Zimný akvatlon pre všetkých, 25.03.2017
Myjava, Areál krytej plavárne, Milana Marečka 270/5, Myjava
Nádeje chlapci/dievčatá (do 11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.Super Šprint Triatlon FTVŠ
Semifinále muži - Gurdensen štart
Zoznam prihlásených
Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
87 | Arnold Oliver | 1999 | M18 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 12:30,0 | 11 | 5 | 11:50,2 |
34 | Foltínová Kristína | 2004 | Z12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:44,0 | 5 | 5 | 02:45,9 |
93 | Jurčovič Michal | 1987 | M20 | Športový triatlonový klub Pezinok | AUT | 27:00,0 | 15 | 5 | 28:59,2 |
63 | Keszöcze Martin | 1965 | MF | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 07:45,0 | 9 | 5 | 07:52,2 |
1020 | Korbel Jakub | 2006 | M10 | - nezistený - | SVK | 01:57,0 | 2 | 5 | 01:50,3 |
107 | Krížik Rudolf | 1968 | M40 | - nezistený - | SVK | 18:30,0 | 14 | 5 | 19:34,9 |
39 | Lizák Filip | 2004 | M12 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 02:43,0 | 5 | 5 | 02:32,0 |
105 | Mandák Milan | 1974 | M40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 23:11,0 | 15 | 5 | 22:56,1 |
129 | Maňová Margaréta | 2006 | Z10 | 3nt Bratislava | SVK | 02:00,0 | 3 | 5 | 01:55,0 |
1024 | Miklenčič Jakub | 2006 | M10 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 02:00,0 | 2 | 5 | 01:44,1 |
44 | Moskáľová Kristína | 2002 | Z14 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | SVK | 05:23,0 | 8 | 5 | 05:41,1 |
49 | Neupaverová Karolína | 2003 | Z14 | KP AQUACITY Poprad | SVK | 05:23,0 | 8 | 5 | 05:41,1 |
1025 | Petráš Jakub | 2006 | M10 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | SVK | 01:28,0 | 1 | 5 | |
102 | Poláková Katarína | 1995 | Z20 | TRIAX Bratislava | SVK | 15:00,0 | 13 | 5 | 14:49,0 |
113 | Putala Martin | 1965 | M50 | Prestigio Realiz team BA | SVK | 19:10,0 | 14 | 5 | 18:36,8 |
75 | Riška Dalibor | 2000 | M16 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 12:48,0 | 11 | 5 | 13:03,3 |
1021 | Salazar Francesco | 2006 | M10 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 01:26,0 | 1 | 5 | 01:24,5 |
112 | Skalnik Martin | 1966 | M50 | - nezistený - | SVK | 13:42,0 | 12 | 5 | 13:37,1 |
73 | Slivka Matej | 2001 | M16 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 15:15,0 | 13 | 5 | 15:07,0 |
83 | Ščibravá Simona | 1998 | Z18 | TRIAX Bratislava | SVK | 13:40,0 | 12 | 5 | 15:05,1 |
54 | Šintál Marián | 2003 | M14 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 06:50,0 | 9 | 5 | 06:34,2 |