Zimné plávanie - 3. ročník O Pohár Zlatých pieskov, 24.03.2018
Bratislava, Zlaté piesky, Wakelake
mapa
Preteky v zimnom plávaní.
2. ročník Českého pohára v zimnom plávaní
Voľný spôsob: 1000m, 750m, 500m, 250m, 100m.
Prsia: 50m.
Zoznam prihlásených
Informácie
Zoznam prihlásených
P.č.
Š.č.
Meno
Rok.n.
Kat.
Klub
Štát
1
Babala Stanislav
1965
M100
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
2
Mičic Peter
1952
M100
TUČNIAKY Žilina
SVK
3
Pavlík Marek
1981
M100
TNT Trenčín
SVK
4
Šagát Juraj
1995
M100
(M50P)
Bratislava
SVK
5
Nyary Richard
1976
M1000
(M500)
Sportfanatic
SVK
6
Slabý Blažej
1954
M1000
(M750)
Ladove medvede Dunajská Lužná
SVK
7
Barta Peter
1975
M250
Ľadové medvede spod Zobora
SVK
8
Kadúch František
1963
M250
SLM
SVK
9
Klein Peter
1971
M250
Pstruhy Slovenskeho Raja
SVK
10
Kollár Tomáš
1987
M250
Dunajské Vyzy
SVK
11
Masár Ivan
1977
M250
TBM
SVK
12
Maškovič Miloš
1968
M250
Seredský Spolok Zimných Plavcov
SVK
13
Mikuláš Marek
1973
M250
Seredský spolok zimných plavcov
SVK
14
Sobotka Roman
1970
M250
TBM
SVK
15
Špajdel Ľuboš
1981
M250
(M50P)
STU Trnava
SVK
16
Tonhajzer Vojtech
1958
M250
Pohronské ľadové medvede
SVK
17
Záriš Dušan
1971
M250
LMB
SVK
18
Kirschner Alex
1952
M500
PBS
SVK
19
Kovács Kornel
1981
M500
SĽM
SVK
20
Matej Jozef
1959
M500
trencianske tulene
SVK
21
Paprčka Milan
1979
M500
(M100)
Slovenské ľadové medvede Banská Bystrica - Zvolen
SVK
22
Pék Dezider
1973
M500
Sportfanatic
SVK
23
Šupa Róbert
1968
M500
LMB
SVK
24
Benko Vladimír
1954
M50P
SĽM
SVK
25
Chudáčik Václav
1957
M50P
(M500)
Slovenské ľadové medvede Bratislava
SVK
26
Košecký Fabio
1996
M50P
(M100)
Delfíny Zlaté piesky
SVK
27
Lenčéš Ladislav
1954
M50P
Turčianske nanuky, Martin
SVK
28
Repčík Jozef
1951
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
29
Sobota Milan
1952
M50P
Tučniaky Žilina
SVK
30
Arbet Lukáš
1986
M750
Piešťany
SVK
31
Košecký Marek
1974
M750
(M500)
Sokol Hradec Králové
SVK
32
Kugler Pavol
1974
M750
(M250)
SĽM
SVK
33
Sojka Lubos
1979
M750
Sohk
SVK
34
Švantnerová Zdeňka
1955
Z100
Trenčianske tulene
SVK
35
Nechalová Ingrida
1984
Z1000
Fides/Brno
SVK
36
Ježeková Ivana
1953
Z250
Delfiny
SVK
37
Medveďová Eva
1974
Z250
SĽM
SVK
38
Ostrihoňová Andrea
1963
Z250
ĽMB
SVK
39
Ružekova Adriana
1971
Z250
Trnavskí Bíli Mededi
SVK
40
Schmidová Monika
1966
Z250
Trenčianské tulene
SVK
41
Szabóová Zuzana
1979
Z250
(Z100)
TRIKLUB Poprad
SVK
42
Chudá Tatiana
1973
Z500
SOHK
SVK
43
Imreová Jana
1983
Z500
Delfiny
SVK
44
Schmidtova Eva
1958
Z500
Delfiny Zlate piesky
SVK
45
Hajdiaková Darina
1954
Z50P
Delfíny Zlaté piesky
SVK
46
Macková Michaela
1982
Z50P
(Z250)
Pohronské ľadové medvede
SVK
47
Pastorková Michaela
1977
Z50P
Tučniaky Žilina
SVK
48
Plaštiaková Marta
1947
Z50P
TUČNIAKY Žilina
SVK