Zimný akvatlon pre všetkých, 25.03.2017
Myjava, Areál krytej plavárne, Milana Marečka 270/5, Myjava
Nádeje chlapci/dievčatá (do 11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.Super Šprint Triatlon FTVŠ
Semifinále muži - Gurdensen štart
Zoznam prihlásených
P.č. | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | | Voľná Rozplavba | 1918 | M50 | 1000 metrov | SVK | 30:00,0 | 0 | 1 | |
2 | | Voľná Rozplavba | 1919 | MF | 400 metrov | SVK | 10:00,0 | 0 | 1 | 02:03,4 |
3 | 1006 | Beke Eva | 2006 | Z10 | - nezistený - | SVK | 01:30,0 | 1 | 1 | 01:27,9 |
4 | 1016 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:40,0 | 1 | 1 | 01:34,1 |
5 | 1005 | Badžgoňova Lucia | 2007 | Z10 | Triatlonový klub Žabka Čadca | SVK | 02:15,0 | 2 | 1 | 01:58,0 |
6 | 1013 | Slivonova Vanesska | 2007 | Z10 | - nezistený - | SVK | 02:03,0 | 2 | 1 | 01:54,0 |
7 | 30 | Haulíková Paulína | 2005 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 5 | 1 | 02:46,1 |
8 | 1029 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 5 | 1 | 02:44,1 |
9 | 57 | Hrtan Mato | 2002 | M14 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 05:30,0 | 8 | 1 | 05:58,1 |
10 | 45 | Piatriková Margaréta | 2002 | Z14 | ŠK AQUASPORT Levice | SVK | 05:30,0 | 8 | 1 | 05:35,1 |
11 | 60 | Mikluš Filip | 2002 | M14 | 3NITY Triathlon team Bartislava | SVK | 08:50,0 | 9 | 1 | 11:25,0 |
12 | 61 | Pivarčiová Lucia | 1983 | ZF | ŠK ATÓM Levice | SVK | 08:11,0 | 9 | 1 | 08:02,0 |
13 | 91 | Kovačovský Jakub | 1999 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 13:00,0 | 11 | 1 | 12:51,3 |
14 | 90 | Kozlovský Matúš | 1998 | M18 | TRIAX Bratislava | SVK | 12:59,0 | 11 | 1 | 13:00,7 |
15 | 68 | Bičanová Margaréta | 2001 | Z16 | KPŠ NEREUS Žilina | SVK | 13:50,0 | 12 | 1 | 14:10,0 |
16 | 122 | Kochajda Rudolf | 1973 | M40 | Trenčín | SVK | 14:00,0 | 12 | 1 | 14:50,0 |
17 | 111 | Podhorný Marián | 1975 | M40 | Športový triatlonový klub Pezinok | SVK | 15:40,0 | 13 | 1 | 15:33,2 |
18 | 134 | Špiriak Matej | 1998 | M18 | Aquapark Triathlon Turčianske Teplice | SVK | 15:50,0 | 13 | 1 | 14:30,1 |
19 | 119 | Laktišová Hana | 1973 | Z40 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 19:00,0 | 14 | 1 | 20:22,1 |
20 | 118 | Riman Peter | 1958 | M50 | TRIATLON TEAM Trnava | SVK | 19:00,0 | 14 | 1 | |
21 | 135 | Belan Andrej | 2000 | M16 | 3nt Bratislava | SVK | 20:00,0 | 15 | 1 | 13:40,9 |
22 | 130 | Kašubová Aneta | 2000 | Z18 | KPS NEREUS Žilina | SVK | 16:30,0 | 15 | 1 | 16:32,5 |