Petržalský akvatlon pre všetkých, 02.12.2017

Bratislava - Petržalka, Krytá plaváreň

Nádeje C chlapci/dievčatá (do 7 rokov): 25m plávanie - 125m beh
Nádeje B chlapci/dievčatá (8-9 rokov): 50m plávanie - 250m beh
Nádeje A chlapci/dievčatá (10-11 rokov): 100m plávanie - 500m beh
Ml.žiaci/ky (12-13 rokov): 200m plávanie - 1000m beh
St.žiaci/ky (14-15 rokov): 400m plávanie - 2000m beh
dorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov): 1000m plávanie - 5000m beh
OPEN muži/ženy (od 16 rokov) 400m plávanie - 2000m beh

Rozplavby  Výsledky: RozplavbyPlávanieCieľ-katCieľ-absZoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtátNahl.č.RDPlávanie
1Aa10 Volne2006M12volna drahaSVK06:00,0101
2Aa11 Volne2006M12volna drahaSVK06:00,0111
3Aa2 Volne2012M7-volna drahaSVK01:00,021
4Aa4 Volne2009M08volna drahaSVK02:00,041
5Aa5 Volne2009M08volna drahaSVK02:00,051
6Aa9 Volne2008M10volna drahaSVK03:00,091
7105Adamča Norbert1978M40MotigoSVK17:00,020518:26,0
82Adamča Norbert2011M7-motigoSVK00:33,01200:25,4
929Adamčová Agáta2008Z10motigoSVK02:00,08201:43,2
1074Arnold Oliver1999M183NT BratislavaSVK11:55,3184
1164Baracková Adela1988ZFPiešťanySVK06:30,015106:03,2
1249Bartaloš Andrej1982MFTriax BratislavaSVK06:00,015205:48,1
1356Bednarik Robert1984MFTriax BratislavaSVK08:00,016206:27,3
14112Beklemdžiev Ivo1965M50PK VorvaneSVK18:30,022317:11,2
15142Belan Michal2008M10ŠamorínSVK00:00,08301:52,8
16141Belanova Tereza2013Z7-xSVK00:00,01101:15,7
1789Bigos Pavol1983M20Triax BratislavaSVK18:00,021318:49,7
1890Blaho Petet1987M20MotigoSVK18:00,021420:21,0
19106Bobrik Radovan1972M403NITY Triathlon team BratislavaSVK18:00,0212
20118Bolíková Petra2000Z18TriaxxSVK13:40,019413:48,0
2168Bottlikova Gabriela1984ZFMotigoSVK00:00,017210:07,4
2231Bottlíková Nina2007Z10motigoSVK02:12,08102:05,3
2382Bucek Michal1981M20Tatran Karlova VesSVK14:00,019214:17,3
2472Bukva Dušan2001M16TriaxSVK14:00,019513:37,0
2587Bulík Igor1985M20motigoSVK17:20,020117:07,2
26113Cisár Jaroslav1961M50Slavia Triklub FTVŚ BratislavaSVK18:30,022419:02,0
2793Čaputa Martin1990M20Kralova pri SenciSVK18:45,022419:00,0
2851Čardáš Adam1996MFŠK Atóm LeviceSVK06:10,0155
291Čičmanec David2011M7-SenecSVK00:30,013
30101Čičmanec Marek1977M40SenecSVK12:50,018113:08,5
31116Dej Jaroslav1968M50ŠTK PezinokSVK21:07,023220:43,6
3273Dodok Oliver2000M18Prestigio Realiz Team BASVK11:40,018312:11,6
33104Dodok Patrik1973M40Prestigio Realiz TeamSVK16:55,020216:19,2
3491Dömény Ján1992M20BraTRIslavaSVK18:00,021418:24,0
35132Drahošová Alena1973Z40Športový triatlonový klub PezinokSVK23:00,0231
3622Drahovská Eliška2007Z10ŠBR PiešťanySVK01:27,47301:28,1
37129Drahovská Katarína1975Z40ŠBR PiešťanySVK21:00,0232
3810Drahovský Damián2010M08ŠBR PiešťanySVK01:00,044
39154Drahovský Jozef1975MFŠBR PiešťanySVK00:00,017509:25,0
4050Drahovský Tadeáš1997MFŠBR PiešťanySVK06:00,015505:28,5
4162Fekete Nina2004Z14Prestigio Realiz teamSVK05:50,013405:59,3
4214Fekete Samuel2007M10BratislavaSVK01:36,07201:32,7
4315Ferienc Filip2008M10motigoSVK01:40,07501:36,3
44107Filo Lubomir1973M40Prestigio Realiz team BASVK18:00,0212
45108Földeš František1975M40FTC CC FiľakovoSVK18:50,022218:45,4
4635Földeš Michal2006M12Škola FelixSVK06:00,010505:21,1
47146Froncova Silvia2006Z12PrestigioSVK00:00,010403:34,8
48125Fulekova Jana1979Z20Triax BratislavaSVK25:00,023316:05,8
496Gállová Lilly2010Z7-prestigio realiz teamSVK00:30,01400:30,0
5021Gállová Vanessa2007Z10prestigio realiz team bratislavaSVK01:17,07301:40,3
51100Gernát Peter1992M20MARKET VISION SLOVAKIASVK27:00,023417:43,0
5252Hajdúch Lukáš1999MFPrestigio Realiz teamSVK07:00,015109:04,4
53124Hajduchova Andrea1979Z20BratislavaSVK22:00,023521:13,0
5488Halvoň Matej1983M20Prestigio Realiz Team BASVK17:30,020117:37,1
5575Hettych Daniel2000M18Prestigio Realiz Team BratislavaSVK12:00,018412:17,8
5644Hraško Juraj2001MFTriax BratislavaSVK04:14,815304:18,1
5770Hromnik Marek2001M16ŠTK PezinokSVK13:50,019414:13,0
5871Hrtan Matej2002M163NITY Triathlon team BratislavaSVK15:00,0191
59134Jakušová Barbora2008Z10ŠTK PezinokSVK00:00,07101:52,8
6046Janiga Richard1980MFTriax BratislavaSVK05:00,015404:42,0
6161Janikovsky Tomas1991M20BratislavaSVK22:00,017321:12,0
62102Jarosinec Miroslav1971M40Triax BratislavaSVK14:46,019115:09,9
633Jiránek Dominik2011M7-MAC RačaSVK00:55,01500:39,5
648Jiránková Dominika2011Z7-MAC RačaSVK00:50,01500:35,2
65231Jurčovič Michal1987M20ŠTK PezinokSVK00:00,023128:20,8
669Kajan Maxim2009M08BratislavaSVK00:50,04300:39,1
6712Kallová Ella2009Z08motigoSVK01:00,04200:46,7
6825Kallová Sofia2007Z10motigoSVK01:40,07501:42,9
6994Kazik Milan1985M20Drvička 52% PrašníkSVK19:00,022217:41,7
7040Keszocze Jakub2003M143NT BratislavaSVK06:15,013506:15,7
7154Keszocze Martin1965MF3NT BratislavaSVK07:30,016408:00,2
7220Klobušník Šimon2007M10Prestigio Realiz team BASVK00:00,08102:09,0
73149Kníž Filip2008M10Triax BratislavaSVK00:00,08201:52,2
7465Kocianova Lenka2000ZFPrestigio RealizSVK07:00,016307:03,6
7547Komjaty Stefan1974MFBratislavaSVK05:00,015405:22,2
7697Konopka Lubomir1981M20TriaxSVK20:00,022118:27,0
7784Konrad Adam1982M20Triax BratislavaSVK16:00,020416:15,0
78140Konrád Elizabeth2013Z7-TRIAXSVK00:00,01101:28,5
7932Korbel Jakub2006M12nezistenySVK03:50,010304:12,0
80150Korbel Pavol1978MFŽilina MladosťSVK00:00,017110:02,5
81138Koreň Matúš2002M16xSVK00:00,019114:11,9
82133Kováč Adam2006M12PrestigioSVK00:00,010303:21,4
8376Kovačovský Jakub1999M18TriaxSVK12:20,0182
84122Kralovičová Zuzana1988Z20Hejno hašterivých harpiíSVK18:00,021516:22,4
85155Krížik Michal1992M20xSVK00:00,022318:40,3
86111Krížik Rudolf1968M50Run for Fun - TriathlonSVK18:15,021118:58,7
8785Kršek Matúš1981M20Triax BratislavaSVK16:30,020216:00,5
8837Láni Frederik2004M14MAC RačaSVK05:50,013306:33,9
8917Lenčéš Richard2007M10Prestigio Realiz TeamSVK02:00,08401:50,3
9095Lenčéš Róbert1980M20Prestigio Realiz TeamSVK19:00,022520:43,0
91130Lenčéšová Jana1965Z40PVK BratislavaSVK21:22,023521:30,0
92128Lerch Silvia1959Z40PVK BratislavaSVK18:00,021518:14,0
93115Leskovsky Milan1965M503nt BratislavaSVK21:00,023422:10,0
9416Lukežič Adam2008M10motigoSVK01:45,07102:04,8
95135Macháčková Hana2006Z12ŠTK PezinokSVK00:00,010504:20,3
9657Masaryk Tomas1988MFTriax BratislavaSVK08:00,0165
9745Miček Marek1985MFTRIAX BratislavaSVK04:50,015304:56,7
9823Michalcová Simona2007Z10ŠTK PezinokSVK01:30,074
99136Miklenčič Jakub2006M12ŠTK PezinokSVK00:00,010503:35,4
10066Miklikova Nina1987ZFPiešťanySVK07:00,016306:41,7
10160Mikula Michal1984MFBratislavaSVK15:00,0173
102143Minns Esther2008Z10MercurySVK00:00,08101:38,5
10313Mojžíš Jakub2008M10TriaxSVK01:29,77401:27,9
10443Motaj Marek2003M14Prestigio Realiz team BASVK00:00,013106:24,1
1055Motaj Michal2011M7-Prestigio Realiz team BASVK00:00,01100:46,9
10683Ondrej Michal1986M203ntSVK14:00,019213:08,9
10753Petrik Juraj1985MFSOCKASVK07:10,016407:50,5
108232Petrovská Klaudia1991Z203NTSVK00:00,023116:55,9
109117Podhorná Ema2002Z16ŠTK PezinokSVK12:30,018512:44,0
110103Podhorný Marián1975M40ŠTK PezinokSVK15:30,020315:24,9
11136Podhorný Šimon2003M14ŠTK PezinokSVK05:00,013305:00,3
11226Podolincak Viktoria2007Z10Tri Team ParndorfSVK01:47,07101:40,5
113147Pokorný Matúš2006M12PrestigioSVK00:00,010203:52,8
114131Polakova Jarmila1973Z403NT BratislavaSVK22:00,0231
115120Poláková Katarína1995Z20Triax BratislavaSVK14:30,0195
116201Prokaj Filip2003M14xSVK00:00,015505:39,4
117114Putala Martin1965M50Prestigio Realiz team BASVK19:00,022118:20,8
11878Račko Michal2000M18Triax BratislavaSVK13:15,019313:13,9
11977Riška Dalibor2000M18Triax BratislavaSVK12:50,018512:35,0
12028Rončkevičová Radka2008Z10motigoSVK01:55,08301:47,7
12192Rosinsky Daniel1991M20ERSTE Asset management SLSPSVK18:30,022317:12,9
12267Roubíčková Monika1972ZFBASVK12:00,016109:30,8
123110Skalnik Martin1966M50Run for Fun - TriathlonSVK13:00,018112:58,2
12458Skokowski Krzysztof1974MFŠK ATÓM LeviceSVK08:15,016507:37,2
125119Skrucana Simone1991Z20BratislavaSVK14:19,919514:14,1
12627Slivonova Vanesska2007Z10STK PEZINOKSVK01:50,08301:42,0
127127Slivonova Vladka1976Z40STK PEZINOKSVK17:45,021318:09,7
12818Sporyshev Dmitry2008M10- nezistený -RUS02:00,08401:36,1
129145Srdošová Soňa2007Z10BASVK05:00,08501:41,4
1307Stepan Samira2011Z7-Tri Team ParndorfAUT00:40,01200:26,2
13124Stepan Sophia2008Z10Tri Team ParndorfAUT01:37,07201:34,6
13263Suchá Veronika2004Z14MAC RačaSVK08:50,013108:55,2
13338Suchý Gabriel2004M14ŠK ATÓM LEVICESVK05:55,013406:05,9
13498Szabo Juraj1981M203ntSVK20:00,023318:03,4
13533Šabo Michal2006M12Prestigio Realiz TeamSVK04:00,010403:35,5
136202Šimo Krištof2004M14xSVK00:00,015509:14,1
13734Šimočko Lukáš2005M12ŠimočkoSVK04:45,010204:23,1
13819Šimočko Matúš2007M10ŠimočkoSVK02:00,08201:57,1
13942Šimočko Patrik2003M14ŠimočkoSVK08:15,013208:25,2
14011Šimočko Viliam2009M08ŠimočkoSVK01:20,04501:17,3
141203Šintál Marián1985M20xSVK00:00,021318:12,2
14239Šintál Marián2003M14Športový triatlonový klub PezinokSVK06:00,013506:13,6
143121Tavačová Barbora1993Z20Triatlon Team Nereus ŽilinaSVK15:50,0203
144126Tokarská Lenka1979Z20BratislavaSVK30:00,023223:01,6
14580Tolkunov Tomas1998M20Triax BratislavaSVK11:30,018312:11,6
14641Tolnai Mate2003M14motigoSVK07:30,013207:10,6
14781Tomasch Roman1982M20Triax BratislavaSVK12:00,018213:46,5
148109Vach Roman1971M40Triax BratislavaSVK20:50,0234
14999Vajcik Michal1982M20BratislavaSVK20:00,023319:53,8
150123Valasikova Miroslava1982Z20LeviceSVK18:15,021118:38,2
15196Valent Frantisek1983M20Ziar nad HronomSVK19:00,022517:58,0
15286Valko Igor1996M20Run For FunSVK17:00,020516:18,0
15379Vančo Michal2000M18Triax BratislavaSVK16:25,320416:29,0
15469Vrábel Jozef2002M16TRISPORT Nová DubnicaSVK13:40,019313:27,2
15548Zátopek Ondrej1988MFTriax BratislavaSVK05:30,015205:29,5
15630Žilecká Lucia2007Z10Prestigio realiz teamSVK02:00,08501:30,8
1574Žilecký Oliver2011M7-Prestigio realiz teamSVK01:00,011