdeněk
1955
M750
ČOUPr
CZE
26
Hrubeš Michal
1969
M1000
SyPa
CZE
27
Hubáček Jan
1947
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
28
Hvižď Bohumil
1955
M500
PK Zábřeh
CZE
29
Chaloupka Bohumil
1960
M500
ČOUPr
CZE
30
Jančík Mojmír
1963
M1000
FIDES Brno
CZE
31
Jenšovský Jindřich
1962
M1000
SKZP Znojmo
CZE
32
Ježek Otakar
1965
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
33
Ježková Gabriela
1969
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
34
Jirsáková Katarína
1972
Z750
I.PKO Praha
CZE
35
Juřenová Alena
1958
Z750
I.PKO Praha
CZE
36
Kalina Lukáš
1982
M750
JPK Jihlava
CZE
37
Killar Marek
1968
M500
PK Zábřeh
CZE
38
Kobrzek Filip
1979
M1000
I.PKO Praha
CZE
39
Kolář Karel
1969
M750
TJ Haná Prostějov
CZE
40
Kolář Vladimír
1947
M750
I.PKO Praha
CZE
41
Kosař František
1948
M750
I.PKO Praha
CZE
42
Koukalová Hana
1967
Z1000
Spartak Choceň
CZE
43
Kouřil Pavel
1952
M750
FIDES Brno
CZE
44
Kouřilová Iva
1989
Z250
FIDES Brno
CZE
45
Kouřilová Sylva
1957
Z500
FIDES Brno
CZE
46
Krčmařová Alena
1943
Z250
JPK Jihlava
CZE
47
Kreuz Petr
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
48
Křížek Lubomír
1959
M500
SyPa-Pardubice
CZE
49
Kubalík Čestmír
1960
M500
PK Zábřeh
CZE
50
Kubanová Věra
1958
Z500
TJ Haná Prostějov
CZE
51
Kuřina Jiří
1960
M1000
SoHK
CZE
52
Landa Ivan
1955
M1000
I.PKO Praha
CZE
53
Lavička Petr
1970
M250
JPK Jihlava
CZE
54
Lubomír Pelech
1946
M500
SKZP Znojmo
CZE
55
Marek Ivan
1955
M750
FIDES Brno
CZE
56
Marek Petr
1962
M250
TJ Haná Prostějov
CZE
57
Marková Helena
1963
Z750
FIDES Brno
CZE
58
Martínková Jitka
1956
Z500
I.PKO Praha
CZE
59
Mašová Jarmila
1959
Z750
FIDES Brno
CZE
60
Matějka Antonín
1958
M750
SKZP Znojmo
CZE
61
Matuštík Svatopluk
1956
M750
FIDES Brno
CZE
62
Matuštíková Jana
1957
Z750
FIDES Brno
CZE
63
Nekula Jan
1948
M500
JPK Jihlava
CZE
64
Němčíková Daniela
1970
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
65
Novák Petr
1951
M750
I.PKO Praha
CZE
66
Nováková Iveta
1991
Z750
SCPAP
CZE
67
Nováková Renata
1997
Z1000
SCPAP
CZE
68
Novotná Mirka
1964
Z1000
SoHK Bratislava
CZE
69
Nykel Lumír
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
70
Okurková Magda
1991
Z1000
FIDES Brno
CZE
71
Pácl Bohumil
1940
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
72
Pavézková Helena
1958
Z750
FIDES Brno
CZE
73
Pék Dezider
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
74
Pék Ondrej
1973
M1000
FIDES Brno
CZE
75
Pelikán Lubomír
1969
M1000
FIDES Brno
CZE
76
Pelíšek Jan
1999
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
77
Pilát Tomáš
1980
M1000
I.PKO Praha
CZE
78
Pinta Pavel
1956
M750
I.PKO Praha
CZE
79
Podmelová Eliška
1983
Z1000
FIDES Brno
CZE
80
Pohořelý Michal
1987
M1000
ČOUPr
CZE
81
Pospíšil Jiří
1961
M750
FIDES Brno
CZE
82
Procházková Pavlína
1964
Z750
I.PKO Praha
CZE
83
Prokop Tomáš
1975
M1000
I.PKO Praha
CZE
84
Pullmann Josef
1957
M750
JPK Jihlava
CZE
85
Slabý Jan
1971
M500
I.PKO Praha
CZE
86
Sláma Zdeněk
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
87
Slanina Michal
1990
M1000
FIDES Brno
CZE
88
Spurný Robert
1973
M750
DZP TJ Hodolany
CZE
89
Stejskal Libor
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
90
Suchopa Radomír
1956
M1000
FIDES Brno
CZE
91
Šlajs Petr
1990
M1000
I.PKO Praha
CZE
92
Šlehoverová Lenka
1982
Z750
SlPl
CZE
93
Špinová Michaela
1970
Z250
SoHK
CZE
94
Špottová Adriana
1967
Z750
SyPa
CZE
95
Štencl Milan
1976
M500
PK Zábřeh
CZE
96
Štengl Michal
1978
M1000
I.PKO Praha
CZE
97
Štepán Michael
1943
M750
SoKos
CZE
98
Šugár Martin
1971
M750
FIDES Brno
CZE
99
Šůcha Jan
1981
M1000
KSO Plzeň
CZE
100
Šůchová Veronika
2002
Z250
KSO Plzeň
CZE
101
Šupa Róbert
1968
M1000
FIDES Brno
CZE
102
Švejda Marek
1974
M500
I.PKO Praha
CZE
103
Tlamicha Zdeněk
1972
M1000
I.PKO Praha
CZE
104
Tomášková Dana
1964
Z500
I.PKO Praha
CZE
105
Tomečka Jiří
1974
M500
TJ Haná Prostějov
CZE
106
Trlica Josef
1952
M750
JPK Jihlava
CZE
107
Trnkal Milan
1964
M1000
TJ Haná Prostějov
CZE
108
Trnkalová Marie
1965
Z750
TJ Haná Prostějov
CZE
109
Václavek Mojmír
1964
M750
I.PKO Praha
CZE
110
Valenta Lubomír
1941
M250
I.PKO Praha
CZE
111
Valníček Jakub
1970
M1000
I.PKO Praha
CZE
112
Vanický Aleš
1974
M250
I.PKO Praha
CZE
113
Vatalová Jaroslava
1962
Z750
I.PKO Praha
CZE
114
Vavřík Jaroslav
1981
M750
I.PKO Praha
CZE
115
Vilím Pavel
1990
M750
I.PKO Praha
CZE
116
Vranovský Jaroslav
1956
M250
SKZP Znojmo
CZE
117
Zbořilová Dana
1975
Z1000
TJ Haná Prostějov
CZE
118
Zeman Jaroslav
1967
M750
I.PKO Praha
CZE
119
Zezula František
1965
M1000
FIDES Brno
CZE
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.