Zimné plávanie - 2. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 11.03.2017

Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake mapa

Preteky v zimnom plávaní.
1. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Trate: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Bendl Jan1968M1000I.PKO PrahaCZE
2Bill Alan1992M100Ladovi suflikanti bratislavaSVK
3Bohdanecká Dita1978Z250I.PKO PrahaCZE
4Böhm Jan1979M1000FIDES BrnoCZE
5Crha Jan1962M500PK ZábřehCZE
6Čadil Vladimír1962M750I.PKO PrahaCZE
7Čápová Alena1964Z100I.PKO PrahaCZE
8Čudanová Vlasta1950Z1000I.PKO PrahaCZE
9Demlova Alena1971Z750SYPACZE
10Drdla Vojtěch1979M500JPK JihlavaCZE
11Dzuba Andrej1942M250FIDES BrnoCZE
12Erbas Bilim1990Z100WienAUT
13Fialová Vladimíra1947Z500FIDES BrnoCZE
14Fölklová Dana1962Z250SoHKSVK
15Franek Roman1976M500SKZP ZnojmoCZE
16Griesser-stermscheg Martina1980Z250WienAUT
17Haizer Martin1979M500Ľadové medvede BratislavaSVK
18Hajdiaková Darina1954Z100Delfíny Zlaté pieskySVK
19Hájek Jiří1947M250I.PKO PrahaCZE
20Hallama Eva1980Z250WienAUT
21Hanáček Martin1976M500FIDES BrnoCZE
22Harant-pecha Miroslav1958M750JPK JihlavaCZE
23Harantová-pechová Marcela1966Z250JPK JihlavaCZE
24Havel Jaromír1953M500I.PKO PrahaCZE
25Havel Roman1963M750I.PKO PrahaCZE
26Hejkrlík Filip1979M1000I.PKO PrahaCZE
27Hejkrlík Jiří1948M1000I.PKO PrahaCZE
28Hess Miroslav1948M750I.PKO PrahaCZE
29Hlavatý Karol1949M750LMBSVK
30Holý Jan1981M750SoHKCZE
31Homolka Martin1989M1000FIDES BrnoCZE
32Horvath Tomas1979M250PK Elements BASVK
33Hoštáková Viera1954Z250I.PKO PrahaCZE
34Hrdý Zdeněk1955M750ČOUPrCZE
35Hrubeš Michal1969M1000SyPaCZE
36Hubáček Jan1947M500TJ Haná ProstějovCZE
37Hvižď Bohumil1955M500PK ZábřehCZE
38Chaloupka Bohumil1960M500ČOUPrCZE
39Jančík Mojmír1963M1000FIDES BrnoCZE
40Jenšovský Jindřich1962M1000SKZP ZnojmoCZE
41Ježek Otakar1965M1000TJ Haná ProstějovCZE
42Ježková Gabriela1969Z1000TJ Haná ProstějovCZE
43Jirsáková Katarína1972Z750I.PKO PrahaCZE
44Juřenová Alena1958Z750I.PKO PrahaCZE
45Kacian Ján1948M750SkalicaSVK
46Kalina Lukáš1982M750JPK JihlavaCZE
47Kapeller Johannes1970M500WienAUT
48Keller Karl1980M500WienAUT
49Killar Marek1968M500PK ZábřehCZE
50Kirschner, Alexander1952M500BratislavaSVK
51Koberl Josef1976M1000WienAUT
52Kobrzek Filip1979M1000I.PKO PrahaCZE
53Kolář Karel1969M750TJ Haná ProstějovCZE
54Kolář Vladimír1947M750I.PKO PrahaCZE
55Kollár Tomáš1987M250Ľadoví šuflikantiSVK
56Kosař František1948M750I.PKO PrahaCZE
57Kostyal Michal1988M100serpentine swimming clubSVK
58Košecký Marek1974M250SoHKSVK
59Koukalová Hana1967Z1000Spartak ChoceňCZE
60Kouřil Pavel1952M750FIDES BrnoCZE
61Kouřilová Iva1989Z250FIDES BrnoCZE
62Kouřilová Sylva1957Z500FIDES BrnoCZE
63Krčmařová Alena1943Z250JPK JihlavaCZE
64Kreuz Petr1941M250I.PKO PrahaCZE
65Křížek Lubomír1959M500SyPa-PardubiceCZE
66Kubalík Čestmír1960M500PK ZábřehCZE
67Kubanová Věra1958Z500TJ Haná ProstějovCZE
68Kubányiová Zuzana1978Z100Seredský spolok zimných plavcovSVK
69Kugler Pavol1974M1000Slovenské ľadové medvedeSVK
70Kuřina Jiří1960M1000SoHKCZE
71Landa Ivan1955M1000I.PKO PrahaCZE
72Lavička Petr1970M250JPK JihlavaCZE
73Lubomír Pelech1946M500SKZP ZnojmoCZE
74Makai Zoltan1976M500FiBrSVK
75Malenda Elmar1990M100WienAUT
76Marek Ivan1955M750FIDES BrnoCZE
77Marek Petr1962M250TJ Haná ProstějovCZE
78Marková Helena1963Z750FIDES BrnoCZE
79Martínková Jitka1956Z500I.PKO PrahaCZE
80Masár Ivan1977M100TBMSVK
81Maškovič Miloš1968M250Sereďský Spolok Zimných PlavcovSVK
82Mašová Jarmila1959Z750FIDES BrnoCZE
83Matějka Antonín1958M750SKZP ZnojmoCZE
84Matuštík Svatopluk1956M750FIDES BrnoCZE
85Matuštíková Jana1957Z750FIDES BrnoCZE
86Mikuláš Marek1973M250Seredský spolok zimných plavcovSVK
87Nekula Jan1948M500JPK JihlavaCZE
88Němčíková Daniela1970Z750TJ Haná ProstějovCZE
89Neuhybel Peter1977M250Delfiny ZPSVK
90Novák Petr1951M750I.PKO PrahaCZE
91Nováková Iveta1991Z750SCPAPCZE
92Nováková Renata1997Z1000SCPAPCZE
93Novotná Mirka1964Z1000SoHK BratislavaCZE
94Nyary Richard1976M1000Fides BrnoSVK
95Nykel Lumír1967M750I.PKO PrahaCZE
96Okurková Magda1991Z1000FIDES BrnoCZE
97Ostrihoňová Andrea1963Z250ĽMBSVK
98Ostrochovský Ján1979M1000Slovenské Ľadové Medvede, IISA SlovakiaSVK
99Pácl Bohumil1940M500TJ Haná ProstějovCZE
100Palušák Juraj1983M100Spišská Nová VesSVK
101Pavézková Helena1958Z750FIDES BrnoCZE
102Pečenka Ladislav1963M500Ľadové Medvede BratislavaSVK
103Pék Dezider1973M1000FIDES BrnoCZE
104Pék Ondrej1973M1000FIDES BrnoCZE
105Pelikán Lubomír1969M1000FIDES BrnoCZE
106Pelíšek Jan1999M1000TJ Haná ProstějovCZE
107Petruňa Michal1973M500ČOUPrSVK
108Pilát Tomáš1980M1000I.PKO PrahaCZE
109Pinta Pavel1956M750I.PKO PrahaCZE
110Podmelová Eliška1983Z1000FIDES BrnoCZE
111Pohořelý Michal1987M1000ČOUPrCZE
112Pospíšil Jiří1961M750FIDES BrnoCZE
113Procházková Pavlína1964Z750I.PKO PrahaCZE
114Prokop Tomáš1975M1000I.PKO PrahaCZE
115Pullmann Josef1957M750JPK JihlavaCZE
116Ružekova Adriana1971Z100Trnavskí Bíli MedediSVK
117Schmidtová Eva1958Z500SoHKSVK
118Slabý Jan1971M500I.PKO PrahaCZE
119Sláma Zdeněk1978M1000I.PKO PrahaCZE
120Slanina Michal1990M1000FIDES BrnoCZE
121Sobotka Roman1970M100TBMSVK
122Sojka Luboš1979M500SoHKSVK
123Spurný Robert1973M750DZP TJ HodolanyCZE
124Stejskal Libor1967M750I.PKO PrahaCZE
125Strigáč Ján1994M500SoHKSVK
126Suchopa Radomír1956M1000FIDES BrnoCZE
127Šagát Juraj1995M100BratislavaSVK
128Šlajs Petr1990M1000I.PKO PrahaCZE
129Šlehoverová Lenka1982Z750SlPlCZE
130Špinová Michaela1970Z250SoHKCZE
131Špottová Adriana1967Z750SyPaCZE
132Štencl Milan1976M500PK ZábřehCZE
133Štengl Michal1978M1000I.PKO PrahaCZE
134Štepán Michael1943M750SoKosCZE
135Šugár Martin1971M750FIDES BrnoCZE
136Šůcha Jan1981M1000KSO PlzeňCZE
137Šůchová Veronika2002Z250KSO PlzeňCZE
138Šupa Róbert1968M1000FIDES BrnoCZE
139Švejda Marek1974M500I.PKO PrahaCZE
140Tham Martin1993M250Ľadoví Šuflikanti BratislavaSVK
141Tlamicha Zdeněk1972M1000I.PKO PrahaCZE
142Tomášková Dana1964Z500I.PKO PrahaCZE
143Tomečka Jiří1974M500TJ Haná ProstějovCZE
144Tonhajzer Vojtech1958M250Pohronské ľadové medvedeSVK
145Trlica Josef1952M750JPK JihlavaCZE
146Trnkal Milan1964M1000TJ Haná ProstějovCZE
147Trnkalová Marie1965Z750TJ Haná ProstějovCZE
148Václavek Mojmír1964M750I.PKO PrahaCZE
149Valenta Lubomír1941M250I.PKO PrahaCZE
150Valníček Jakub1970M1000I.PKO PrahaCZE
151Vanický Aleš1974M250I.PKO PrahaCZE
152Vatalová Jaroslava1962Z750I.PKO PrahaCZE
153Vavřík Jaroslav1981M750I.PKO PrahaCZE
154Vilím Pavel1990M750I.PKO PrahaCZE
155Vranovský Jaroslav1956M250SKZP ZnojmoCZE
156Zamyslov Andrej1974M1000MoskvaRUS
157Záriš Dušan1971M250LMBSVK
158Zbořilová Dana1975Z1000TJ Haná ProstějovCZE
159Zeman Jaroslav1967M750I.PKO PrahaCZE
160Zezula František1965M1000FIDES BrnoCZE