1. Košický akvatlon, 05.03.2016
Košice, Mestská krytá plaváreň a Mestský park
3. ročníkNádeje A chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 10m behNádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 200m behNádeje C chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 400m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1km behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2km behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5km behFit muži/ženy (od 16 rokov)
200m plávanie - 1km beh
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
113 | Balog Albert | 1969 | M40 | Triatlonový klub Košice | SVK | 15:00,0 | 14 | 1 | |
99 | Baluch Ladislav | 1974 | M40 | TDM Krompachy | SVK | 15:00,0 | 14 | 2 | 16:28,2 |
93 | Ďurák Peter | 1977 | M20 | Aj My sme BEH :) | SVK | 15:30,0 | 14 | 1 | 16:18,2 |
65 | Dvorská Ivana | 1999 | Z16 | ŠK Iglovia | SVK | 12:55,9 | 14 | 3 | 16:47,0 |
96 | Fotul Gregor | 1976 | M40 | Triatlonový klub Košice | SVK | 15:00,0 | 14 | 2 | 14:57,9 |
61 | Grman Matej | 2000 | M16 | Aquasport Levice | SVK | 12:30,0 | 14 | 3 | 12:49,2 |
60 | Havašová Sára | 2000 | Z16 | ŠK Iglovia | SVK | 11:19,3 | 14 | 4 | 14:57,9 |
89 | Hikaník Martin | 1985 | M20 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 15:00,0 | 14 | 2 | |
66 | Horváth Tibor | 1999 | M16 | Prestigio Realiz team | SVK | 14:00,0 | 14 | 3 | 14:08,8 |
68 | Hric Juraj | 1999 | M16 | ŠK Iglovia | SVK | 12:04,8 | 14 | 4 | 13:49,2 |
59 | Ibošová Laura | 2000 | Z16 | Pirana Topoľčany | SVK | 12:30,0 | 14 | 3 | 12:59,5 |
64 | Koreňová Tereza Rebeka | 1999 | Z16 | 3NT Triathlon Team Bratislava | SVK | 14:59,2 | 14 | 2 | 15:17,6 |
78 | Kraviansky Daniel | 1994 | M20 | Pro-body Triatlon Team Košice | SVK | 15:00,0 | 14 | 2 | 15:17,6 |
53 | Machálková Petra | 2000 | Z16 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 11:45,0 | 14 | 4 | 14:15,4 |
54 | Marčák Lukáš | 2000 | M16 | Marea klub Košice | SVK | 11:45,0 | 14 | 4 | 15:22,2 |
86 | Petras Lukáš | 1991 | M20 | TRIKLUB Poprad | SVK | 15:30,0 | 14 | 1 | 16:37,7 |
56 | Riška Dalibor | 2000 | M16 | Triatlon Team Trnava | SVK | 14:10,3 | 14 | 3 | 14:14,7 |
67 | Stolárová Karina | 1999 | Z16 | Marea klub Košice | SVK | 11:45,0 | 14 | 4 | 15:30,9 |
85 | Tavačová Barbora | 1993 | Z20 | Triatlon Team KPŠ Nereus Žilina | SVK | 15:20,0 | 14 | 1 | 13:35,3 |
57 | Titková Viktória | 2000 | Z18 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 15:20,0 | 14 | 1 | 15:45,9 |
102 | Uhrecký Pavel | 1974 | M40 | SportDiag team | SVK | 15:00,0 | 14 | 1 | 16:45,0 |
63 | Žlkovan Jakub | 2000 | M16 | Aquasport levice | SVK | 15:00,0 | 14 | 2 | 16:26,1 |