Zimný akvatlon pre všetkých, 25.03.2017
Myjava, Areál krytej plavárne, Milana Marečka 270/5, Myjava
Nádeje chlapci/dievčatá (do 11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.Super Šprint Triatlon FTVŠ
Semifinále muži - Gurdensen štart
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
120 | Bekeova Daniela | 1975 | Z40 | - nezistený - | SVK | 16:15,0 | 13 | 6 | 15:46,9 |
114 | Beklemdžiev Ivo | 1965 | M50 | - nezistený - | SVK | 19:01,0 | 14 | 6 | 18:50,3 |
1010 | Drahovská Eliška | 2007 | Z10 | ŠBR Piešťany | SVK | 01:44,0 | 1 | 6 | 01:41,0 |
133 | Ježíková Zuzana | 1991 | Z20 | 3nt Bratislava | SVK | 25:00,0 | 15 | 6 | 21:58,6 |
31 | Katreniaková Zuzka | 2004 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:54,0 | 5 | 6 | 02:55,9 |
110 | Komjaty Stefan | 1974 | M40 | TRIAX Bratislava | SVK | 14:10,0 | 12 | 6 | |
81 | Koreňová Tereza Rebeka | 1999 | Z18 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 14:12,0 | 12 | 6 | 14:27,1 |
132 | Leskovský Milan | 1965 | M50 | ŠTK Pezinok | SVK | 23:00,0 | 15 | 6 | |
96 | Micek Marek | 1985 | M20 | TRIAX Bratislava | SVK | 13:15,0 | 11 | 6 | 13:37,7 |
126 | Mizerák Alex | 2003 | M14 | ŠTK Pezinok | SVK | 06:13,0 | 9 | 6 | 05:52,2 |
124 | Mjartan Marian | 2008 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:30,0 | 2 | 6 | 01:34,5 |
43 | Mjartanová Katarína | 2002 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:38,0 | 8 | 6 | 05:41,1 |
1012 | Moravská Debora | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:40,0 | 1 | 6 | 01:34,5 |
1004 | Pytelová Janka | 2006 | Z10 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 02:15,0 | 2 | 6 | 01:41,5 |
32 | Salazar Stefania | 2005 | Z12 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 02:45,0 | 5 | 6 | 02:49,9 |
125 | Schmid Carla | 1997 | ZF | TRIAX Bratislava | SUI | 10:00,0 | 9 | 6 | 09:41,8 |
74 | Súkeník Jozef | 2000 | M16 | - nezistený - | SVK | 13:00,0 | 11 | 6 | 12:59,5 |
46 | Ščerbíková Ivana | 2002 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:35,0 | 8 | 6 | |
64 | Šintál Marián | 1970 | M40 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 19:00,0 | 14 | 6 | 18:00,0 |
76 | Vančo Michal | 2000 | M16 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 16:10,0 | 13 | 6 | |