Hornoturčiansky akvatlon, 22.04.2017
Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Nádeje B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (do 10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.
Výsledky po plávaní
1. 50m nádeje (beh 250m): 50 m - 250 m
Počet pretekárov:4
Výsledky po plávaní
2. 100m nádeje (beh 500m): 100 m - 500 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 47 | Slivonova Vanesska | 2007 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:54,0 | 5 | 1 | 01:54,3 |
1 | 37 | Drahovská Eliška | 2007 | Z10 | ŠBR Piešťany | SVK | 01:42,0 | 4 | 1 | 01:41,5 |
1 | 28 | Tavačiak Timotej | 2006 | M10 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 01:34,0 | 3 | 1 | 01:32,0 |
2 | 27 | Naňová Sofia | 2006 | Z10 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 01:33,0 | 3 | 1 | 01:33,0 |
3 | 38 | Fotulová Alexandra | 2007 | Z10 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | SVK | 01:50,0 | 4 | 1 | 01:41,0 |
1 | 50 | Pytelová Janka | 2006 | Z10 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 02:00,0 | 6 | 1 | 01:38,7 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
3. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 61 | Siekelová Emma | 2004 | Z12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:40,0 | 7 | 1 | 02:42,8 |
2 | 70 | Rebidáš Šimon | 2005 | M12 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 02:53,0 | 8 | 1 | 02:50,9 |
3 | 59 | Suchý Gabriel | 2004 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:36,0 | 7 | 1 | 02:52,9 |
4 | 77 | Pustaiová Patrícia | 2005 | Z12 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 03:19,0 | 9 | 1 | 03:08,6 |
5 | 51 | Dulla Matúš | 2005 | M12 | T.A.T. Martin | SVK | 00:35,0 | 10 | 1 | 03:58,6 |
1 | 69 | Tesárová Katarína | 2004 | Z12 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 02:50,0 | 8 | 1 | 02:55,9 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
4. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
- | 90 | Neupaverová Karolína | 2003 | Z14 | KP AQUACITY Poprad | SVK | 05:20,0 | 11 | 1 | ??? |
1 | 89 | Mesárošová Martina | 2003 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:17,0 | 11 | 1 | 05:24,0 |
2 | 106 | Tolnai Mate | 2003 | M14 | motigo | SVK | 08:30,0 | 13 | 1 | 08:13,6 |
1 | 187 | Kovaľák Marko | 2002 | M14 | Nereus Žilina | SVK | 05:36,0 | 13 | 1 | 05:47,0 |
1 | 98 | Tóth Šimon | 2002 | M14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05:58,0 | 12 | 1 | 05:44,3 |
2 | 101 | Balamucky Aleš | 2002 | M14 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 06:00,0 | 12 | 1 | 06:10,6 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
5. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 114 | Matúšek Tomáš | 1987 | M20 | - nezistený - | SVK | 12:30,0 | 14 | 1 | 14:02,3 |
2 | 134 | Kochajda Rudolf | 1973 | M40 | - nezistený - | SVK | 14:20,0 | 16 | 1 | 14:55,6 |
3 | 151 | Repčík Marek | 1976 | M40 | - nezistený - | SVK | 16:30,0 | 18 | 1 | 16:45,2 |
4 | 161 | Krížik Rudolf | 1968 | M40 | - nezistený - | SVK | 18:30,0 | 19 | 1 | 18:46,6 |
1 | 133 | Koreňová Tereza Rebeka | 1999 | Z18 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 14:12,0 | 16 | 1 | 15:17,0 |
2 | 188 | Kolenová Blanka | 1972 | Z40 | Aquapark TK | SVK | 22:00,0 | 20 | 1 | 22:27,7 |
1 | 123 | Špiriak Matej | 1998 | M18 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 13:40,0 | 15 | 1 | 13:51,4 |
2 | 124 | Simonides Samuel | 1998 | M18 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 13:40,0 | 15 | 1 | 14:02,6 |
3 | 153 | Machálková Anežka | 1970 | Z40 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 16:35,0 | 18 | 1 | 16:59,6 |
4 | 177 | Slodičák Bohumil | 1987 | M20 | motigo | SVK | 30:00,0 | 21 | 1 | 24:22,6 |
1 | 162 | Putala Martin | 1965 | M50 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 18:36,0 | 19 | 1 | 19:09,0 |
1 | 140 | Slafkovská Gabriela | 1977 | Z40 | pro-body triatlon team Košice | SVK | 15:00,0 | 17 | 1 | 14:23,9 |
2 | 169 | Miklóšová Jana | 1972 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 21:15,0 | 20 | 1 | 21:46,3 |
1 | 115 | Žáčik Šimon | 1991 | M20 | SMTA Nitra | SVK | 12:30,0 | 14 | 1 | 12:34,7 |
2 | 185 | Hozáková Dominika | 2000 | Z16 | Trian ŠK UMB | SVK | 17:00,0 | 21 | 1 | 19:13,3 |
- | 142 | Slivka Matej | 2001 | M16 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 15:00,0 | 17 | 1 | DNS |
Počet pretekárov:16