1. Košický akvatlon, 05.03.2016

Košice, Mestská krytá plaváreň a Mestský park

3. ročník
Nádeje A chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 10m beh
Nádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 200m beh
Nádeje C chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 400m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1km beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2km beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5km beh
Fit muži/ženy (od 16 rokov) 200m plávanie - 1km beh

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
123Bajusová Barbora2010Z7-KošiceSVK00:01,01101:11,7
113Balog Albert1969M40Triatlonový klub KošiceSVK15:00,0141
99Baluch Ladislav1974M40TDM KrompachySVK15:00,014216:28,2
1Baluchová Nela2009Z7-Spišské VlachySVK01:30,01200:42,0
21Bátovský Boris2005M10ŠK Atóm LeviceSVK01:17,34301:19,6
108Bátovský Milan1971M40ŠK Atóm LeviceSVK25:10,115124:21,9
83Brunovský Simon1993M20TRIAX BRATISLAVASVK12:10,012312:58,6
52Cícer Andrej2001M14ŠK ATÓMLeviceSVK05:30,09105:21,4
2Cícerová Laura2009Z7-ŠK ATÓM LeviceSVK00:30,01400:31,9
117Cisár Jaroslav1961M50Triklub FTVŠ BratislavaSVK18:05,315218:55,9
34Cisárová Miroslava2003Z12Prestigio Realiz Team BASVK02:57,08303:05,7
31Čižmarikova Zuzana2003Z12ŠKP KošiceSVK02:35,07402:35,3
40Daňová Zuzana2002Z14KP Aquacity PopradSVK05:12,09205:19,9
7Dominová Viktória2007Z08Aquapark - triatlon, Turčianske TepliceSVK00:55,03300:53,3
74Drahovský Tadeáš1997M18ŠBR PiešťanySVK12:30,012313:13,5
119Dunčko Dominik2005M10ŠK IGLOVIASVK00:01,04401:48,3
47Dunčková Pavlína2001Z14ŠK IgloviaSVK07:11,211106:17,2
93Ďurák Peter1977M20Aj My sme BEH :)SVK15:30,014116:18,2
82Dvořáček Filip1994MFŠK Atom LeviceSVK03:30,06203:36,4
65Dvorská Ivana1999Z16ŠK IgloviaSVK12:55,914316:47,0
124Fábry Matúš2001M14KošiceSVK00:01,006:59,9
28Farkaš Jakub2003M123nity triatlon team BASVK03:20,08203:01,2
26Fiťková Martina2003Z12ŠK Atom LeviceSVK02:52,08402:59,3
16Fotul Branislav2005M10Triatlonový klub KošiceSVK01:50,05301:35,4
96Fotul Gregor1976M40Triatlonový klub KošiceSVK15:00,014214:57,9
4Fotul Richard2008M08Triatlonový klub KošiceSVK01:15,03100:58,9
11Fotulová Alexandra2007Z08Triatlonový klub KošiceSVK01:00,03200:48,3
100Gajdoš Peter1974M40SK Atom LeviceCZE23:00,015121:04,2
73Gajdošová Ivana1997Z18Triatlonový klub KošiceSVK14:45,013114:55,5
27Gajdošová Natália Mária2003Z12Triatlonový Klub KošiceSVK02:41,07302:37,0
79Gajdošová Romana1994Z20Triatlonový klub KošiceSVK12:30,012213:15,4
13Gajdošová Žaneta2007Z08SK Atom LeviceSVK00:50,02200:54,2
61Grman Matej2000M16Aquasport LeviceSVK12:30,014312:49,2
22Hájniková Anna2004Z12Triatlonový klub KošiceSVK03:50,08104:43,2
76Hamrák Richard1997M18Triatlonový klub KošiceSVK14:15,013213:50,3
20Haulíková Paulína2005Z10ŠK Atóm LeviceSVK01:17,24401:23,1
60Havašová Sára2000Z16ŠK IgloviaSVK11:19,314414:57,9
89Hikaník Martin1985M20KPŠ NEREUS ŽilinaSVK15:00,0142
126Hlač Peter1971M40SKI CHINMOY MARATHON TEAMSVK00:01,018:56,7
66Horváth Tibor1999M16Prestigio Realiz teamSVK14:00,014314:08,8
68Hric Juraj1999M16ŠK IgloviaSVK12:04,814413:49,2
46Hrtan Maťo2002M143nt BratislavaSVK05:00,09305:44,3
109Hrtan Zolo1971M403nt BratislavaSVK25:00,015124:43,7
112Iboš Zoltán1970MFPirana TopoľčanySVK04:20,06103:35,8
59Ibošová Laura2000Z16Pirana TopoľčanySVK12:30,014312:59,5
39Ivanovová Eliška2002Z14ŠK IgloviaSVK06:16,510106:14,8
125Jánoš Michal2006M10SK Atom LeviceSVK02:22,05102:58,3
106Jánoš Slavomír1972M40ŠK ATOM LeviceSVK16:49,015318:58,5
42Jánošová Karin2002Z14ŠK ATÓM LeviceSVK06:13,010206:21,6
103Jánošová Mirka1973Z40SK Atom LeviceSVK20:37,015223:05,8
44Jenčušová Nora2002Z14ŠK IgloviaSVK05:53,410305:37,3
95Kaplan Stanislav1976MFKošiceSVK02:40,064
29Keszocze Jakub2003M123NT BratislavaSVK03:15,08203:21,3
98Komjaty Stefan1974M40TRIAX BratislavaSVK14:30,013214:15,0
49Konečný Damián2001M14RealizSVK05:53,0104
110Konečný Daniel1971M40RealizSVK15:50,015416:17,4
50Konečný Krištof2001M14RealizSVK06:20,011406:13,7
36Koren Matus Jakub2002M143NT Triathlon Team BratislavaSVK06:13,210105:54,5
64Koreňová Tereza Rebeka1999Z163NT Triathlon Team BratislavaSVK14:59,214215:17,6
84Kováčová Natália1993ZFŠK ATOM LeviceSVK02:45,06202:47,4
78Kraviansky Daniel1994M20Pro-body Triatlon Team KošiceSVK15:00,014215:17,6
81Kuriačková Ivana1994Z20ŠK Atóm LeviceSVK12:30,012212:39,3
104Laktišová Hana1973Z40SK Atom LeviceSVK24:00,015121:14,6
10Laktišová Simona2007Z08SK Atom LeviceSVK01:00,03201:01,2
24Lorinc Šimon2004M12ŠK IgloviaSVK02:48,27102:31,5
105Mácsai Ladislav1973M40IRONMAN TEAM LeviceSVK14:35,013115:40,2
23Mácsaiová Jana2004Z12ŠK Aquasport LeviceSVK02:40,07402:38,3
111Machálková Anežka1970Z40Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK17:30,015317:15,7
53Machálková Petra2000Z16Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK11:45,014414:15,4
54Marčák Lukáš2000M16Marea klub KošiceSVK11:45,014415:22,2
91Martinčík Patrik1984M20ŠK Atóm LeviceSVK16:00,015416:57,8
45Máté Jakub2002M14ŠKP KOšiceSVK05:08,09205:04,8
90Miček Marek1985M20TRIAX BRATISLAVASVK13:30,013414:28,0
35Michal Hájnik2003M12Triatlonový klub KošiceSVK03:25,08103:39,1
107Miklóšová Jana1972Z40ŠK ATÓM LeviceSVK21:00,015121:19,7
12Miklóšová Karolína2007Z08ŠK Atóm LeviceSVK00:51,02100:51,9
15Mižík Adam2005M10ŠKP KošiceSVK01:26,04101:23,7
51Mižíková Alexandra2001Z14ŠKP KošiceSVK05:30,09105:39,8
9Moravská Debora2007Z08ŠK Atom LeviceSVK00:47,82300:49,0
18Moravská Tamara2005Z10ŠK Atom LeviceSVK01:32,05401:39,2
41Mudráková Hana2002Z14ŠK ATÓM LEVICESVK06:00,010206:18,8
97Nemcik Marek1975M40SUPERNOVA Triathlon TeamSVK16:15,015416:16,9
122Neufeldová Matilda2005Z10ŠKP KošiceSVK00:01,04301:16,9
30Neupaverová Karolína2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:46,37202:49,8
38Pavlák Michal2002M14Aquapark - triatlon, Turčianske TepliceSVK06:30,011306:22,7
8Peško Michal2007M08Triatlonový klub KošiceSVK01:07,03100:56,4
86Petras Lukáš1991M20TRIKLUB PopradSVK15:30,014116:37,7
92Pivarčiová Lucia1983ZFŠK Atom LeviceSVK04:50,06103:59,4
19Pivarčiová Nikol2005Z10ŠK Atom LeviceSVK01:20,04201:24,1
69Podolinčáková Gabriela1999Z18Aquapark - triatlon, Turčianske TepliceSVK16:40,015316:14,3
77Poláková Katarína1995ZF3NT BratislavaSVK02:45,06302:42,0
120Popovičová Loriana2005Z10ŠKP KošiceSVK00:01,05401:16,9
121Popovičová Viviana2008Z08ŠKP KošiceSVK00:01,02401:00,1
116Propper Igor1964M50Hotel Yasmin**** KosiceSVK19:30,015218:00,7
94Repcik Marek1976M40techwoodSVK16:10,015416:09,7
56Riška Dalibor2000M16Triatlon Team TrnavaSVK14:10,314314:14,7
58Roháčiková Beáta2000Z16Aquapark - triatlon, Turčianske TepliceSVK17:00,015318:13,9
43Roháčiková Silvia2002Z14Aquapark - triatlon, Turčianske TepliceSVK06:45,011106:58,2
37Rojtáš Peter2002M14ŠKP KošiceSVK04:55,09405:17,2
25Slimák Adam2004M12KP AquacitySVK02:47,07202:49,8
5Slimáková Linda2008Z08KP AquacitySVK00:54,03400:55,1
70Smetana Martin1998M183NT BratislavaSVK13:30,012116:10,1
88Smetana Miki1988M203NT BratislavaSVK13:30,013415:02,1
87Sopko Vladimír1990M20Triatlonový klub KošiceSVK12:00,012412:39,3
67Stolárová Karina1999Z16Marea klub KošiceSVK11:45,014415:30,9
80Suchá Radka1994Z20Triax BratislavaSVK14:10,013314:28,2
33Svistáková Ráchel2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:48,77102:46,9
71Špiriak Matej1998M18Aquapark triatlon Turčianske TepliceSVK13:45,013314:15,3
85Tavačová Barbora1993Z20Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK15:20,014113:35,3
57Titková Viktória2000Z18ŠK ATÓM LeviceSVK15:20,014115:45,9
118Tobiaš Peter1949M50TRIKLUB FTVŠ BratislavaSVK20:00,015220:53,3
72Tolkunov Tomáš1998M18Triax BratislavaSVK11:55,012412:39,3
48Toma Jakub2001M14ŠK Atóm LeviceSVK06:30,011206:22,7
101Tomčík Erik1974M40-SVK19:30,015221:45,3
17Tomová Nina2005Z10ŠK Atóm LeviceSVK01:55,05201:43,7
75Tóthová Iveta1997Z18Triax BratislavaSVK13:00,012113:47,9
102Uhrecký Pavel1974M40SportDiag teamSVK15:00,014116:45,0
55Vančo Michal2000M16Triatlon Team TrnavaSVK17:10,215319:39,9
6Viziová Viktória2007Z08ŠKP KošiceSVK00:38,22400:40,2
32Vlčková Dáša2003Z12KP AQUACITY PopradSVK02:45,07302:43,4
3Vlčková Linda2009Z7-KP AQUACITY PopradSVK01:20,71300:38,1
62Zavadská Alexandra2000Z16Triatlon Team KPŠ Nereus ŽilinaSVK17:50,015218:03,6
115Zboňák Ivan1965M50T.A.T. MartinSVK15:45,015416:55,0
114Želasko Ondrej1966M50TDM klub KrompachySVK22:30,015123:45,1
63Žlkovan Jakub2000M16Aquasport leviceSVK15:00,014216:26,1