Triatlon pre všetkých - Olympijský, 06.09.2014
Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero
Sl.pohár mužov a žien, vekové kategórie:
1,5km plávanie - 40km cyklistika - 10km beh
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Chmatil Ľuboš
1986
M20+
-
SVK
2
Vasko Ondrej
1968
M45+
3athletic Prievidza
SVK
3
Krajčovič Ján
1986
M20+
3atletik
SVK
4
Demčák Martin
1978
M35+
3NT
SVK
5
Kalma Marek
1978
M35+
3NT
SVK
6
Kotlárik Miloš
1954
M60+
3nt
SVK
7
Kralik Peter
1968
M45+
3NT
SVK
8
Marcanik Peter
1974
M40+
3NT
SVK
9
Nagyová Blanka
1959
Z50+
3NT
SVK
10
Zámečník Lukáš
1991
M20+
3NT
SVK
11
Sliacky Matúš
1994
M20+
3NT Triathlon Team
SVK
12
Krivosudský Peter
1983
M30+
3NT triatlon team Bratislava
SVK
13
Badinka Martin
1985
M20+
ALCASYS
SVK
14
Kostka Jan
1967
M45+
ALCASYS
SVK
15
Kostka Jan
1994
M20+
ALCASYS
SVK
16
Siska Michal
1985
M20+
ALCASYS
SVK
17
Šima Miloš
1973
M40+
ALCASYS
SVK
18
Kelemenova Mária
1977
Z30+
amater
SVK
19
Matocha Mário
1983
M30+
Ašk Inter Bratislava
SVK
20
Griščík Fero
1959
M55+
BA
SVK
21
Benko Peter
1982
M30+
benky
SVK
22
Kotrady Marcel
1973
M40+
Bratislava
SVK
23
Krajcovic Peter
1965
M45+
Cifer
SVK
24
Horvat Peter
1977
M35+
Dream Event team
SVK
25
Gobl Dušan
1965
M45+
Forever Young Team
SVK
26
Kolšovská Valéria
1986
Z20+
Forever Young Team
SVK
27
Kopáčik Marek
1971
M40+
Galanta
SVK
28
Spiller Ivo
1964
M50+
grinava
SVK
29
Krajčovičová Lenka
1979
Z30+
Iba ak môj vlastný :)
SVK
30
Kundrák Vladimír
1985
M20+
KPMG
SVK
31
Varga Matej
1986
M20+
KPMG
SVK
32
Duba Gabriel
1969
M45+
Levice
SVK
33
Ježek Břetislav
1975
M35+
MARTIN
SVK
34
Janžo Tomáš
1976
M35+
McDonald´s
SVK
35
Gažovič Ondrej
1984
M30+
MZVaEZ SR
SVK
36
Karaffova Diana
1982
Z30+
Nereus Zilina
SVK
37
Polťák Miroslav
1983
M30+
New-wave multisport
SVK
38
Bruncko Jaroslav
1967
M45+
Oravska Poruba - Vysny Koniec
SVK
39
Mayer Matej
1984
M30+
P & I
SVK
40
Hruška Vladimír
1983
M30+
Pear
SVK
41
Nagy David
1967
M45+
Penati
SVK
42
Jarosinec Miroslav
1971
M40+
Pezinok
SVK
43
Kratochvil Kristian
1979
M35+
POKuZ TyM
SVK
44
Berko Marko
1968
M45+
Prešov
SVK
45
Hopjak Dominik
1987
M20+
RRCFT CrossFit Bratislava
SVK
46
Kamrla Tomáš
1971
M40+
RUNSHOP Bratislava
SVK
47
Sedliačik Pavol
1973
M40+
ŠBR Piešťany
SVK
48
Šteller Peter
1970
M40+
senec
SVK
49
Jánoš Slavomír
1972
M40+
ŠK Atóm Levice
SVK
50
Mészáros Jakub
1991
M20+
ŠK Atóm Levice
SVK
51
Straňovský Miroslav
1993
M20+
Sk Atom Levice
SVK
52
Čižmarik Radovan
1971
M40+
ŠK Leontínka Košice
SVK
53
Scheling Eugen
1972
M40+
ŠK Oravaman Nižná
SVK
54
Hamerlík Stanislav
1970
M40+
ŠK TRIATLON team Trnava
SVK
55
Danihel Jozef
1980
M30+
skinny puppy
SVK
56
Nemčok Rado
1979
M35+
ŠKP APZ Triax
SVK
57
Berger Martin
1968
M45+
Sokol
SVK
58
Vrábel Jozef
1973
M40+
Supernova
SVK
59
Ondreas Peter
1988
M20+
TJ Partizan Liptovský Mikuláš
SVK
60
Ozorák Miroslav
1973
M40+
TK Nové Zámky
SVK
61
Antoška Igor
1972
M40+
Triatlon Team Trnava
SVK
62
Riman Peter
1958
M55+
Triatlon Team Trnava
SVK
63
Fotul Gregor
1976
M35+
Triatlonový klub Košice
SVK
64
Brunovský Simon
1993
M20+
TRIAX
SVK
65
Capla Martin
1983
M30+
Triax
SVK
66
Krajnak Pavol
1952
M60+
triaxx
SVK
67
Siska Lukas
1985
M20+
Triaxx Bratislava
SVK
68
Buček Peter
1952
M60+
TRIAXX Triklub Bratislava
SVK
69
Vojtekova Zuzana
1981
Z30+
triklub ORAVA
SVK
70
Sopko Vladimír
1990
M20+
TTK Košice
SVK
71
Janiga Peter
1984
M30+
VK Tatran Karlova Ves
SVK
72
Beklemdžiev Ivo
1965
M45+
Vorvane
SVK
73
Čorbová Nikola
1990
Z20+
VW SportDiag Senec
SVK
74
Butorac Dušan
1978
M35+
Vyšná Šebastová
SVK
75
Wiebauer Tomáš
1977
M35+
www.sansport.sk
SVK
76
Budaj Igor
1987
M20+
Ziaden
SVK
77
Liska Juraj
1985
M20+
ziadny
SVK
78
Pivarči Miroslav
1983
M30+
žiadny
SVK
79
Štencl Roman
1982
M30+
žiadny
SVK
80
Ťažký Miloš
1984
M30+
Žilina
SVK
Podporte náš klub 2% daní. Kliknite pre zobrazenie postupu.