Hornoturčiansky akvatlon, 22.04.2017
Zlaté kúpele Turčianske Teplice
Nádeje B chlapci/dievčatá (do 9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (do 10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.
Výsledky po plávaní
4. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 81 | Podhorná Ema | 2002 | Z14 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 04:50,0 | 11 | 3 | 04:57,3 |
2 | 82 | Michaličkova Zuzana | 2002 | Z14 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 05:00,0 | 11 | 4 | 05:03,9 |
3 | 83 | Daňová Zuzana | 2002 | Z14 | KP AQUACITY Poprad | SVK | 05:00,0 | 11 | 3 | 05:22,9 |
- | 84 | Smik Damián | 2002 | M14 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 05:04,0 | 11 | 4 | ??? |
- | 85 | Paulínyová Ema | 2002 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05:12,0 | 11 | 2 | ??? |
1 | 86 | Ulbricht Adam | 2002 | M14 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 05:14,0 | 11 | 2 | 05:24,6 |
2 | 87 | Vrábel Jozef | 2002 | M14 | TRISPORT Nová Dubnica | SVK | 05:15,0 | 11 | 5 | 05:31,4 |
3 | 88 | Koren Matus Jakub | 2002 | M14 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 05:17,0 | 11 | 5 | 05:38,9 |
1 | 91 | Piatriková Margaréta | 2002 | Z14 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 05:25,0 | 12 | 3 | 05:37,9 |
1 | 92 | Jenčušová Nora | 2002 | Z14 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 05:25,0 | 12 | 3 | 05:35,4 |
1 | 93 | Smik Sebastian | 2002 | M14 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 05:28,0 | 12 | 2 | 05:32,9 |
2 | 94 | Čellárová Veronika | 2002 | Z14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05:28,0 | 12 | 4 | 05:44,4 |
3 | 96 | Hrtan Mato | 2002 | M14 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 05:30,0 | 12 | 2 | 05:45,9 |
- | 97 | Ivanovová Eliška | 2002 | Z14 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | SVK | 05:41,0 | 12 | 5 | ??? |
1 | 98 | Tóth Šimon | 2002 | M14 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05:58,0 | 12 | 1 | 05:44,3 |
1 | 100 | Pytel Tomáš | 2002 | M14 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 06:00,0 | 13 | 3 | 05:41,9 |
2 | 101 | Balamucky Aleš | 2002 | M14 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 06:00,0 | 12 | 1 | 06:10,6 |
- | 103 | Jánošová Karin | 2002 | Z14 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 06:06,0 | 13 | 4 | ??? |
1 | 184 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z14 | MPK DK | SVK | 07:00,0 | 20 | 5 | 06:03,9 |
1 | 187 | Kovaľák Marko | 2002 | M14 | Nereus Žilina | SVK | 05:36,0 | 13 | 1 | 05:47,0 |
1 | 202 | Hazuchová Líza | 2002 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:28,0 | 12 | 4 | 05:38,3 |
Počet pretekárov:21