Triatlon pre všetkých - Olympijský, 06.09.2014

Bratislava - Ružinov, Štrkovecké jazero

Sl.pohár mužov a žien, vekové kategórie: 1,5km plávanie - 40km cyklistika - 10km beh

Zoznam prihlásenýchInformácie

Zoznam prihlásených

P.č.Š.č.MenoRok.n.Kat.KlubŠtát
1Antoška Igor1972M40+Triatlon Team TrnavaSVK
2Badinka Martin1985M20+ALCASYSSVK
3Beklemdžiev Ivo1965M45+VorvaneSVK
4Benko Peter1982M30+benkySVK
5Berger Martin1968M45+SokolSVK
6Berko Marko1968M45+PrešovSVK
7Bruncko Jaroslav1967M45+Oravska Poruba - Vysny KoniecSVK
8Brunovský Simon1993M20+TRIAXSVK
9Buček Peter1952M60+TRIAXX Triklub BratislavaSVK
10Budaj Igor1987M20+ZiadenSVK
11Butorac Dušan1978M35+Vyšná ŠebastováSVK
12Capla Martin1983M30+TriaxSVK
13Čižmarik Radovan1971M40+ŠK Leontínka KošiceSVK
14Čorbová Nikola1990Z20+VW SportDiag SenecSVK
15Danihel Jozef1980M30+skinny puppySVK
16Demčák Martin1978M35+3NTSVK
17Duba Gabriel1969M45+LeviceSVK
18Fotul Gregor1976M35+Triatlonový klub KošiceSVK
19Gažovič Ondrej1984M30+MZVaEZ SRSVK
20Gobl Dušan1965M45+Forever Young TeamSVK
21Griščík Fero1959M55+BASVK
22Hadházi Máté1991M20+AGRIA KTK EGERHUN
23Hamerlík Stanislav1970M40+ŠK TRIATLON team TrnavaSVK
24Hopjak Dominik1987M20+RRCFT CrossFit BratislavaSVK
25Horvat Peter1977M35+Dream Event teamSVK
26Hruška Vladimír1983M30+PearSVK
27Chmatil Ľuboš1986M20+-SVK
28Janiga Peter1984M30+VK Tatran Karlova VesSVK
29Jánoš Slavomír1972M40+ŠK Atóm LeviceSVK
30Janžo Tomáš1976M35+McDonald´sSVK
31Jarosinec Miroslav1971M40+PezinokSVK
32Ježek Břetislav1975M35+MARTINSVK
33Kalma Marek1978M35+3NTSVK
34Kamrla Tomáš1971M40+RUNSHOP BratislavaSVK
35Karaffova Diana1982Z30+Nereus ZilinaSVK
36Kelemenova Mária1977Z30+amaterSVK
37Klíma Tomáš1980M30+Ekol Team BrnoCZE
38Kolšovská Valéria1986Z20+Forever Young TeamSVK
39Konrad Adam1982M30+Triax BratislavaAUT
40Kopáčik Marek1971M40+GalantaSVK
41Kostka Jan1967M45+ALCASYSSVK
42Kostka Jan1994M20+ALCASYSSVK
43Kotlárik Miloš1954M60+3ntSVK
44Kotrady Marcel1973M40+BratislavaSVK
45Krajcovic Peter1965M45+CiferSVK
46Krajčovič Ján1986M20+3atletikSVK
47Krajčovičová Lenka1979Z30+Iba ak môj vlastný :)SVK
48Krajnak Pavol1952M60+triaxxSVK
49Kralik Peter1968M45+3NTSVK
50Kratochvil Kristian1979M35+POKuZ TyMSVK
51Krivosudský Peter1983M30+3NT triatlon team BratislavaSVK
52Kundrák Vladimír1985M20+KPMGSVK
53Liska Juraj1985M20+ziadnySVK
54Marcanik Peter1974M40+3NTSVK
55Matocha Mário1983M30+Ašk Inter BratislavaSVK
56Mayer Matej1984M30+P & ISVK
57Mészáros Jakub1991M20+ŠK Atóm LeviceSVK
58Molnár Zsolt1967M45+TK TRIATLON Dvory nad ŽitavouHUN
59Nagy David1967M45+PenatiSVK
60Nagyová Blanka1959Z50+3NTSVK
61Nemčok Rado1979M35+ŠKP APZ TriaxSVK
62Ondreas Peter1988M20+TJ Partizan Liptovský MikulášSVK
63Ozorák Miroslav1973M40+TK Nové ZámkySVK
64Pivarči Miroslav1983M30+žiadnySVK
65Polťák Miroslav1983M30+New-wave multisportSVK
66Riman Peter1958M55+Triatlon Team TrnavaSVK
67Sedliačik Pavol1973M40+ŠBR PiešťanySVK
68Scheling Eugen1972M40+ŠK Oravaman NižnáSVK
69Siska Lukas1985M20+Triaxx BratislavaSVK
70Siska Michal1985M20+ALCASYSSVK
71Sliacky Matúš1994M20+3NT Triathlon TeamSVK
72Sopko Vladimír1990M20+TTK KošiceSVK
73Spiller Ivo1964M50+grinavaSVK
74Straňovský Miroslav1993M20+Sk Atom LeviceSVK
75Šima Miloš1973M40+ALCASYSSVK
76Šteller Peter1970M40+senecSVK
77Štencl Roman1982M30+žiadnySVK
78Ťažký Miloš1984M30+ŽilinaSVK
79Varga Matej1986M20+KPMGSVK
80Vasko Ondrej1968M45+3athletic PrievidzaSVK
81Vojtekova Zuzana1981Z30+triklub ORAVASVK
82Vrábel Jozef1973M40+SupernovaSVK
83Wiebauer Tomáš1977M35+www.sansport.skSVK
84Zámečník Lukáš1991M20+3NTSVK