Zimný akvatlon pre všetkých, 25.03.2017
Myjava, Areál krytej plavárne, Milana Marečka 270/5, Myjava
Nádeje chlapci/dievčatá (do 11 rokov):
100m plávanie - 500m behMl.žiaci/ky (12-13 rokov):
200m plávanie - 1000m behSt.žiaci/ky (14-15 rokov):
400m plávanie - 2000m behdorastenci/ky, juniori/ky, muži/ženy (od 16 rokov):
1000m plávanie - 5000m behFit muži/ženy (od 16 rokov)
400m plávanie - 2000m behPozvánka a propozície na STÚ stránke.Super Šprint Triatlon FTVŠ
Semifinále muži - Gurdensen štart
Výsledky po plávaní
1. Štart Super Šprint Triatlon FTVŠ: Semifinále
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 17 | Verbovský Matúš | 1998 | SST | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 100 | 0 | 16:00,8 |
2 | 3 | Fazekaš Tadeáš | 1996 | SST | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 100 | 0 | 16:33,5 |
3 | 7 | Havlik Robert | 1991 | SST | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 100 | 0 | 17:09,8 |
4 | 13 | Mészáros Jakub | 1991 | SST | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 100 | 0 | 18:40,5 |
5 | 6 | Vigláš Pavol | 1997 | SST | ŠK Atóm Levice | SVK | 00:00,0 | 100 | 0 | 18:54,2 |
Počet pretekárov:5
Výsledky po plávaní
2. 100m nádeje (beh 500m): 100 m - 500 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 124 | Mjartan Marian | 2008 | M08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:30,0 | 2 | 6 | 01:34,5 |
1 | 1023 | Mandak Alex | 2007 | M10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:24,0 | 1 | 4 | 01:18,2 |
2 | 127 | Hričina Andrej | 2010 | M7- | ŠK Atóm Levice | SVK | 02:30,0 | 3 | 4 | 02:44,8 |
1 | 1002 | Mandáková Karin | 2009 | Z08 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:24,0 | 1 | 4 | 02:03,1 |
1 | 1016 | Gajdošová Žaneta | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:40,0 | 1 | 1 | 01:34,1 |
2 | 1012 | Moravská Debora | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:40,0 | 1 | 6 | 01:34,5 |
3 | 1017 | Porubská Tatiana | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:45,0 | 2 | 3 | 01:38,3 |
4 | 1014 | Rudolphi Mia Sophie | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:45,0 | 2 | 3 | 01:38,5 |
5 | 1015 | Miklóšová Karolínka | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:47,0 | 2 | 4 | 01:57,3 |
6 | 1018 | Laktišová Simona | 2007 | Z10 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 01:51,0 | 2 | 2 | 02:10,0 |
- | 1001 | Gajdošová Barbora | 2010 | Z7- | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:30,0 | 3 | 3 | DNS |
Počet pretekárov:11
Výsledky po plávaní
3. 200m ml.ž. (beh 1000m): 200 m - 1000 m
# | Š.č. | Meno | Rok.n. | Kat. | Klub | Štát | Nahl.č. | R | D | Plávanie |
1 | 40 | Bátovský Boris | 2005 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:40,0 | 5 | 4 | 02:44,3 |
2 | 38 | Suchý Gabriel | 2004 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:42,0 | 5 | 2 | 02:45,1 |
3 | 1019 | Trubíni Martin | 2004 | M12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:00,0 | 6 | 3 | 04:26,4 |
1 | 1029 | Pivarčiová Nikol | 2005 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 5 | 1 | 02:44,1 |
2 | 30 | Haulíková Paulína | 2005 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 02:45,0 | 5 | 1 | 02:46,1 |
3 | 1028 | Moravská Tamara | 2005 | Z12 | ŠK ATÓM Levice | SVK | 03:29,0 | 6 | 4 | 03:18,8 |
Počet pretekárov:6
Výsledky po plávaní
4. 400m st.ž., fit (beh 2000m): 400 m - 2000 m
Počet pretekárov:1
Výsledky po plávaní
5. 1000m finále (beh 5000m): 1000 m - 5000 m
Počet pretekárov:4