Hornoturčiansky akvatlon, 22.04.2017

Zlaté kúpele Turčianske Teplice

Nádeje B chlapci/dievčatá (do 9 rokov): 50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (do 10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh
Pozvánka a propozície na STÚ stránke.

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
58Adam Slavomír2004M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:35,07202:39,7
9Adamčová Agáta2008Z9-motigoSVK00:55,01100:51,8
7Adamová Lenka2009Z9-TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK00:54,01500:54,1
45Adamove Jakub2006M10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:54,05401:38,6
109Arnold Oliver1999M183NITY Triathlon team BartislavaSVK11:50,014412:46,6
42Badžgoňova Lucia2007Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:54,052
101Balamucky Aleš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:00,012106:10,6
147Baluch Ladislav1974M40TDMK KrompachySVK16:00,018216:39,3
14Baluchová Nela2009Z9-ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK01:01,02200:52,0
116Barto Aurel2001M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK12:45,015313:06,3
60Bátovský Boris2005M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:36,07502:50,7
195Belan Andrej2000M163ntSVK13:45,014:32,1
127Bičanová Margaréta2001Z16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK13:50,016414:06,9
18Brňák Dávid2011M9-motigoSVK01:15,02501:22,0
112Brunovský Simon1993M20TRIAX BratislavaSVK12:15,014212:32,5
156Bulík Igor1985M20motigoSVK17:30,019418:08,7
205Bulíková Lucia1988Z20motigoSVK19:00,020318:57,6
165Bursik Michal1960M50ŽilinaSVK19:00,0203
113Cícer Andrej2001M16ŠK ATÓM LeviceSVK12:30,014513:15,3
201Cícerová Laura2009Z9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:51,01200:51,4
158Cisár Jaroslav1961M50Slávia TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK17:50,019218:22,9
94Čellárová Veronika2002Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:28,012405:44,4
83Daňová Zuzana2002Z14KP AQUACITY PopradSVK05:00,011305:22,9
36Dominová Viktória2007Z10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:42,04501:41,1
37Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:42,04101:41,5
51Dulla Matúš2005M12T.A.T. MartinSVK00:35,010103:58,6
78Dunčko Dominik2005M12ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK03:47,010403:43,9
148Dvorská Ivana1999Z18ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK16:15,018216:51,8
8Ferianc Filip2008M9-motigoSVK00:55,01100:48,6
65Foltínová Kristína2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:45,08402:46,5
180Fotul Branislav2005M12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK03:46,010303:34,7
139Fotul Gregor1976M40TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK15:00,017214:13,4
3Fotul Richard2008M9-TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:50,01400:46,6
38Fotulová Alexandra2007Z10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:50,04101:41,0
181Gajdošová Ivana1997Z20TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK15:00,017515:06,8
182Gajdošová Natália2003Z14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK05:44,0125
30Gajdošová Žaneta2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:35,04301:40,8
164Gondžúr Juraj1977M40- nezistený -SVK19:00,020419:58,7
110Grman Matej2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:50,014412:18,6
25Hadžega Patrik2006M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:30,03501:46,8
105Hájnik Michal2003M14TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK07:00,013507:01,7
79Hájniková Anna2004Z12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK04:00,010204:16,4
13Hájniková Zuzana2008Z9-TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:00,02401:17,0
194Hájny Marián1988M20RTTSVK16:00,017:39,4
125Hamrák Richard1997M20TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK13:45,016314:00,1
64Haulíková Paulína2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:45,08202:49,2
202Hazuchová Líza2002Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:28,012405:38,3
192Hodál Robert1998M18triax bratislavaSVK14:15,021414:07,9
185Hozáková Dominika2000Z16Trian ŠK UMBSVK17:00,021119:13,3
144Hric Juraj1999M18ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK15:48,018314:00,1
17Hričina Andrej2010M9-ŠK ATÓM LeviceSVK01:15,02101:10,7
96Hrtan Mato2002M143NITY Triathlon team BartislavaSVK05:30,012205:45,9
206Hrtan Zoltán1971M403NITY Triathlon team BartislavaSVK22:00,0213
160Hrubcinova Slivonova Vladka1976Z40- nezistený -SVK18:15,019518:08,4
132Ignačáková Dana1993Z20Prestigio Realiz team BASVK14:10,0165
97Ivanovová Eliška2002Z14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK05:41,0125
103Jánošová Karin2002Z14ŠK ATÓM LeviceSVK06:06,0134
167Jánošová Miroslava1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:00,0202
92Jenčušová Nora2002Z14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK05:25,012305:35,4
174Jesenská Kristína2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK12:48,015313:09,2
11Káclová Dominika2008Z9-motigoSVK00:58,02300:57,2
12Kallová Ella2009Z9-motigoSVK00:58,02401:00,2
41Kallová Sofia2007Z10motigoSVK01:52,05402:04,6
150Kašubová Aneta2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK16:30,018516:30,2
102Kašubová Karolína2003Z14KPŠ NEREUS ŽilinaSVK06:05,013406:09,5
19Katreniak Ján2006M10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:21,03301:23,9
68Katreniaková Zuzka2004Z12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:49,08502:52,2
104Keszöcze Jakub2003M143NITY Triathlon team BartislavaSVK06:25,013206:43,6
134Kochajda Rudolf1973M40- nezistený -SVK14:20,016114:55,6
188Kolenová Blanka1972Z40Aquapark TKSVK22:00,020122:27,7
135Konečný Damián2001M16Prestigio Realiz team BASVK14:35,017315:44,2
145Konečný Daniel1971M40- nezistený -SVK15:50,018416:10,5
141Konečný Krištof2001M16Prestigio Realiz team BASVK15:00,017515:53,3
40Korbel Jakub2006M10- nezistený -SVK01:50,05301:55,4
88Koren Matus Jakub2002M143NITY Triathlon team BartislavaSVK05:17,011505:38,9
133Koreňová Tereza Rebeka1999Z183NITY Triathlon team BartislavaSVK14:12,016115:17,0
187Kovaľák Marko2002M14Nereus ŽilinaSVK05:36,013105:47,0
118Kozlovský Matúš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:59,015413:48,8
193Krížik Michal1992M20-SVK19:40,019:53,4
161Krížik Rudolf1968M40- nezistený -SVK18:30,019118:46,6
168Laktišová Hana1973Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:00,020520:08,3
48Laktišová Simona2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:57,06201:56,8
183Linkeschová Lucia2001Z16TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK12:30,014512:56,0
53Lizák Filip2004M12Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK02:25,07302:37,0
52Lörinc Šimon2004M12ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK02:16,07302:22,2
55Mácsaiová Jana2004Z12ŠK AQUASPORT LeviceSVK02:32,07402:35,4
62Magnerová Petra2005Z12T.A.T. MartinSVK02:42,083
153Machálková Anežka1970Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK16:35,018116:59,6
126Machálková Petra2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:45,0163
21Mandak Alex2007M10ŠK ATÓM LeviceSVK01:24,03401:19,0
5Marček Matej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:52,01200:50,0
207Marčeková Viktória2004Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:00,09303:04,0
43Mareček Matej2007M10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:54,05501:52,9
75Marjaková Nikola2004Z12Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK03:15,09403:06,1
114Matúšek Tomáš1987M20- nezistený -SVK12:30,014114:02,3
89Mesárošová Martina2003Z14Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK05:17,011105:24,0
120Micek Marek1985M20TRIAX BratislavaSVK13:15,0152
204Michalec Dušan1974M40Športový triatlonový klub PezinokSVK17:40,019218:07,6
82Michaličkova Zuzana2002Z14KPŠ NEREUS ŽilinaSVK05:00,011405:03,9
131Miklóšová Ivona1996Z203NITY Triathlon team BartislavaSVK14:10,016514:41,7
169Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:15,020121:46,3
26Miklóšová Karolínka2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:30,03501:46,8
175Mikuška Richard2008M9-ŠK ATÓM LeviceSVK00:55,52100:56,0
170Minarič Martin1988M20motigoSVK22:00,021419:17,1
189Mináriková Alexandra2000Z16nereus ŽilinaSVK17:03,020216:54,2
15Minarovič Juraj2008M9-Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:03,02200:52,8
6Mních Lukáš2009M9-ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK00:53,01500:52,4
173Mojžitová Lucia1976Z40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK26:00,021527:41,2
29Moravská Debora2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:35,04301:35,9
73Moravská Tamara2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK03:15,09403:16,6
20Moskáľová Margaréta2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:22,03301:23,9
27Naňová Sofia2006Z10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:33,03101:33,0
90Neupaverová Karolína2003Z14KP AQUACITY PopradSVK05:20,0111
119Obergries Boris2000M16New-wave multisport Banská BystricaSVK13:00,015213:58,5
54Paulíny Šimon2005M12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:29,074
85Paulínyová Ema2002Z14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:12,0112
108Pavuk Marek1999M18ŠK AQUASPORT LeviceSVK11:30,014311:55,3
16Pawlus Matej2008M9-Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:03,02500:47,5
49Pawlus Oliver2006M10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK02:00,06501:56,9
39Peško Michal2007M10TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK01:50,05301:47,1
2Petráš Andrej2008M9-Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK00:48,01400:50,0
24Petráš Jakub2006M10Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK01:28,03201:30,0
91Piatriková Margaréta2002Z14ŠK AQUASPORT LeviceSVK05:25,012305:37,9
63Pivarčiová Nikol2005Z12ŠK ATÓM LeviceSVK02:44,08302:51,3
81Podhorná Ema2002Z14Športový triatlonový klub PezinokSVK04:50,011304:57,3
155Podolinčáková Gabriela1999Z18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK17:30,019417:38,2
121Polák Juraj1998M183NITY Triathlon team BartislavaSVK13:30,015514:02,0
137Poláková Katarína1995Z20TRIAX BratislavaSVK14:40,017315:01,2
80Poole Alexander2005M12Prestigio Realiz team BASVK04:00,010503:26,4
178Popovičová Loriána2005Z12TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK02:44,08402:43,0
179Popovičová Viviána2008Z9-TRIATLONOVÝ KLUB KošiceSVK00:45,01300:45,8
32Porubská Tatiana2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:38,04401:39,3
143Purgat Lukáš2000M16TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK15:26,0183
77Pustaiová Patrícia2005Z12ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK03:19,09103:08,6
162Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK18:36,019119:09,0
100Pytel Tomáš2002M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:00,013305:41,9
50Pytelová Janka2006Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK02:00,06101:38,7
191Račko Michal2000M16triaxSVK14:00,021313:42,0
70Rebidáš Šimon2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:53,08102:50,9
128Remiš Patrik1994M20- nezistený -SVK13:50,016414:29,1
151Repčík Marek1976M40- nezistený -SVK16:30,018116:45,2
166Rohár Ivan1972M40TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK19:55,020420:15,9
67Rohárová Rebecca2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:45,08202:55,2
10Rončkevičová Radka2008Z9-motigoSVK00:55,02300:48,3
33Rudolphi Mia Sophie2007Z10ŠK ATÓM LeviceSVK01:38,04201:40,0
23Salazar Francesco2006M103NITY Triathlon team BartislavaSVK01:27,03201:25,2
66Salazar Stefania2005Z123NITY Triathlon team BartislavaSVK02:45,08502:55,0
72Selecká Tereza2005Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK03:03,09302:59,6
99Serafín Juraj2003M14Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK06:00,013306:09,8
61Siekelová Emma2004Z12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK02:40,07102:42,8
124Simonides Samuel1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:40,015114:02,6
138Siváček Marián1989M20TRIAX BratislavaSVK14:50,017213:32,1
122Skalnik Martin1966M50TRIKLUB BratislavaSVK13:32,015513:32,0
140Slafkovská Gabriela1977Z40pro-body triatlon team KošiceSVK15:00,017114:23,9
57Slimák Adam2004M12KP AQUACITY PopradSVK02:35,07202:42,6
1Slimáková Linda2008Z9-KP AquacitySVK00:45,01300:44,3
142Slivka Matej2001M16Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK15:00,0171
47Slivonova Vanesska2007Z10- nezistený -SVK01:54,05101:54,3
177Slodičák Bohumil1987M20motigoSVK30:00,021124:22,6
203Smetana Marek1997M203NITY Triathlon team BartislavaSVK11:30,014311:52,5
130Smetana Martin1998M183NITY Triathlon team BartislavaSVK14:00,016214:56,4
84Smik Damián2002M14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK05:04,0114
93Smik Sebastian2002M14ŠK IGLOVIA Spišská Nová VesSVK05:28,012205:32,9
22Snováková Bibiana2007Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:26,03401:27,0
44Stuchliková Alexandra2006Z10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:54,06301:52,7
59Suchý Gabriel2004M12ŠK ATÓM LeviceSVK02:36,07102:52,9
117Súkeník Jozef2000M16KPŠ NEREUS ŽilinaSVK12:59,015413:09,1
176Szabóová Zuzana1979Z20TRIKLUB PopradSVK14:45,0174
184Ščerbíková Ivana2002Z14MPK DKSVK07:00,020506:03,9
34Ščerbíková Kika2006Z10Mestský plavecký klub Dolný KubínSVK01:40,04201:31,9
31Šoltés Peter2007M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:37,04402:09,5
123Špiriak Matej1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:40,015113:51,4
74Štanceľ Félix2005M12Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK03:15,09203:13,5
159Šteller Peter1970M40SenecSVK18:00,0195
35Štilcová Ema2007Z10- nezistený -SVK01:41,04501:39,1
28Tavačiak Timotej2006M10TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK01:34,03101:32,0
146Tavačová Barbora1993Z20KPŠ NEREUS ŽilinaSVK15:50,018416:25,0
69Tesárová Katarína2004Z12TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK02:50,08102:55,9
136Titková Viktória2000Z16ŠK ATÓM LeviceSVK14:40,017415:03,5
111Tolkunov Tomáš1998M18TRIAX BratislavaSVK12:15,014212:27,2
106Tolnai Mate2003M14motigoSVK08:30,013108:13,6
98Tóth Šimon2002M14TRIAN ŠK UMB Banská BystricaSVK05:58,012105:44,3
186Trosko Tomáš1986M20motigoSVK17:30,021217:43,9
86Ulbricht Adam2002M14Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK05:14,011205:24,6
46Vakula Benjamin2006M10Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK01:54,06401:44,5
76Vakula Bruno2005M12Triatlonový klub Žabka ČadcaSVK03:15,095
149Vančo Michal2000M16TRIATLON TEAM TrnavaSVK16:24,0185
87Vrábel Jozef2002M14TRISPORT Nová DubnicaSVK05:15,011505:31,4
172Vrabel Lubomir1976M40- nezistený -SVK25:00,021222:30,0
56Vráblová Margaréta2005Z12TRISPORT Nová DubnicaSVK02:35,07502:44,2
154Zavadská Alexandra2000Z18KPŠ NEREUS ŽilinaSVK16:54,019317:16,2
152Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK16:35,019316:29,9
115Žáčik Šimon1991M20SMTA NitraSVK12:30,014112:34,7
129Žlkovan Jakub2000M16ŠK AQUASPORT LeviceSVK14:00,0162