Hornoturčiansky akvatlon, 22.04.2017
Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Nádeje B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (do 10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
6 | Mních Lukáš | 2009 | M9- | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 00:53,0 | 1 | 5 | 00:52,4 |
7 | Adamová Lenka | 2009 | Z9- | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 00:54,0 | 1 | 5 | 00:54,1 |
16 | Pawlus Matej | 2008 | M9- | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 01:03,0 | 2 | 5 | 00:47,5 |
18 | Brňák Dávid | 2011 | M9- | motigo | SVK | 01:15,0 | 2 | 5 | 01:22,0 |
25 | Hadžega Patrik | 2006 | M10 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 01:30,0 | 3 | 5 | 01:46,8 |
26 | Miklóšová Karolínka | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:30,0 | 3 | 5 | 01:46,8 |
35 | Štilcová Ema | 2007 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:41,0 | 4 | 5 | 01:39,1 |
36 | Dominová Viktória | 2007 | Z10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:42,0 | 4 | 5 | 01:41,1 |
43 | Mareček Matej | 2007 | M10 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 01:54,0 | 5 | 5 | 01:52,9 |
49 | Pawlus Oliver | 2006 | M10 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 02:00,0 | 6 | 5 | 01:56,9 |
56 | Vráblová Margaréta | 2005 | Z12 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 02:35,0 | 7 | 5 | 02:44,2 |
60 | Bátovský Boris | 2005 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:36,0 | 7 | 5 | 02:50,7 |
68 | Katreniaková Zuzka | 2004 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:49,0 | 8 | 5 | 02:52,2 |
66 | Salazar Stefania | 2005 | Z12 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 02:45,0 | 8 | 5 | 02:55,0 |
76 | Vakula Bruno | 2005 | M12 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 03:15,0 | 9 | 5 | |
80 | Poole Alexander | 2005 | M12 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 04:00,0 | 10 | 5 | 03:26,4 |
87 | Vrábel Jozef | 2002 | M14 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 05:15,0 | 11 | 5 | 05:31,4 |
88 | Koren Matus Jakub | 2002 | M14 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 05:17,0 | 11 | 5 | 05:38,9 |
182 | Gajdošová Natália | 2003 | Z14 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 05:44,0 | 12 | 5 | |
97 | Ivanovová Eliška | 2002 | Z14 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 05:41,0 | 12 | 5 | |
105 | Hájnik Michal | 2003 | M14 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 07:00,0 | 13 | 5 | 07:01,7 |
183 | Linkeschová Lucia | 2001 | Z16 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 12:30,0 | 14 | 5 | 12:56,0 |
113 | Cícer Andrej | 2001 | M16 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 12:30,0 | 14 | 5 | 13:15,3 |
122 | Skalnik Martin | 1966 | M50 | TRIKLUB Bratislava | SVK | 13:32,0 | 15 | 5 | 13:32,0 |
121 | Polák Juraj | 1998 | M18 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 13:30,0 | 15 | 5 | 14:02,0 |
132 | Ignačáková Dana | 1993 | Z20 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 14:10,0 | 16 | 5 | |
131 | Miklóšová Ivona | 1996 | Z20 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 14:10,0 | 16 | 5 | 14:41,7 |
181 | Gajdošová Ivana | 1997 | Z20 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 15:00,0 | 17 | 5 | 15:06,8 |
141 | Konečný Krištof | 2001 | M16 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 15:00,0 | 17 | 5 | 15:53,3 |
149 | Vančo Michal | 2000 | M16 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:24,0 | 18 | 5 | |
150 | Kašubová Aneta | 2000 | Z18 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 16:30,0 | 18 | 5 | 16:30,2 |
159 | Šteller Peter | 1970 | M40 | Senec | SVK | 18:00,0 | 19 | 5 | |
160 | Hrubcinova Slivonova Vladka | 1976 | Z40 | - nezistený - | SVK | 18:15,0 | 19 | 5 | 18:08,4 |
184 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z14 | MPK DK | SVK | 07:00,0 | 20 | 5 | 06:03,9 |
168 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 21:00,0 | 20 | 5 | 20:08,3 |
173 | Mojžitová Lucia | 1976 | Z40 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 26:00,0 | 21 | 5 | 27:41,2 |