Petržalský akvatlon pre všetkých, 02.12.2017
Bratislava - Petržalka, Krytá plaváreň
Nádeje C chlapci/dievčatá (do 7 rokov):
25m plávanie - 125m behNádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov):
50m plávanie - 250m behNádeje A chlapci/dievčatá (10-11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behOPEN muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m beh
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
40 | Keszocze Jakub | 2003 | M14 | 3NT Bratislava | SVK | 06:15,0 | 13 | 5 | 06:15,7 |
145 | Srdošová Soňa | 2007 | Z10 | BA | SVK | 05:00,0 | 8 | 5 | 01:41,4 |
124 | Hajduchova Andrea | 1979 | Z20 | Bratislava | SVK | 22:00,0 | 23 | 5 | 21:13,0 |
119 | Skrucana Simone | 1991 | Z20 | Bratislava | SVK | 14:19,9 | 19 | 5 | 14:14,1 |
122 | Kralovičová Zuzana | 1988 | Z20 | Hejno hašterivých harpií | SVK | 18:00,0 | 21 | 5 | 16:22,4 |
3 | Jiránek Dominik | 2011 | M7- | MAC Rača | SVK | 00:55,0 | 1 | 5 | 00:39,5 |
8 | Jiránková Dominika | 2011 | Z7- | MAC Rača | SVK | 00:50,0 | 1 | 5 | 00:35,2 |
105 | Adamča Norbert | 1978 | M40 | Motigo | SVK | 17:00,0 | 20 | 5 | 18:26,0 |
15 | Ferienc Filip | 2008 | M10 | motigo | SVK | 01:40,0 | 7 | 5 | 01:36,3 |
25 | Kallová Sofia | 2007 | Z10 | motigo | SVK | 01:40,0 | 7 | 5 | 01:42,9 |
95 | Lenčéš Róbert | 1980 | M20 | Prestigio Realiz Team | SVK | 19:00,0 | 22 | 5 | 20:43,0 |
30 | Žilecká Lucia | 2007 | Z10 | Prestigio realiz team | SVK | 02:00,0 | 8 | 5 | 01:30,8 |
130 | Lenčéšová Jana | 1965 | Z40 | PVK Bratislava | SVK | 21:22,0 | 23 | 5 | 21:30,0 |
128 | Lerch Silvia | 1959 | Z40 | PVK Bratislava | SVK | 18:00,0 | 21 | 5 | 18:14,0 |
86 | Valko Igor | 1996 | M20 | Run For Fun | SVK | 17:00,0 | 20 | 5 | 16:18,0 |
154 | Drahovský Jozef | 1975 | MF | ŠBR Piešťany | SVK | 00:00,0 | 17 | 5 | 09:25,0 |
50 | Drahovský Tadeáš | 1997 | MF | ŠBR Piešťany | SVK | 06:00,0 | 15 | 5 | 05:28,5 |
11 | Šimočko Viliam | 2009 | M08 | Šimočko | SVK | 01:20,0 | 4 | 5 | 01:17,3 |
51 | Čardáš Adam | 1996 | MF | ŠK Atóm Levice | SVK | 06:10,0 | 15 | 5 | |
58 | Skokowski Krzysztof | 1974 | MF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:15,0 | 16 | 5 | 07:37,2 |
35 | Földeš Michal | 2006 | M12 | Škola Felix | SVK | 06:00,0 | 10 | 5 | 05:21,1 |
39 | Šintál Marián | 2003 | M14 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 06:00,0 | 13 | 5 | 06:13,6 |
135 | Macháčková Hana | 2006 | Z12 | ŠTK Pezinok | SVK | 00:00,0 | 10 | 5 | 04:20,3 |
136 | Miklenčič Jakub | 2006 | M12 | ŠTK Pezinok | SVK | 00:00,0 | 10 | 5 | 03:35,4 |
117 | Podhorná Ema | 2002 | Z16 | ŠTK Pezinok | SVK | 12:30,0 | 18 | 5 | 12:44,0 |
72 | Bukva Dušan | 2001 | M16 | Triax | SVK | 14:00,0 | 19 | 5 | 13:37,0 |
57 | Masaryk Tomas | 1988 | MF | Triax Bratislava | SVK | 08:00,0 | 16 | 5 | |
120 | Poláková Katarína | 1995 | Z20 | Triax Bratislava | SVK | 14:30,0 | 19 | 5 | |
77 | Riška Dalibor | 2000 | M18 | Triax Bratislava | SVK | 12:50,0 | 18 | 5 | 12:35,0 |
201 | Prokaj Filip | 2003 | M14 | x | SVK | 00:00,0 | 15 | 5 | 05:39,4 |
202 | Šimo Krištof | 2004 | M14 | x | SVK | 00:00,0 | 15 | 5 | 09:14,1 |
96 | Valent Frantisek | 1983 | M20 | Ziar nad Hronom | SVK | 19:00,0 | 22 | 5 | 17:58,0 |